Menerga Polska Sp. z o.o.

Mehoffera 75, Warszawa, 03-118 (mazowieckie)

SANGROUP Sp. z o.o.

Osada Ojców 2, Warszawa, 04-211 (mazowieckie)

ALU-KAL POLSKA Sp. z o.o.

Nowolipki 23/82, Warszawa, 01-006 (mazowieckie)

Temakc

vul. Lva Tolstogo, 3 , Odesa, 65045 (Odes'ka (Odesa))

Technika Grzewcza

Bocianowo 51, Bydgoszcz, 85-042 (kujawsko-pomorskie)

ENIX Sp. z o.o.

Domagały 1, Kraków, 30-741 (małopolskie)

PPHU ELSA LEWAL S.C.

Sulechowska 14, Zielona Góra, 65-119 (lubuskie)

PPHU HILDEBRANT

Żeglarska 2, Żnin, 88-400 (kujawsko-pomorskie)

Ferryt

Zarzeczna 2, Jaworzno, 43-602 (śląskie)

PHU INSTBUD

Przemysłowa 12a, Bełchatów, 97-400 (łódzkie)

ZPU IDMAR

Zielona 1, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Ekobud Life Sp. z o.o.

Myszków, 42-300 (śląskie)

Cichewicz Kotły C.O.

Rzemieślnicza 11, Płońsk, 09-100 (mazowieckie)

Kominki Grzewcze

Ogrodowa 2, Głosków, 05-503 (mazowieckie)

BRUGMAN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 295, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

Salon Sprzedaży Kominków - Matlak

Krakowska 247a, Bielsko-Biała, 43-305 (śląskie)

PER-EKO Sp. z o.o.

Radomska 29, Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Tarnogajska 18, Wrocław, 50-512 (dolnośląskie)

Metal-Fach Jacek Kucharewicz

Gen. Sikorskiego 66, Sokółka, 16-100 (podlaskie)

Zakład Ślusarsko-Kotlarski EMKATO

Wodna 10, Gizałki, 63-308 (wielkopolskie)

PPUH Bird Jan Ptak

Daliowa 10, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

FHU Instal-Bak

Rokosza 34, Busko-Zdrój, 28-100 (świętokrzyskie)

Armagor Sp. z o.o.

Byczyńska 42, Gorzów Śląski, 46-310 (opolskie)

"SEKO"

Brzostek, 39-230 (podkarpackie)

EUROINSTAL PLUS Sp. z o.o.

Płońska 40, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

FUH Monter

Kiedrzyńska 85/10, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

PHU Opifex

Brodzińskiego 14/11, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

P.H.U. ASTEG

Regulska 84, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

PUH Mich-Mat

Boya-Żeleńskiego 5, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Usługi Hydrauliczne - Łukasz Pilipa

Ruda Milicka 18, Milicz, 56-300 (dolnośląskie)

Usługi Hydrauliczne Włodzimierz Szramowski

Pińczów, 28-400 (świętokrzyskie)

WARTBUD

Rychtalska 10, Wrocław, 50-304 (dolnośląskie)

PHUP ASTER

Klimontowska 1/1, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

PPHU VAKOMET

Pomorska 40, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

VAILLANT SAUNIER DUVAL POLSKA

Chodzieska 2, Poznań, 60-418 (wielkopolskie)

Assan-bud

Kardynała Wyszyńskiego 62a, Zielonka, 05-220 (mazowieckie)

Firma LIpnicki

Wieprz 301, Wieprz, 34-122 (małopolskie)

Trexim Sp. z o.o.

Krawczyka 7, Warka, 05-660 (mazowieckie)

PPUH KOTREM

Szkolna 115, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Termipol-Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Morgowa 28, Łódź, 91-231 (łódzkie)

Inte Polska

Kraszewskiego 48/8, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

EUROINSTAL Sp. z o.o. - Centrala

Płońska 40, Ciechanów, 06-400 (mazowieckie)

Kotły Lubelskie

Bohaterów Porytowego Wzgórza 40/C, Janów Lubelski, 22-300 (lubelskie)

EUROINSTAL Sp. z o.o. - Oddział Warszawa

Wóycickiego 1/3, Warszawa, 01-938 (mazowieckie)

EUROINSTAL Sp. z o.o. - Oddział Pułtusk

Mickiewicza 45, Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

EUROINSTAL Sp. z o.o. - Oddział Mława

Sienkiewicza 15/13, Mława, 06-500 (mazowieckie)

EUROINSTAL Sp. z o.o. - Oddział Toruń

Bolesława Chrobrego 135, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

SAN-REM Pałka, Rzeszowski Sp.J.

Partyzantów 7, Pruszków, 05-802 (mazowieckie)

WoBrelski

Derdowskiego 13, Brusy, 89-632 (pomorskie)

EUROINSTAL Sp. z o.o. - Oddział Maków Mazowiecki

Duńskiego Czerwonego Krzyża 16, Maków Mazowiecki, 06-200 (mazowieckie)

EUROINSTAL

Lubelska 3, Olsztyn, 10-404 (warmińsko-mazurskie)

KLIMATEX

Zawrat 5, Warszawa, 02-702 (mazowieckie)

F.H.U. SYSTEMY KOMINOWE I KOTŁY

O. Bocheńskiego 56, Katowice, 40-847 (śląskie)

www.StylowaLazienka.pl

Batorego 126a, Zielona Góra, 65-735 (lubuskie)

Buderus Szczecin

Przecław 6c, Przecław, 72-005 (zachodniopomorskie)

MK

Armii Poznań 131, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

Bursa P.H.

Chopina 3, Gdynia, 81-407 (pomorskie)

Firma handlowa Boval

Sportowe 25, Kraków, 31-966 (małopolskie)

Apis

Torowa 15A, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

PHU Thermo-Line

Krakowska 76, Raszyn, 05-090 (mazowieckie)

Adrex

Bór 228b, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

FOX - nowoczesne technologie grzewcze

Wyczółkowskiego 10, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

PUH Tadeusz Sosiński

Grobelnego 5, Poznań, 60-177 (wielkopolskie)

MAD-Bau

Nobla 3b, Wrocław, 50-249 (dolnośląskie)

Termoclim International Trading

Borzymowska 26, Warszawa, 03-565 (mazowieckie)

WALENDOWSCY S.C.

Tursko 47, Tursko, 63-322 (wielkopolskie)

"BITERMO"

Krasickiego 16/1, Szczecin, 71-333 (zachodniopomorskie)

Hydro-Instal

Sienkiewicza 34a, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

"ANIX"

Wolności 6, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

UNIMAX S.A.

Turystyczna 9, Lublin, 20-207 (lubelskie)

TER-CHLOD

Luciejow 124, Buczek, 98-113 (łódzkie)

Lech-Bor

Towarowa 30, Warszawa, 00-839 (mazowieckie)

TGS PARTNER

Korczaka 2, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Elektro-Błysk

Gotarda 16, Warszawa, 02-683 (mazowieckie)

Ban-Pol

Żwirki i Wigury 99, Gliwice, 44-122 (śląskie)

Eko-Hanbud

Dolna 90, Rybnik, 44-200 (śląskie)

INSTAL-METAL

Cynamonowa 2, Warszawa, 02-777 (mazowieckie)

FHU KODR

Przybędza 941, Radziechowy, 34-381 (śląskie)

"Instal-Miedź"

Krakowska 15, Kobiernice, 34-316 (śląskie)

FHU KOMA

Wieprz 925, Wieprz, 34-122 (śląskie)

PPHU INSTALEX S.J.

Poznańska 1, Jarocin, 63-200 (wielkopolskie)

FUO RUMIA Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 42, Rumia, 84-230 (pomorskie)

PHU KALBIT S.C.

Przemysłowa 39a, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

ALBA-SERVICE Sp. z o.o.

Nugat 4, Warszawa, 02-776 (mazowieckie)

THS Tomasz Serwatka - solneo.pl

Szpitalna 8/234, Knurów, 44-190

Zakład Mechaniczny A. SMOLNY

Pomorska 462, Łódź, 92-735 (łódzkie)

"INSTAL-GREŃ"

Górki Wielkie 29, Górki Wielkie, 43-436 (śląskie)

MINOS

Jagiellońska 29/10, Szczecin, 70-365 (zachodniopomorskie)

BOMIKS

Wolbrom, 32-340 (małopolskie)

Rotech - Systemy Grzewcze

Jana Kazimierza 12/14, Warszawa, 01-248 (mazowieckie)

F.H.U.T. Tech-Eco

Walcownia 1, Sławków, 41-260 (śląskie)

Elektra

Marynarska 14, Warszawa, 02-674 (mazowieckie)

SEMI FINLAND

Jackowskiego 8, Puszczykowo, 62-041 (wielkopolskie)

Grast & MTB Sp. z o.o.

Jagiellońska 47a, Warszawa, 03-301 (mazowieckie)

KARD

1 Maja 26, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

KAN Sp. z o.o.

Zdrojowa 51, Białystok, 16-001 (podlaskie)

F.H.U. "Standex"

Energetyków 6, Jabłonka, 34-480 (małopolskie)

PUH Instalx

Sienkiewicza 5, Strzebiń, 42-288 (śląskie)

Arpena sp. z o.o.

Kaczki Dziwaczki 30, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

PPHU KOMSTA

Nasienna 2, Pyskowice, 44-120 (śląskie)

PPHU MARLESZ

Łosińska 6, Sławków, 41-260 (śląskie)

PHU MARS

Pusta 4, Białystok, 15-139 (podlaskie)

WILGA Sp. z o.o.

Jagiellońska 59/65, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Zubrzycki i S-ka S. J.

Borelowskiego 2, Lublin, 20-707 (lubelskie)

KORMET Sp. z o.o. - Centrala

Karmelkowa 65a, Wrocław, 52-319 (dolnośląskie)

SZOA

Budowlanych 11, Opole, 45-005 (opolskie)

ENVIRO Sp. z o.o.

Techniczna 2, Boguchwała, 36-040 (podkarpackie)

ZULMET

Morska 93, Gdynia, 81-222 (pomorskie)

K.T.S. ELPOM S.A.

Pruszkowska 24, Nadarzyn, 05-830 (mazowieckie)

PPH MASTERPOL Sp. z o.o.

Oleśnicka 15, Poznań, 60-167 (wielkopolskie)

P.H.U. CARBON II

Węglowa 14, Łódź, 90-126 (łódzkie)

P.P.U. KALMET Maciej Skonieczny

Bydgoska 60, Brzoza, 86-061 (kujawsko-pomorskie)

P.U.T. INSTAL-PRIM

Długa 32, Międzyrzecz, 66-300 (lubuskie)

Termopol 2 Sp. z o.o.

Limanowskiego 14, Kraków, 30-534 (małopolskie)

"Ruro-Center"

Korfantego 83, Katowice, 40-160 (śląskie)

HYDROSOLAR-2 Sp. z o.o.

Zemborzycka 57, Lublin, 20-445 (lubelskie)

Clean Burn C-B Polska Inc.

Gajdy 53, Warszawa, 02-878 (mazowieckie)

TROJAN

Babińskiego 74, Kraków, 30-393 (małopolskie)

KORMET Sp. z o.o. - Oddział Opole

Fabryczna 1, Opole, 45-349 (opolskie)

KORMET Sp. z o.o. - Oddział Brzeg

Chocimska 4, Brzeg, 49-300 (opolskie)

KORMET Sp. z o.o. - Oddział Wałbrzych

Wrocławska 130, Wałbrzych, 58-300 (dolnośląskie)

KORMET Sp. z o.o. - Oddział Legnica

Rataja 15, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

KORMET Sp. z o.o. - Oddział Stargard Szczeciński

Żołnierza 2, Stargard Szczeciński, 73-110 (zachodniopomorskie)

KORMET Sp. z o.o. - Oddział Warszawa

Konarskiego 87, Warszawa, 00-905 (mazowieckie)

KORMET Sp. z o.o. - Oddział Katowice

Bp. Bednorza 2a, Katowice, 40-384 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Łazienka w sieci" Marek Chodakowski

Octowa 6, Białystok, 15-399 (podlaskie)

"WATEX" Sp. z o.o.

Baczyńskiego 1, Rzeszów, 35-210 (podkarpackie)

P.H.U. Saymon Sp. z o.o.

Akacjowa 50B, Gdynia, 81-520 (pomorskie)

Hurtpol

Tama Pomorzańska 17c, Szczecin, 70-030 (zachodniopomorskie)

"MA.JA.MI." S.C.

Mała 11, Busko-Zdrój, 28-100 (świętokrzyskie)

San-Produkt-Torus S.J. - Hurtownia Fabryczna

Żonkilowa 12, Warszawa, 04-775 (mazowieckie)

"Cewok" Sp. z o.o. - Hurtownia

Skibicka 31, Warszawa, 02-269 (mazowieckie)

FHU EURO-INSTAL-B.S. S.J.

Racławicka 2/15, Kraków, 30-075 (małopolskie)

Ardom

Przysiółki 2, Zbąszyń, 64-360 (wielkopolskie)

BUDIP

Na Błonie 52A, Kraków, 30-147 (małopolskie)

STANEX

Chemiczna 19, Lublin, 20-329 (lubelskie)

ENVIROTECH

Jana Kochanowskiego 7, Poznań, 60-845 (wielkopolskie)

Envirotech

Plonów 24, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Envirotech

Wrzesińska 16a, Poznań, 61-021 (wielkopolskie)

P.P.U.H Salamander Rokowski Radosław

Moniuszki 22, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

ATH-CELTIC

Morelowa 16, Olsztyn, 10-326 (warmińsko-mazurskie)

STALKON Sp. z o.o.

Gen. Sikorskiego 4g/80, Siemianowice Śląskie, 41-100 (śląskie)

TYM Sp. z.o.o.

Okrzei 56a, Kielce, 25-526 (świętokrzyskie)

P.H. HANC

Bystrzycka 69c, Wrocław, 54-215 (dolnośląskie)

INSTALTERM

Chopina 18, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Vaillant,Viessmann,Buderus Junkers Sprzedaż Montaż Naprawa kotłów gazowych w Szczecinie 692-353-257

Perlista 6, Szczecin, 71-794 (zachodniopomorskie)

MARCOTERM - Sklep Firmowy

Wspólna 8a, Kielce, 25-003 (świętokrzyskie)

ZPH Polimer II

Prusa 82, Myszków, 42-300 (śląskie)

HUNGER-BUD

Markiefki 49, Katowice, 40-213 (śląskie)

PPUH "KEKBUD"

Helska 54a, Łódź, 91-342 (łódzkie)

San-Term

Warecka 3, Łódź, 91-202 (łódzkie)

CENTRAL-BUD

Toruńska 30, Bydgoszcz, 85-023 (kujawsko-pomorskie)

Henrix

Szosa Nakielska 17b, Łochowo, 86-065 (kujawsko-pomorskie)

ATAG Verwarming Polska

Kępna 11, Warszawa, 03-730 (mazowieckie)

Caradon Rymax Polska

Bartników 10, Kraków, 30-798 (małopolskie)

Wachełka i Łyczba

Kopernika 21, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Sani-Tech

Sienkiewicza 10, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

FHU ECO-SYSTEM S.C.

Kazimierza Wielkiego 86, Olkusz, 32-300 (małopolskie)

HEL-WITA Sp. z o.o.

Zielonka 66b, Białe Błota, 86-005 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Jacek Markiewicz

Zachodnia 32, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

SOLTECH S.C.

Krakowska 85a, Skawina, 32-050 (małopolskie)

APM Instal S.C.

Polna 1a, Miękinia, 55-330 (dolnośląskie)

F.H.U. LAWINA

Przeginia 136, Przeginia, 32-049 (małopolskie)

ZENIT Małgorzata Wąchała

Dunajcowa 15a, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Roma-Sanit Sp. z o.o.

Warszawa, 00-391 (mazowieckie)

P.R.B. Jarochowski

Maszewska 31/4, Warszawa, 01-925 (mazowieckie)

Z.P.H. ELWAT

Brzozowa 25, Porąbka, 43-353 (śląskie)

PPHU KOTŁOBUD

Bałtycka 8, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

Zakład Ślusarsko-Kotlarski RYBA

Stefana Batorego 2, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

Siemko S.C.

Kościuszki 1, Chocz, 63-313 (wielkopolskie)

Z.U.T. IRLEH S.C.

Księcia Józefa Poniatowskiego 29, Wolsztyn, 64-200 (wielkopolskie)

Hydro Mont

Tuszyny 62, Świekatowo, 86-182 (kujawsko-pomorskie)

ZUH Mirosław Bromberkowski

Rynek 5, Radziejów, 88-200 (kujawsko-pomorskie)

Pro-Eko

Słoneczna 18, Świebodzin, 66-200 (lubuskie)

ART-INSTAL

Elektryczna 4A, Głogów, 67-200 (dolnośląskie)

Instal Serwis

Partyzantów 1/1, Ozorków, 95-035 (łódzkie)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "LE-MAR PLUS" LESZEK FURMAN

Os. Jagiellońskie 19, Kraków, 31-834 (małopolskie)

E-heat

ul.Chemiczna 7, Lublin, 20-329

JANSAN

Korotyńskiego 48/99, Warszawa, 02-123 (mazowieckie)

TERMEKO

Fort Wola 22, Warszawa, 01-258 (mazowieckie)

"BOMIS"

Kilińskiego 70, Śmigiel, 64-030 (wielkopolskie)

PPH KOSTRZEWA

Suwalska 32a, Giżycko, 11-500 (warmińsko-mazurskie)

P.P.U.H. MAWO

Bohaterów Warszawy 24, Szczecin, 70-382 (zachodniopomorskie)

ZELMECH S.A.

Fabryczna 12, Mysłowice, 41-400 (śląskie)

Dan-Poltherm Sp. z o.o.

Jerozolimskie 202b, Warszawa, 02-486 (mazowieckie)

Grupa Centrum Sp. z o.o.

Struga 23, Zgierz, 95-100 (łódzkie)

MAREL

Zakopiańska 144, Kraków, 30-435 (małopolskie)

SANDYX

Wolska 153, Warszawa, 01-258 (mazowieckie)

BALTIPOL Sp. z o.o.

Związku Walki Młodych 7/41, Warszawa, 02-786 (mazowieckie)

Comap

Łubinowa 4a, Warszawa, 03-878 (mazowieckie)

PPHU DALPOL

Źródlana 11a, Poznań, 60-642 (wielkopolskie)

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Mydlana 1, Wrocław, 51-502 (dolnośląskie)

Elwik

Jakobinów 35, Warszawa, 02-240 (mazowieckie)

SC EKO Sp. z o.o.

Poznańska 10, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

THERMICO S.C.

Toruńska 196, Koło, 62-600 (wielkopolskie)

FIRMA KASPERCZYK

Katowicka 110, Tychy, 43-100 (śląskie)

STARMEX Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Lubichowska 176, Starogard Gdański, 83-200 (pomorskie)

TG Instalacje Sp. z o.o. - Oddział Warszawa

Chrzanowskiego 14, Warszawa, 04-392 (mazowieckie)

"Jankiewicz i Syn" S.C.

Jarzębinowa 9, Pruszków, 05-800 (mazowieckie)

FHU TERMOKLIMA

Słoneczna 3, Żarki, 42-311 (śląskie)

Klimserwis

Chopina 5, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

IGA

Struga 9, Legnica, 59-220 (dolnośląskie)

Gremen

Andersena 8/26, Bydgoszcz, 85-792 (kujawsko-pomorskie)

Ogrzewanie Northbud

Kaszubska 1, Chojnice, 89-620 (pomorskie)

Wipex - Klimatyzacje

Kraszewskiego 120, Łańcut, 37-100 (podkarpackie)

ELTECH Technika Grzewcza i Sanitarna - Grupa SBS

Kawia 13/15, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

ECO CALORIA Sp. z o.o.

Zgodna 2, Starachowice, 27-200 (świętokrzyskie)

Elektronika Automatyka Informatyka "EAI" Aleksander Majerczak

Aleja Parkowa 7, Szczawnica, 34-460 (MAŁOPOLSKIE)

Ciepło Domowe

Polna 26c, Pawłowice, 43-251

EKODOM - Kotły C.O.

G.Zapolskiej 41/14, Kielce, 25-435 (świętokrzyskie)

BETOR Składy Budowlane Sp. z o.o.

Toruńska 276, Bydgoszcz, 85-831 (kujawsko-pomorskie)

"Stalprzem" Sp. z o.o.

Spacerowa 1, Stalowa Wola, 37-450 (podkarpackie)

Montaż Przeglądy Naprawa Vaillant Vissmann Junkers Buderus Szczecin-z Szczecina/zachodniopomorskie

Perlista 6, Szczecin, 71-794 (zachodniopomorskie)

Nor-Bilin

Żywiecka 1, Zabrze, 41-800 (śląskie)

PPUH CHIMET

Radłowska 10, Ostrów Wielkopolski, 63-400 (wielkopolskie)

TERMOKOMFORT

Wolfkego 1, Warszawa, 01-494 (mazowieckie)

ZUH "DOMGAZ"

Przędzalniana 1/3, Łódź, 90-034 (łódzkie)

ADAM SAUNA

Wola Rafałowska 11, Mrozy, 05-320 (mazowieckie)

Zitpol Sauna

Radowiec 15, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

PPHU IZOKOM

Kapitańska 8, Konin, 62-510 (wielkopolskie)

Izoterma

Łany 14, Kamieniec Wrocławski, 55-002 (dolnośląskie)

A.W. Klima

Jana III Sobieskiego 41, Rumia, 84-230 (pomorskie)

A&Z Projekt

Bartycka 26, Warszawa, 00-716 (mazowieckie)

MK Bako Systemy Kominowe

Lotników 16, Zielona Góra, 65-138 (lubuskie)

ENERGO-TERM

Balicka 100, Kraków, 30-149 (małopolskie)

JURGO PLUS

Krakowska 50/52, Wrocław, 50-425 (dolnośląskie)

BUDMET

Ks. Staszica 171, Czeladź, 41-250 (śląskie)

Suprolin

Czarnkowska 65, Oborniki, 64-600 (wielkopolskie)

TERMAN

Ossowskiego 53c, Kluczbork, 46-203 (opolskie)

UBiZO Lech Komiszak - Biuro Handlowe

Bydgoszcz, 85-319 (kujawsko-pomorskie)

RBM Apex

Budowlana 46, Lublin, 20-469 (lubelskie)

WATT

Narutowicza 15, Chorzów, 41-500 (śląskie)

WEKO-REM

Krakowska 110, Warszawa, 02-256 (mazowieckie)

POLMAR

Gen. Okulickiego 35, Zielona Góra, 65-559 (lubuskie)

Profi

Wincentego Pola 2/52, Katowice, 40-596 (śląskie)

Świta

Przemysłowa 3, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100 (mazowieckie)

Buderus Technika Grzewcza

ul.Krucza 6, Tarnowo Podgórne, 62-080 (wielkopolskie)

MERA-PNEFAL Sp. z o.o.

Poezji 19, Warszawa, 04-994 (mazowieckie)

ebm-papst Polska Sp. z o.o.

Horoszkiewicza 6, Opole, 45-301 (opolskie)

GEA Polska Sp. z o.o.

Gen. Sikorskiego 38, Świebodzice, 58-160 (dolnośląskie)

Imtech Polska Sp. z o.o.

Jasna 22, Warszawa, 00-054 (mazowieckie)

B.P.U.A. i I Merpro Sp. z o.o.

Ścinawska 43, Poznań, 60-178 (wielkopolskie)

GAMA-SAN S.A. - Oddział

Lniana 2, Koszalin, 75-213 (zachodniopomorskie)

AUTOKLIMATYZACJA

Augustowska 15, Olsztyn, 10-683 (warmińsko-mazurskie)

PHU EMBI-KLIMAWEX S.C.

Zielińska 2/1, Kraków, 31-227 (małopolskie)

PW Iglo-Hurt-Serwis

Krasińskiego 4, Poznań, 60-830 (wielkopolskie)

FHU AWOS

Klimeckiego 14, Kraków, 30-705 (małopolskie)

P.H.U. FAN

Michałowicza 24, Łódź, 94-306 (łódzkie)

MELIORANT - Biuro

Korczaka 23/13, Garwolin, 08-400 (mazowieckie)

NEXUS

Politechniki 46, Łódź, 93-557 (łódzkie)

PBO "OCHOBUD"

Jagiellońska 10, Bydgoszcz, 85-067 (kujawsko-pomorskie)

PW MARLEX

Bluszczowa 4/1, Bydgoszcz, 85-361 (kujawsko-pomorskie)

PROTECH

Sienkiewicza 49, Opoczno, 26-300 (łódzkie)

PALMER

Przewóz 34, Kraków, 30-716 (małopolskie)

PPHU TERMO-SAN

Koralowa 5, Kołobrzeg, 78-100 (zachodniopomorskie)

EKO-RODAN

Gen. Sowińskiego 4/10, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

ELTERM

Przemysłowa 5, Chełmno, 86-200 (kujawsko-pomorskie)

MOTO-KRAK S.J.

Saska 2b, Kraków, 30-715 (małopolskie)

RDJ Klima S.J.

Spokojna 97a, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o.

Jarosława Dąbrowskiego 18, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

PPUH Energo-Usługa Sp. z o.o.

Grabowa 2, Katowice, 40-172 (śląskie)

SYKOMAT Sp. z o.o.

Bartycka 26, Warszawa, 00-716 (mazowieckie)

FINNMARCON Sp. z o.o.

Usypiskowa 3, Warszawa, 02-386 (mazowieckie)

ENERGOTERM Sp. z o.o.

Gdyńska 2, Kraków, 31-323 (małopolskie)

Ekomet

Kaliska 87, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

KOMIN EKO SYSTEM

Rzemieślnicza 1, Kraków, 30-363 (małopolskie)

LOOS CENTRUM Sp. z o.o.

Marii Kazimiery 35, Warszawa, 01-641 (mazowieckie)

Al Energia Polska Sp. z o.o. J.V.

Poprzeczna 11a, Olsztyn, 10-282 (warmińsko-mazurskie)

Weba Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Poznańska 5, Paczkowo, 62-021 (wielkopolskie)

Tanie Ekologiczne Ciepło

Na Skraju 109, Raszyn, 05-090 (mazowieckie)

TORUS GRUPA Sp. z o.o.

Jasielska 7, Poznań, 60-476 (wielkopolskie)

VNH Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Budowlanych 10, Wałcz, 78-600 (zachodniopomorskie)

P.P.H. WADEX Sp. z o.o.

Ks. Klimasa 36, Wrocław, 50-515 (dolnośląskie)

Angus Sp. z o.o

Obrzeżna 3, Warszawa, 02-691 (mazowieckie)

VTS Polska Sp. z o.o.

Gen. Sikorskiego 11, Warszawa, 02-758 (mazowieckie)

Wilo Polska

Krakowska 38, Raszyn, 05-090 (mazowieckie)

"FAKO" S.A.

Stoczniowców 8, Rumia, 84-230 (pomorskie)

Józef Niebój

Gdyńska 46, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

P.H.U. THERMONT

Naftowa 2, Zielona Góra, 65-705 (lubuskie)

"ECO-LINE"

Perlista 6, Szczecin, 71-794 (zachodniopomorskie)

Elektromet

Gołuszowice 53, Gołuszowice, 48-100 (opolskie)

ELFA

Kopalniana 20, Poczesna, 42-262 (śląskie)

ELFRACORR

Lubelska 43b, Olsztyn, 10-410 (warmińsko-mazurskie)

HEWALEX - Leszek Skiba

Słowackiego 33, Czechowice-Dziedzice, 43-502 (śląskie)

HOMER Grzegorz Pyć

Cyrulicza 4, Lublin, 20-122 (lubelskie)

PHU SANITEX

Marynarska 14, Warszawa, 02-674 (mazowieckie)

SANIT-POL

Łódź, 90-623 (łódzkie)

SEKO

Dojazdowa 2, Ełk, 19-300 (warmińsko-mazurskie)

HACOP

Broniewskiego 15/17, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

TERMA

Poznańska 42a, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

PUHP TOMEL

Łabska 29/1, Jelenia Góra, 58-500 (dolnośląskie)

DOVRE S.C.

Lubelska 19, Olsztyn, 10-406 (warmińsko-mazurskie)

"Alstal"

Jacewo 76, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

POUJOULAT Sp. z o.o.

Olszankowa 45, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

Sigmawent Plus Sp. z o.o.

Wilcza 2, Warszawa, 00-532 (mazowieckie)

TOP SERVICE

Metalowców 25, Wrocław, 54-156 (dolnośląskie)

GRUNDFOS Pompy Sp. z o.o.

Klonowa 23, Przeźmierowo, 62-081 (wielkopolskie)

THERMEX S.J.

Wólczańska 238, Łódź, 93-005 (łódzkie)

"Domgos"

Katowicka 166, Ruda Śląska, 41-710 (śląskie)

"KONWEKTOR"

Wojska Polskiego 6, Lipno, 87-600 (kujawsko-pomorskie)

MK Sp. z o.o.

Wiśniowa 24, Żary, 68-200 (lubuskie)

STALMARK

Bielska 168, Roczyny, 34-120 (małopolskie)

TERMA Dariusz Lenarski

Błękitna 44c, Warszawa, 04-649 (mazowieckie)

Aquatherm-Polska

Puławska 538, Warszawa, 02-884 (mazowieckie)

AEG Technika Grzewcza

Instalatorów 9, Warszawa, 02-237 (mazowieckie)

DAGAT-ECO S.J.

Wrzesińska 20, Poznań, 61-021 (wielkopolskie)

Coldpol Sp. z o.o.

Gen. Sikorskiego 44, Luboń, 62-030 (wielkopolskie)

Deltra S.J.

Lipowa 2, Łódź, 90-742 (łódzkie)

PHU MAKROTERM S.J. - Siedziba

Sienkiewicza 22, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

MIKA PLUS Spółka Jawna

Stargardzka 3b, Wrocław, 54-156 (dolnośląskie)

NORTON Sp z o.o. Systemy Grzewcze

Pukowca 15, Katowice, 40-816 (śląskie)

Wytwórnia Kotłów Grzewczych HEF

Oleska 104, Lubliniec, 42-700 (śląskie)

TERMAL Zofia Marchewka

Parczew 105, Parczew, 63-405 (wielkopolskie)

PHU POLCOMPLEX S.C.

Brzozowa 25, Poznań, 61-429 (wielkopolskie)

PROTOR-MERKURY S.J.

Tartaczna 6, Radom, 26-612 (mazowieckie)

Ekokotly Stokłosa

Dębowa 8, Włosienica, 32-642 (małopolskie)

P.P.H.U. ABSO

Wałbrzyska 20D/6, Świdnica, 58-100 (dolnośląskie)

Szy-Ma

Poznańska 68, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

Interam

Krzemieniecka 60A, Wrocław, 54-613 (dolnośląskie)

Hydraskład

Łask, 98-100 (łódzkie)

Hydraulik

Subisława 17, Chojnice, 89-600 (pomorskie)

acv

Witosa 3, Włocławek, 87-800 (kujawsko-pomorskie)

Inproel

Św. Ducha 69/71, Inowrocław, 88-100 (kujawsko-pomorskie)

Agrocom

Piłsudskiego 2, Dąbrowa Górnicza, 41-303 (śląskie)

MCI

Stawowa 71, Cieszyn, 43-400 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kamak

Toszecka 102, Gliwice, 44-117 (śląskie)

Akwa-Terma Sp. z o.o.

Piękna 74, Wrocław, 50-506 (dolnośląskie)

Wod-Bud

Mazańcowice, 43-391 (śląskie)

Backer OBR Sp. z o.o.

Głowackiego 39, Pyrzyce, 74-200 (zachodniopomorskie)

Zakład Ślusarski Sławomir Faustmann

Taszarowo 2, Wągrowiec, 62-100 (wielkopolskie)

Gestra-Polonia Sp. z o.o.

Wita Stwosza 10, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Scheer

600-lecia 20, Sochaczew, 96-500 (mazowieckie)

EKO-BIO

Młyńska 11, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

EXTREME Sp. z o.o.

Kantorowicka 400, Kraków, 31-763 (małopolskie)

TWM-Termo S.J.

Bartycka 26, Warszawa, 00-716 (mazowieckie)

Firma Handlowo-Usługowa ,,Robmex" Wojciech Bukowski,Mirosław Bukowski

Sołtyka 12, Kraków, 31-530 (małopolskie)

Weishaupt Polska Sp. z o.o.

Bażancia 55, Warszawa, 02-892 (mazowieckie)

Fabryka Automatyki FACH S.A.

Stawowa 50, Cieszyn, 43-400 (śląskie)

Radson Panele Grzewcze Sp. z o. o.

Przemysłowa 8, Bydgoszcz, 85-758 (kujawsko-pomorskie)

Artykuły Hydrauliczne Central

Sienkiewicza 17A, Legionowo, 05-120 (mazowieckie)

Termag Sp. z o.o.

Lucerny 3/11, Warszawa, 04-687 (mazowieckie)

Raab Karcher Materiały Budowlane

Zimna 1, Zielona Góra, 65-707 (lubuskie)

Raab Karcher Materiały Budowlane

Północna 10, Gdynia, 81-029 (pomorskie)

Raab Karcher Materiały Budowlane

Piekarska 74, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Raab Karcher Materiały Budowlane

Płk. Dąbka 10, Kraków, 30-832 (małopolskie)

Raab Karcher Materiały Budowlane

Kolejowa 5, Szaflary, 34-424 (małopolskie)

AQUA Sp. z o.o.

Skłodowskiej-Curie 25, Zielona Góra, 65-124 (lubuskie)

HYDRO-MET

Zamojska 2a, Werbkowice, 22-550 (lubelskie)

STEGO

Banacha 11, Sosnowiec, 41-200 (śląskie)

Danfoss LPM Sp. z o.o.

Tuchom 147, Chwaszczyno, 80-209 (pomorskie)

CIEPŁO-TECH

Rychtalska 10A, Wrocław, 51-169 (dolnośląskie)

PHU EKO-INSTAL

Józefowska 9, Radom, 26-617 (mazowieckie)

ADAR

Bolesława Świętochowskiego 3, Jelcz-Laskowice, 55-230 (dolnośląskie)

CIEPŁO-TECHNIKA

Rokicińska 125, Andrespol, 95-020 (łódzkie)

KLIMASYSTEM

Przemysłowa 11, Rzeszów, 35-105 (podkarpackie)

SpiroFlex Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 6e, Mielec, 39-300 (podkarpackie)

WAMAR S.J.

Pogodna 22, Białystok, 15-354 (podlaskie)

Abatronic Polska Sp. z o.o.

Młodzianowska 73, Radom, 26-600 (mazowieckie)

BART Import Poland

Dworcowa 34, Szamotuły, 64-500 (wielkopolskie)

EKOSTAR S.J. Klimatyzacja precyzyjna DENCO

Instalatorów 5, Warszawa, 02-237 (mazowieckie)

ELEKTROTERMEX Sp. z o.o.

Bohaterów Westerplatte 5, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

GAMMA METAL S.C.

Rakoniewicka 31, Wielichowo, 64-050 (wielkopolskie)

ZPMI GORGIEL

Poznańska 10, Wolsztyn, 64-200 (wielkopolskie)

KLIMOSZ Sp. z o.o.

Rybnicka 83, Żory, 44-240 (śląskie)

Firma KOMPAKT

Nad Białą 3, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

LUMO Sp. z o.o.

Główna 51b, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

RC Polska Sp. z o.o.

Kolejowa 13, Piaseczno, 05-500 (mazowieckie)

PUH SKWIERCZ-INSTAL

Pawłowo , Mierzeszyn, 83-041 (pomorskie)

Sondex

J.Chłopickiego 50, Warszawa, 04-275 (mazowieckie)

Zakład Kotlarsko-Instalacyjny Rafał Grobelny

Łąkowa 8b, Pleszew, 63-300 (wielkopolskie)

KG Plus PROMET Polska

Grunwaldzka 235, Jaworzno, 43-600 (śląskie)

MCE

Klecza Dolna 81, Klecza Górna, 34-124 (małopolskie)

RUBYCON BPS Sp. z o.o. - Siedziba

Konopnickiej 30b, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

FHU BERITO

Dietla 32, Kraków, 31-070 (małopolskie)

F.U.H. HYDRO-STAN

Drożyska 70, Kraków, 31-998 (małopolskie)

P.P.U.H. SZOT

Jurków 322, Czchów, 32-860 (małopolskie)

MTS Polska Sp. z o.o.

Pocieszka 3, Kraków, 31-408 (małopolskie)

Konwektor Śląsk Sp. z o.o.

Katowicka 154, Chorzów, 41-500 (śląskie)

TG Instalacje Sp. z o.o. - Oddział

Karczunkowska 19, Warszawa, 02-871 (mazowieckie)

TG Instalacje Sp. z o.o. - Oddział

Gdyńska 6, Słupsk, 76-200 (pomorskie)

"KSD" Szczepan Chmiel

Okunin 37, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100 (mazowieckie)

ARJA S.J.

Różana 11, Karczew, 05-480 (mazowieckie)

Kaltex - Sklep Hydrauliczny

Warszawska 253, Stare Babice, 05-082 (mazowieckie)

T.Z. PARTNER Tomasz Zalewski

Obrońców Westerplatte 12/10, Płock, 09-400 (mazowieckie)

ALDAMIR

Trakt Lubelski 1/3, Warszawa, 04-870 (mazowieckie)

SAWTECH

Ks. Skorupki 80, Ząbki, 05-091 (mazowieckie)

"Ampus" Firma Usługowa

Gen. Padlewskiego 5/11, Płock, 09-400 (mazowieckie)

"Bomatech" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Brzozowski

Gen. Andersa 15/15, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Eko-Instal Stanisław Rajkowski

Chopina 18, Płock, 09-400 (mazowieckie)

EuroTech Przedsiębiorstwo Techniczne

Hubalczyków 8/3, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Jarosław Gościniak

Parkowa 10, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Firma Budowlano-Remontowa Lech Jaskólski

Gradowskiego 28, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Usługi Monterskie Bogdan Lewandowski

Słowackiego 2/54, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Monter Jerzy Lisiecki

Gen. Padlewskiego 44, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Mora Servis Technika Grzewczo-Sanitarna

Różana 50, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Petro Instal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjne

Przemysłowa 17, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Rem-Sanit Zakład Instalacji Sanitarnych i C.O. Wykonawstwo

Przemysłowa 20, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Zakład Handlowy Termix

Konopnickiej 9, Płock, 09-400 (mazowieckie)

"Termoinstal" Bogdan Żebrowski

Tysiąclecia 10, Płock, 09-400 (mazowieckie)

"Wilis" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Jasna 15b, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Wilis Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kochanowskiego 5, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Usługi Ślusarskie Olszak

Chrzanowo 16, Chrzanowo, 06-406 (mazowieckie)

Ango Zakład Konserwacyjno-Remontowy

Wiadukt 7, Płock, 09-400 (mazowieckie)

"Arka" Tomasz Piechowski

Wyszogrodzka 40, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Bims Plus Sp. z o.o.

Graniczna 46, Płock, 09-400 (mazowieckie)

"Eko-Piec" Krzysztof Frydrychowski

Kobylińskiego 32, Płock, 09-400 (mazowieckie)

"Eko-Piec" Krzysztof Frydrychowski

Sielska 35/1, Płock, 09-400 (mazowieckie)

"Komet" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Dąbkowski

Kolejowa 10, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Tadmar S.A. Hurtownia

Targowa 20a, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Wyrób Urządzeń Grzewczych Ireneusz Werner

Łukasiewicza 9b, Płock, 09-400 (mazowieckie)

Famar

Piastów Śląskich 57, Warszawa, 01-494 (mazowieckie)

Producent Kotłów Grzewczych NEO-TECH Sp. z o.o.

Nowary 1a, Ruda Śląska, 41-710 (śląskie)

POLMARK Technika Grzewcza i Sanitarna

Tęczowa 79/81, Wrocław, 53-601 (dolnośląskie)

ZU Zygmunt Ciureja

Batalionów Chłopskich 4/1, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Bogdan Droździk

Nawojowska 232b, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Serwis Urządzeń Grzewczych Janusz Habas

Gen. Andersa 20a, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Hydro - Complex Zakład Instalacyjno-Budowlany Robert Jaskułka

Lwowska 174a, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Hydro Gaz Krzysztof Chomocik

Gorzkowska 3/47, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

ZUH Kamil Kania

Mjr. Sucharskiego 60/1, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Instalacje Wodno-Kanalizacyjne Łukasz Kania

Pijarska 18, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Zakład Usług Instalacyjnych Łukasz Kania Sklep nr 1

Pijarska 9, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

FP Termix S.C.

Św. Heleny 10, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Jacek Tokarz

Dunajcowa 29, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Anpis Andrzej Ścigała

Nowotarska 35a, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Anrom

Króle 18a, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Instalatorstwo Sanitarne Jakub Faron

Kościeliska 36, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Firma Projektowo-Handlowo-Usługowa termia Tomasz Bachleda-Żarski

Przerwy-Tetmajera 14, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Hydrotech Daniel Warzecha

Bobowa 653, Bobowa, 38-350 (małopolskie)

FHU Instalacji Sanitarnej i C.O. Janusz Olszewski

Ciągłówka 5, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Pol Team S.C. Włodzimierz Król Rafał Rodziewicz-Bolewicz Wojciec

Droga na Antałówkę 10d, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

PHU Bastpol Janusz Basta

Dunajcowa 60, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

FPH Edan Edward Goliński

Kosmonautów 17, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Eko-Instal Wojciech Kliś

Zdrojowa 14, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Hejan

Zielona 45, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Hydrosolar Sp. z o.o.

Węgierska 11, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

S.B.T. S.J.

Dożynkowa 7, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Serwis Urządzeń Grzewczych Damian Witowski

Mjr. Sucharskiego 21/26, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

FHU Solter Alicja Habas

Krajewskiego 27, Nowy Sącz, 33-300 (małopolskie)

Zakład Usług Ślusarskich Andrzej Adamczyk

Mickiewicza 6, Mszana Dolna, 34-730 (małopolskie)

FHPU Anstal A. i W. Kaczor

Naszacowice 132, Podegrodzie, 33-386 (małopolskie)

Armatura Aqua S.C.

Rynek 8, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

FU Adam Bienias

Naszacowice 7, Podegrodzie, 33-386 (małopolskie)

FHPU Adam Chowaniec

Orawka 182, Jabłonka, 34-480 (małopolskie)

FHUP Chow-Piec Czesław Chowaniec

Podwilk 84a, Jabłonka, 34-480 (małopolskie)

PPHU Gejzer

Sobiczkowa Bór 31, Kościelisko, 34-511 (małopolskie)

Hejan Technika Grzewczo-Sanitarna

Czarny Potok 1a, Krynica-Zdrój, 33-380 (małopolskie)

Hydro-Janex S.C. Jan i Przemysław Chowaniec

Kolejowa 60, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

FU Józef Jurkowski

Podegrodzie 185, Podegrodzie, 33-386 (małopolskie)

Kortex Sp. z o.o.

Michalusa 1, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

PHU Ferdynand Kwiatkowski

Podwilk 145a, Jabłonka, 34-480 (małopolskie)

PHU Makroterm S.J.

Ludźmierska 24, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

ZPU Mors Łukasz Rusiniak

Łabowa 167, Łabowa, 33-336 (małopolskie)

Naprawa Urządzeń Gazowych Piotr Ryś

Orkana 14/24, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

Promogaz-Kpis Sp. z o.o.

Ludźmierska 29, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Rajss-Work Sp. z o.o. Zakład Realizacji Inwestycji

Sienkiewicza 42, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

Rzemieślnik S.C. Hurtownia Materiałów Budowlanych

Korczaka 14, Gorlice, 38-300 (małopolskie)

FPHU Solar Polska Grzegorz i Eugeniusz Byczek

Kryg 272, Lipinki, 38-350 (małopolskie)

Solar-Bin S.A.

Św. Doroty 24, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Split

Rogoźnik 45a, Ludźmierz, 34-471 (małopolskie)

FHU Termolim S.C.

Tarnowska 9, Limanowa, 34-600 (małopolskie)

Thermo-Projekt Mariusz Michałek

Bór 5/14, Nowy Targ, 34-400 (małopolskie)

Thermo-Technika S.C.

Nowotarska 69, Zakopane, 34-500 (małopolskie)

Unimax S.A.

Podhalańska 4, Rabka-Zdrój, 34-700 (małopolskie)

ebm-papst Polska Sp. z o. o.

Annopol 4A, Warszawa, 03-236 (mazowieckie)

Fläkt Bovent Sp. z o.o.

Łopuszańska 22, Warszawa, 02-220 (mazowieckie)

Eco-Term S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Popławscy Iwani

Warszawska 26, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Gaz-Dam Usługi Instalacyjne

Jana III Sobieskiego 18, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

San-Dom Marian Domański

Romanówka 15/22, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Tasta Usługi Techniczno-Handlowe Adam Tokarski

Brzeska 56, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

De-Fah-Men Piotr Domański

Turze Rogi 48, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Hydro-Mar Mariusz Wałachowski

Wilczyska 26, Wola Mysłowska, 21-426 (lubelskie)

Kurek-Instal Marek Kurek

Drożdżak 30, Krzywda, 21-470 (lubelskie)

Edex Zakład Handlowo-Usługowy

Siedlecka 22, Kotuń, 08-130 (mazowieckie)

Usługi Hydrauliczne Artur Olszewski

Domanice 70, Domanice, 08-113 (mazowieckie)

Mariola Poławska

Czaple 17, Korczew, 08-108 (mazowieckie)

Sawicka Firma Handlowo-Usługowa Bożena Sawicka

Folwarczna 45, Łochów, 07-130 (mazowieckie)

Supbud Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Leszek Supeł

Sosnowa 1a, Węgrów, 07-100 (mazowieckie)

Usługi Budowlane Tomasz Śliwiński

Krześlin 39, Krześlin, 08-104 (mazowieckie)

Usługi Instalacyjno-Budowlane i Sanitarne Piotr Topolski

Poprzeczna 5, Grębków, 07-110 (mazowieckie)

Wojtek Usługi Hydrauliczne Wojciech Zawadzki

Bejdy 66, Olszanka, 08-207 (mazowieckie)

Pronis Zakład Obsługi Inwestycyjnej

Reymonta 8/3, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Zakład Techniki Grzewczej Leszek Szymński

Czerwonego Krzyża 21, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Zakład Kotlarsko-Ślusarski Stanisław Janowski

Armii Krajowej 80, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Technika Grzewcza Krzysztof Radzikowski

Międzyrzecka 72i, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Rawimex S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Kiernickich 66, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Wok Systemy Grzewcze Tadeusz Kowalewski

Celiny 48, Trzebieszów, 21-404 (lubelskie)

PHU Arktik

Tomcia Palucha 6/6, Warszawa, 02-495 (mazowieckie)

Stalmet PLUS

Krasickiego 116, Myszków, 42-300 (śląskie)

"Wamag"

Armii Krajowej 74, Sulejówek, 05-071 (mazowieckie)

"Wen-Klim"

Paschalisa-Jakubowicza 1, Izabelin, 05-080 (mazowieckie)

R&R TERMOTECHNIKA

Polna 9, Wólka Kosowska, 05-552 (mazowieckie)

Adar S.C.

Dobrzankowo 10a, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Centrum Techniki Grzewczej Maciej Kalwas

Targowa 30, Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

H-X Term Zenon Janowicz

Ostrołęka, 07-400 (mazowieckie)

El Keniktron Wiesław Kenik

Osiedlowa 4/1, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Expert Piotr Reks

Osiedlowa 6/1, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Usługi Ogólnobudowlane Rafał Grochowski

Widnichowska 9/5, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Hydro-Goś Małgorzata Agnieszka Sojak

Zabiele Wielkie 44, Nowa Wieś, 07-416 (mazowieckie)

Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Hydro-Max

Ks. Staszica 16, Maków Mazowiecki, 06-200 (mazowieckie)

Zakład Usług Technicznych Instalator Tadeusz Głosek

Gen. Sowińskiego 47, Wyszków, 07-200 (mazowieckie)

Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewcze Paweł Miłoszeski

Skarżyce 10, Winnica, 06-120 (mazowieckie)

Firma Usługowa Włodzimierz Kochn

Mickiewicza 27b/5, Maków Mazowiecki, 06-200 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sun-Warm Andrzej

Pułtusk, 06-100 (mazowieckie)

Kotły Sad C. O.

Zrembowska 9, Maków Mazowiecki, 06-200 (mazowieckie)

Gaz-Term-Serwis Sławomir Woźniak

Wysychy 20, Zabrodzie, 07-230 (mazowieckie)

Firma Handlowa Dara S.C.

Żwirki i Wigury 13d, Przasnysz, 06-300 (mazowieckie)

Hydro Instal S.J. Beata i Tadeusz Sieruta

Bohaterów Westerplatte 11, Ostrołęka, 07-410 (mazowieckie)

WUB

Kordowo 48, Olszewo-Borki, 07-415 (mazowieckie)

Usługi Ogólnobudowlane Janusz Pisowacki

Kościuszki 50/51, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Technika Grzewcza Marcin Ślepski Ryszard Sierak

Ostrołęcka 11, Nowa Wieś, 07-416 (mazowieckie)

PHU Uniterm Barbara i Włodzimierz Wargulak

Pułtuska 6, Wyszków, 07-200 (mazowieckie)

PPUH JARPOL

Łąkowa 9, Kłomnice, 42-270 (śląskie)

Dom-Eko

Żyzna 15c, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

Inspaw S.C.

Morsztyna 7/9, Częstochowa, 42-209 (śląskie)

Mar-Mat Marta Kozińska

Tartaczna 5, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Zbigniew Pieńkosz

Słoneczna 242, Lesznowola, 05-506 (mazowieckie)

Pime Sp. z o.o.

Żeromskiego 118, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Ban Rad Sp. z o.o.

Kielecka 115, Radom, 26-600 (mazowieckie)

Mar-Rom 1 Roman Janiszek

Białobrzegi, 26-800 (mazowieckie)

Mar-Rom 1 Roman Janiszek

Zakładowa 4, Pionki, 26-670 (mazowieckie)

Termo-Net Technika Grzewcza i Solarna

Słowackiego 100, Radom, 26-600 (mazowieckie)

ART-KOM BG BHU

Bardzka 30, Wrocław, 50-516 (dolnośląskie)

Delta

Staffa 10, Częstochowa, 42-209 (śląskie)

Autoryzowany Serwis Firmy Vaillant Janusz Furman

Rostka 4/4, Racibórz, 47-400 (śląskie)

Elpeko Romuald Pelka

Krzanowice, 47-470 (śląskie)

Went-Rur Tomasz Grzonka

Wrzosowa 27/2, Jastrzębie-Zdrój, 44-330 (śląskie)

Firma Handlowo-Usługowa Technika Grzewcza Kotło-Red Agnieszka Re

Raciborska 256, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Sobiś Krystian Sobik

Parkowa 17, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Instalacje Mikus

Witosa 3, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Eko-Instal Wojciech Kiełkowsk

Łużycka 1, Wodzisław Śląski, 44-266 (śląskie)

Elektryczne Systemy Grzewcze Jaxa Czesław Jaksik

Starowiejska 88, Racibórz, 47-400 (śląskie)

Mrozek Sp. z o.o.

Dalków 23, Turza Śląska, 44-351 (śląskie)

Firma Handlowo-Usługowa Kotło-Red Agnieszka Redlecka Technika Gr

Kasztanowa 56, Żory, 44-240 (śląskie)

Firma Handlowo-Usługowa Apinex Adam Herdzina

Furgoła 62, Czerwionka-Leszczyny, 44-230 (śląskie)

Firma Handlowo-Usługowa Apinex Adam Herdzina

Główna 61, Bełk, 44-237 (śląskie)

Jarpol II S.C. Grzegorz Jarzyna Lidia Kempny

Zebrzydowicka 154, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sulmex Zdzisław Sulma

Sosnowa 5, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Klimatyzacja Ogrzewanie Pompy Ciepła Kolektory Termospec Sp. z o

Węglowa 11, Żory, 44-240 (śląskie)

Metachem Sp. z o.o.

Marklowicka , Wodzisław Śląski, 44-266 (śląskie)

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Irmet Ireneusz Kiszko

Hutnicza 8, Radlin, 44-310 (śląskie)

Technika Grzewcza Faba

Rybnicka 125, Radlin, 44-310 (śląskie)

Technika Grzewcza Faba

Rynek 25, Wodzisław Śląski, 44-266 (śląskie)

Grahen Henryk Suder

Norwida 60b, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Firma Wielobranżowa Maxim Małgorzata Chałasiewicz

Worcella 3, Rybnik, 44-200 (śląskie)

Eko-Mont-Bis Adam Sosnowski

Sławików 3, Rybnik, 44-200 (śląskie)

GAZOWNIK

Partyzantów 44, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BG Graca Barbara

Grawerska 22, Bielsko-Biała, 43-300 (śląskie)

Zakład Bąbik Franciszek

Janowska 9, Zrębice, 42-256 (śląskie)

PHU Banasiak

Golce 46, Truskolasy, 42-134 (śląskie)

Animax

Barbary 3, Dąbrowa Górnicza, 41-300 (śląskie)

Instal Lubin

Chocianowska 20d, Lubin, 59-300 (dolnośląskie)

ZPH Tekla

Poddane 3, Strumień, 43-246 (śląskie)

Usługi Projektowe Ekol

Zwycięstwa 20, Busko-Zdrój, 28-100 (świętokrzyskie)

PHU Master-Hurt

Armii Krajowej 1/B, Dąbrowa Górnicza, 42-520 (śląskie)

Ślusarstwo-Kotlarstwo

Izbiczno 38, Dobrzyca, 63-330 (wielkopolskie)

Abc Eko Grzegorz Wieczorek

Sosnowa 10, Czerwieńsk, 66-016 (lubuskie)

Se-Ko

Sosnowa 10, Przemęt, 64-234 (wielkopolskie)

IBS Wronki

Powstańców Wielkopolskich 22, Wronki, 64-510 (wielkopolskie)

P.P.H.U. WAR-EN S.J.

Bartoszyce, 11-200 (warmińsko-mazurskie)

Ardens Jakub Rosalski

Armii Krajowej 105/8, Poznań, 61-381 (wielkopolskie)

Zakład Instalacyjny Krystyna Świętczak

Gozdy 23, Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

Sprzedaż Urządzeń Grzewczych Eko-Bud Sp. z o.o.

Warcka 6, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Ol-Term Zdzisława i Stanisław Nowak S.C.

Polskiej Organizacji Wojskowej 27, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Tech-Gaz Sp. z o.o. Filia Tom-Plus

Polskiej Organizacji Wojskowej 10, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Agrocent Sp. z o.o.

Sieradzka 122, Złoczew, 98-270 (łódzkie)

WAT

Złota 38, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Kbs Beata Smok

Wschodnia 4, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Intelmont Roman Machała

Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Przedsiębirstwo Handlowo-Usługowe Tromex

Wołodyjowskiego 28, Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Usługi Instalacyjne Leszek Kasprzycki

Stodolniana 35, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Kamirs S.C.

Lipowa 2, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

BK Business Krzysztof Białkowski

Słowackiego 16, Łask, 98-100 (łódzkie)

Usługi Instalacyjno-Budowlane Krzysztof Wiśniewski

Sieradz, 98-200 (łódzkie)

Zakład Instalacyjny Janusz Krysztofiak

Kilińskiego 31/62, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Bogusław Nowak

Lutomierska 9/10, Łask, 98-100 (łódzkie)

Usługi Hydrauliczne Marek Posmyk

Wspólna 65, Burzenin, 98-260 (łódzkie)

Montaż i Serwis Urządzeń Grzewczych Waldemar Stefaniak

Mokrsko 280, Mokrsko, 98-345 (łódzkie)

Andrzej Szczęśniak C.O. Wod. Kan.

Michałów 48, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nowoczesne System

Osmolińska 13, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Hydro-Serwis

Ewangelicka 7, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hanus Sklep

Narutowicza 6, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hanus Sklep

Gen. Pułaskiego 6, Poddębice, 99-200 (łódzkie)

Usługi Hydrauliczno-Spawalnicze Jan Berski

Próba 4, Brzeźnio, 98-275 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wapol Paweł Walcz

Bilewska 5, Sędziejowice, 98-160 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Technostal Grzego

Kolejowa 2a, Wieruszów, 98-400 (łódzkie)

Biuro Handlowe Jan Szulc

Kilińskiego 30/7, Zduńska Wola, 98-220 (łódzkie)

Zakład Remontowy Marek Sławniewicz

Stare Sady 1/1, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Schwank Polska Sp. z o.o.

Długosza 37, Wieluń, 98-300 (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Saniterm Tomasz K

Leśna 14, Widawa, 98-170 (łódzkie)

Scan-Pol

Bolesława Chrobrego 14, Ciechocinek, 87-720 (kujawsko-pomorskie)

MK-Warszawa Systemy Kominowe

Trakt Brzeski 111, Warszawa-Wesoła, 05-077 (mazowieckie)

MK-Komindex Józef Mich

Kościuszki 31, Blizne Jasińskiego, 05-082 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Projektowanie Kominów Zbig

Jerozolimskie 266a, Michałowice, 05-816 (mazowieckie)

Termica PLUS

Leszczyńska 73, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Zakład Usługowy Blacharsko-Ślusarski Klim-Went

Wiosny Ludów 2, Mosina, 62-050 (wielkopolskie)

Kablex Paweł Gomułka

Baczyńskiego 24/21, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

Ags Katarzyna Wiśniewska

Pereca 2, Warszawa, 00-849 (mazowieckie)

Dobry Dom Marek Sójka

Szaserów 61c, Warszawa, 04-311 (mazowieckie)

Ekoinstal S.C. Przedsiębiorstwo Instalacyjne

Bruna 32, Warszawa, 02-594 (mazowieckie)

Ekoinstal S.C. Przedsiębiorstwo Instalacyjne

Ogólna 9, Warszawa, 01-702 (mazowieckie)

IHJ Complex Sp. z o.o.

Przepiórki 61, Warszawa, 02-410 (mazowieckie)

Instal Group Gazowa Technika Grzewcza

Kopińska 35/10, Warszawa, 02-327 (mazowieckie)

Public Relations Krzysztof Joński

Łukowska 37/15, Warszawa, 04-133 (mazowieckie)

Systemy Grzewcze A. Jabłońska

Waszyngtona 45/51, Warszawa, 04-015 (mazowieckie)

Systemy Grzewcze A. Jabłońska

Ks. Popiełuszki 1, Warszawa, 01-786 (mazowieckie)

Termika S.J.

Krakowiaków 4, Warszawa, 02-255 (mazowieckie)

Ekoenergia Wiesław Lemański

Szkolna 10, Jabłonna, 05-110 (mazowieckie)

Sanito - Inteligentne Systemy Grzewcze

Jutrzenki 185, Warszawa, 02-231 (mazowieckie)

Szuwarek Usługi Hydrauliczne Grzegorz Wojnarowski

Mickiewicza 96/13, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100 (mazowieckie)

Mountain Firma Handlowo-Usługowa Jacek Góra

Polna 2, Zawichost, 27-630 (świętokrzyskie)

Instal Usługi Instalacyjno-Montażowe Krzysztof Kępa

Rybnicka 69, Żory, 44-240 (śląskie)

Ecotherm Tomasz Romanowicz

Kłobucka 8, Warszawa, 02-699 (mazowieckie)

Grudnik Warszawa Sp. z o.o.

Przecławska 4, Warszawa, 03-879 (mazowieckie)

Hydrokos Instalacje Hydrauliczne Andrzej Kossakowski

Puszczyka 18/10, Warszawa, 02-785 (mazowieckie)

Kalmar Robert Kreczmański

Bartycka 24/26, Warszawa, 00-716 (mazowieckie)

Kalmar Robert Kreczmański

Domaniewska 37b, Warszawa, 02-672 (mazowieckie)

Kalmar Robert Kreczmański

Jerozolimskie 179, Warszawa, 02-222 (mazowieckie)

Kalmar Robert Kreczmański

Jerozolimskie 185, Warszawa, 02-222 (mazowieckie)

Marlin S.J.

Szeligowska 55, Warszawa, 01-319 (mazowieckie)

Partner Piotr Szydłowski

Bartycka 175/10, Warszawa, 00-716 (mazowieckie)

Sondex Polska Sp. z o.o.

Chłopickiego 50, Warszawa, 04-275 (mazowieckie)

Teo Term Andrzej i Danuta Wrońscy

Szczęśliwicka 31/23, Warszawa, 02-353 (mazowieckie)

Apeks Hurtownia Danuta Chmiel

Sportowa 58, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100 (mazowieckie)

Tadeusz Rogulski Firma Usługowa

Podleśna 7, Otwock, 05-400 (mazowieckie)

Jan-Pol Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Jan i Hanna Kowalsc

Olimpijska 9/1, Marki, 05-260 (mazowieckie)

Świta Zakład Produkcyjno-Usługowy

Przemysłowa 3, Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100 (mazowieckie)

Tuck-Light Centrum Oszczędzania Energii

Olszynowa 1b, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

Zdrój Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Wola Rębkowska 141k, Wola Rębkowska, 08-410 (mazowieckie)

Domus S.C. Centrum Handlowo-Usługowe

Nowickiego 2, Nałęczów, 24-150 (lubelskie)

Tech-Zbyt S.C.

Kilińskiego 72, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Wodmet Robert Szabat

Niepodległości 14, Kraśnik, 23-210 (lubelskie)

Zakład Produkcyjno-Handlowy Krzaczek Stanisław

Leśna 5, Góra Puławska, 24-122 (lubelskie)

Dejek Technika Grzewcza i Sanitarna

Spółdzielczości Pracy 99, Lublin, 20-147 (lubelskie)

Nowoczesne Ogrzewanie Agata Ligaj

Strażacka 13, Kraśnik, 23-200 (lubelskie)

Zakład Kotlarski Stanisław Zając

Nowy Rynek 21, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Reybud Sp. z o.o.

Kilińskiego 73a, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Armex Sp. z o.o.

Młyńska 14a, Lublin, 20-406 (lubelskie)

Bazyl S.J. Hurtownia Hydrauliczna Bartłomiej Temporowicz Tomasz

Kolejowa 16, Hrubieszów, 22-500 (lubelskie)

Bat-Gaz Adam Bednarz

Józefowska 53, Tomaszów Lubelski, 22-600 (lubelskie)

Art Metal Walczuk Firma Produkcyjno-Usługowa Artur Walczuk

Pocztowa 28A/9, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Armex Sp. z o.o. Hurtownia

Choiny 57, Lublin, 20-816 (lubelskie)

ABX Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Małgorzata No

Jacków 10, Mełgiew, 21-007 (lubelskie)

A i M Anna Frąk-Matyjaszek

Diamentowa 5, Lublin, 20-447 (lubelskie)

Solar System S.C.

Modrzewiowa 23, Lublin, 20-138 (lubelskie)

Budinstal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Lubelska 55, Puławy, 24-100 (lubelskie)

Sanpol Sp. z o.o.

Rapackiego 19, Lublin, 20-150 (lubelskie)

Post Zakład Metalowy Stefan Poterewicz

Metalowa 66, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Pietruszka Jerzy

Prosta 5, Rzeczyca, 21-560 (lubelskie)

Nowoczesny Dom Alfred Skaczukowski

Przemysłowa 4, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Zakład Usługowo-Handlowy Michalski Jan

Krajewskiego 37, Lublin, 20-738 (lubelskie)

Centrum Ogrzewnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usług

Lubelska 55, Puławy, 24-100 (lubelskie)

Centrum Ogrzewnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usług

Szewska 4, Lublin, 20-086 (lubelskie)

Buderus Sp. z o.o. Technika Grzewcza

Budowlana 36, Lublin, 20-469 (lubelskie)

Przedsiębiorstwo Wielobtanżowe Budeco A.G. Trofimiec S.C.

Szymanowskiego 5, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Producent Kotłów Węglowo-Miałowych Bucior Hieronim PW

Zamojska 4, Rogóźno, 22-600 (lubelskie)

Bims Plus Fachowy Handel Hurtowy Sp. z o.o.

Budowlana 26A, Lublin, 20-469 (lubelskie)

Elektro Term Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Toma

Kraczewicka 25/20, Poniatowa, 24-320 (lubelskie)

El-Ge Tadeusz Kaczanowski

Królewska 99, Ryki, 08-500 (lubelskie)

Eko-System Materiały Instalacyjne i Budowlane Krzysztof Iwańczuk

Gospodarcza 27, Lublin, 20-213 (lubelskie)

Eko-System Materiały Instalacyjne i Budowlane Krzysztof Iwańczuk

Turystyczna 132, Lublin, 20-230 (lubelskie)

Drawex Sp. z o.o.

Zbożowa 12, Lublin, 20-827 (lubelskie)

Zakład Kotlarsko-Instalacyjno-Sanitarny i CO Domański Janusz

Kolejowa 38/40, Międzyrzec Podlaski, 21-560 (lubelskie)

Ciepłotech S.J.

Przemysłowa 26, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Cholewa i S-ka Technika Grzewcza i Sanitarna

Lubelska 159, Końskowola, 24-130 (lubelskie)

Metlux Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Wólka Orłowska 190, Izbica, 22-375 (lubelskie)

Lubrem S.J.

Lucyny Herc 5, Lublin, 20-328 (lubelskie)

Korbud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Marek Stani

Inżynierska 5, Lublin, 20-484 (lubelskie)

KNOW Sp. z o.o.

Diamentowa 2a, Lublin, 20-447 (lubelskie)

Klimwent S.C. Wojciech Kraszewski Paweł Kościk

Konopnickiej 22, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

KJK Jarosław Kasperek

Rezedowa 14, Lublin, 20-143 (lubelskie)

Kiper Roman i Anna Piwowarscy

Wilkołaz Górny 12, Wilkołaz, 23-212 (lubelskie)

Kapi Dariusz Kamiński

Słowicza 10, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Instalbud TG Sp. z o.o.

Lwowska 24, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Instal Mak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosł

Wiejska 5, Biłgoraj, 23-400 (lubelskie)

Infracorr Sp. z o.o. Przedstawicielstwo

Izerska 19, Lublin, 20-868 (lubelskie)

Hydrosolar Sp. z o.o. Samoobsługowa Hurtownia Instalacyjna

Kilińskiego 74, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Hydro-Max Paweł Mącik

Gazowa 9, Lublin, 20-406 (lubelskie)

Hydro-Ekonomik Andrzej Szczepanowski

Sosnowa 21, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

HAP Armatura Sp. z o.o.

Okszowska 39, Chełm, 22-100 (lubelskie)

GM-Termo-Press Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawczo-Handlowo-U

Mełgiewska 11, Lublin, 20-209 (lubelskie)

Euro Term

Olchowa 19, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Profil System S.C. Oddział

Witosa 3, Lublin, 20-315 (lubelskie)

Proweks Sp. z o.o.

Matejki 5, Tomaszów Lubelski, 22-600 (lubelskie)

Register Bogumiła Winiarska

Karpacka 36, Lublin, 20-868 (lubelskie)

Firma Usługowa Rosołowski Bogumił

Kalinowszczyzna 66/11, Lublin, 20-201 (lubelskie)

SAM Sp. z o.o.

Gospodarcza 42, Lublin, 20-211 (lubelskie)

Sanea Hurtownia Instalacyjna

Nałęczowska 33a, Lublin, 20-701 (lubelskie)

Sanea Wschód Sp. z.o.o.

Brzeska 158, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Solar-Bin S.A. Oddział

I Armii Wojska Polskiego 11, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Solar-Bin S.A. Oddział

Zemborzycka 57G, Lublin, 20-445 (lubelskie)

Solar-Bin S.A. Oddział

Lubelska 55, Puławy, 24-100 (lubelskie)

Solar-Bin S.A. Oddział

Zagłoby 10, Zamość, 22-400 (lubelskie)

Solar-Bin S.A. Oddział

Zamojska 143, Biłgoraj, 23-400 (lubelskie)

Spol-Met S.C. Firma Produkcyjno-Handlowa

Kopernika 9, Bełżyce, 24-200 (lubelskie)

Zak Zakład Budowlany Zdzisław Kuć

Spółdzielcza 2/46, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

Wok Systemy Grzewcze Tadeusz Kowalewski

Celiny 48a, Tuchowicz, 21-421 (lubelskie)

Wod-Gaz Technika Grzewcza i Sanitarna

Łucka-Kolonia 144, Lubartów, 21-100 (lubelskie)

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Wagner Robert

Wilkołaz Pierwszy 2, Wilkołaz, 23-212 (lubelskie)

Termeco S.J.

Fabryczna 2, Lublin, 20-301 (lubelskie)

Termatex Sp. z o.o. Lubelskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Turystyczna 7a, Lublin, 20-207 (lubelskie)

Tanie Grzanie Sp. z o.o. Hurtownia

Nałęczowska 33a, Lublin, 20-701 (lubelskie)

Tadmar S.A. Hurtownia

Kolejowa 59, Chełm, 22-100 (lubelskie)

Zakład Instalatorstwa Sanitarnego

Powstańców Wielkopolskich 21, Puszczykowo, 62-040 (wielkopolskie)

JUPRO-TAIM Bis

Fabryczna 1, Słupca, 62-400 (wielkopolskie)

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Art-Complex Elżbieta Chmioła

Głowackiego 28, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Nowbud Ewa Piotrowska

Przemysłowa 27a, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Nowbud

Budowlana 7, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Jan Wąż Janusz Kozioł S.C.

Do Prochowni 51, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Budowlana Ewa Schetz

Fredry 8, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Usługowa Mont-Stal

Zielone 10/25, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komineks Kazimier

Tęczowa 3, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Serwis Instalacji Grzewczych Szczepan Kocik

Mokra 14, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Serwis Kotłów Kocik Instalacje Awarie

Pułaskiego 56, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Instalator Stanisław Mucha

Przemysłowa 27, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

EMES Mariusz Susułowski

Nowy Świat 39/2, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Wojtar Wacław Wojdak

Gucwy 2, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Handlowo-Usługowa Hydrogaz Zbigniew Golonka

Źródlana 30, Koszyce Wielkie, 33-111 (małopolskie)

Firma Handlowa Marceli Laska

Legionów Piłsudskiego 27/24, Brzesko, 32-800 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gryzbud Ryszard Gryzło

Lubaszowa 130, Siedliska, 33-172 (małopolskie)

Usługi Wodno-Kanalizacyjne i Gazowe Józef Grzegorzek

Floriańska 35, Jasień, 32-800 (małopolskie)

Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych CO i Gaz Hydraulik Miros

Drwinia 202, Drwinia, 32-709 (małopolskie)

Firma Usługowo-Handlowa Instalator Janusz Rogowski

Rydla 2c, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Instal-Bud Dawid Klecki

Tworkowa 189, Tymowa, 32-863 (małopolskie)

Firma Handlowo-Usługowa Instal-Bud Lucjan Nowak

Karosek 55e, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Instalacji Janitech Robert Janik

Janowice 206, Janowice, 33-115 (małopolskie)

Master Serwis Mariusz Chaim

Partyzantów 39, Tuchów, 33-170 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Usługowo-Remontowe Monterek Marek Targosz

Oracka 6a, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roas Robert Robak

Krasińskiego 18c, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Spawex Zbigniew Piwowarczyk Zofia Piwowarczyk S.C.

Św. Jana 12/52, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Firma Usługowo-Handlowa Spaw-Inox Wojciech Strojny

Mikołajowice 204, Bogumiłowice, 33-121 (małopolskie)

Usługi Budowlane Wacław Kocoł

Brzozówka 11, Lisia Góra, 33-140 (małopolskie)

Zakład Instalacji Sanitarnych Janusz Mastalerz

Sądecka 14b, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Duoterm

Czysta 6, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Sklep Euroterm Sp. z o.o.

Ujejskiego 22, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Hydrosolar Sp. z o.o.

Przemysłowa 27, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Promogaz-Kpis HPiS Sp. z o.o. Oddział

Mościckiego 197, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Pum Polska Sp. z o.o. Oddział

Przemysłowa 23, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Solar-Bin S.A. Oddział

Rzemieślnicza 2, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Hurtownia Tadmar S.A.

Tuchowska 23, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Hurtownia Materiałów Ciepłowniczych Temix

Spokojna 14c, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Firma Usługowo-Handlowa Termosystem Edward Janiczek

Spokojna 14d, Tarnów, 33-100 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alf-Mar

Proszowska 40, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Atest-Gaz S.C.

Borzęcin 313, Borzęcin, 32-825 (małopolskie)

Borex

Borówna 116, Lipnica Murowana, 32-724 (małopolskie)

Ekotech Zdzisław Janiczek

Żegocina 140, Żegocina, 32-731 (małopolskie)

Hydrauliczne Usługi Włodzimierz Góra

Cikowice 198, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Mabeko Term Artur Kaczmarczyk

Gen. Dąbrowskiego 59, Żabno, 33-240 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Migro S.C.

Wiejska 18, Brzesko, 32-800 (małopolskie)

Promogaz-Kpis Sp. z o.o.

Księcia Józefa Poniatowskiego 33, Bochnia, 32-700 (małopolskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe S & S Sebastian Zegar

Szynwałd 426, Szynwałd, 33-158 (małopolskie)

Firma Vartiotherm Janusz Marciniec Zofia Marciniec

Rataja 7, Lisia Góra, 33-140 (małopolskie)

Firma Handlowo-Usługowa Wod Therm II Krystyna Żurek

Targowy 1, Brzesko, 32-800 (małopolskie)

Firma Handlowa Wodnik M. i T. Duda

Szczucin, 33-230 (małopolskie)

Eko-Tech

Leśna 1/6, Sławoborze, 78-314 (zachodniopomorskie)

Sklep G-P-U Bartosz Maciejewski

Poznańska 20, Piła, 64-920 (wielkopolskie)

ECOPOL-SYSTEM

1-go PLM W-wa 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 (mazowieckie)

HYDRO-SYSTEMS

Mickiewicza 91/1, Toruń, 87-100 (kujawsko-pomorskie)

APS

Zielonogórska 16/2, Wrocław, 51-376 (dolnośląskie)

Technika Grzewcza i Sanitarna

Wałbrzyska 2, Wrocław, 52-316 (dolnośląskie)

Ciepło-Zimno

Wierzbięcice 7/1, Poznań, 61-569 (wielkopolskie)

DiMEN S.C.

Świerzna 21b, Oleśnica, 56-400 (dolnośląskie)

Ciepły Dom

Kobierska 8a, Krotoszyn, 63-700 (wielkopolskie)

Intebud

Poledno 17/2, Poledno (kujawsko-pomorskie)

Hydro

Arkuszowa 123, Warszawa, 01-934 (mazowieckie)

RA-FA INSTAL

Targowa 35 35/2, Łódź, 90-043 (łódzkie)

Nowrem

Paderewskiego 43, Jaworzno, 43-600 (śląskie)

Gremi

Zgoda 6/11, Pruszków, 05-804 (mazowieckie)

Trelka

Trablice 71, Kowala-Stępocina, 26-624 (mazowieckie)

dampos instalacje

Dąbrowskiego 10/1, Swarzędz, 62-020 (wielkopolskie)

HEATMATIX

Piaskowa 3, Tczew, 83-110 (pomorskie)

HKS Lazar S.J.

Wodzisławska 15/B, Jastrzębie-Zdrój, 44-335 (śląskie)

Xvertiv

Borowinowa 53a, Kraków, 30-698 (małopolskie)

EKO DOM

Kolbego 12, Oświęcim, 32-600 (małopolskie)

AIRCOOL

Główna 39A, Chwaliszów, 58-312 (dolnośląskie)

F.H. Stach

Siepraw 536, Siepraw, 32-447 (małopolskie)

ELKOMATIC Sp. z o.o.

Achtelika 1, Ruda Śląska, 41-700 (śląskie)

P.P.H.U. Biegańscy S.j.

1-go Maja , Ruda Śląska, 41-706 (śląskie)

Zakład Elektroniki i Automatyki FRISKO s.c.

Jarnołtowska 15, Wrocław, 54-530 (dolnośląskie)

Saint-Gobain Polska Sp. z o.o.

Avicenny 14, Wrocław, 54-611 (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAJA

ul. Parkowa 9, Suwałki, 16-400 (podlaskie)

Eko-Technika

Derdowskiego 8/15, Grudziądz, 86-300 (kujawsko-pomorskie)

Zielone Ciepło s.c.

Elżbiety 4, Szczecin Mierzyn, 72-006 (łódzkie)

Therm-Instal Grupa SBS B.Michoń P. Zubiel sp. j.

Piłsudskiego 143, Łódź, 92-236 (łódzkie)

Colecto

Gorzowska 61, Trzcianka, 64-980 (wielkopolskie)

F.H.U ROMAP

Łukasińskiego 67/6, Częstochowa, 42-200 (śląskie)

LeeRoz Leszek Rozestwiński

Gen. Pułaskiego 5C/11, Krosno Odrzańskie, 66-600 (lubuskie)

P.H.U. "SANIDOM" S.C. Cezary Klapiński, Bogumił Barteczko

Szczecińska 51, Koszalin, 75-137 (zachodniopomorskie)

Vega-Heizungen

Ogrodowa 17, Łask, 98-100 (łódzkie)

POL-FANS dmuchawy do pieca / kotła

Klonowa 15, Lipno, 87-600 (kujawsko-pomorskie)

Heliopal. Instalacje Grzewcze, instalacje sanitarne, instalacje wod-kan

Czeladzka 61/238, Sosnowiec, 41-214 (śląskie)

LUTECH

Przecznica 20, Osiek, 32-608 (małopolskie)

Hydro-Eko

Grota Roweckiego 44/246, Tychy, 43-100 (śląskie)

FHU INSTBO

Śledziejowice 161, Wieliczka, 32-020 (małopolskie)

nowoczesne kominki ceramiczne

Hoża 22 a/60-591, Poznań, 60-591 (wielkopolskie)

PHU Wioldar

Mjr. Hubala 14, Gorzów Wielkopolski, 66-400 (lubuskie)

F.H.U. Eko-FP Instal

Mickiewicza 72, Chełmek, 32-660 (małopolskie)

AG FHU ARTYKUŁY GRZEWCZE

Bartycka 26/4, Warszawa, 00-716 (mazowieckie)

Rapid CENTRUM TECHNIKI GRZEWCZEJ

Aleja Jana III Sobieskiego 22, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Autoryzowany Serwis Junkers

Zielona 12, Łomianki, 05-092 (mazowieckie)

Hydronik

Klasztorna 4, Ornontowice, 43-178 (śląskie)