Bożena Małgorzata Gryczyniec

Mazowiecka 28, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

" PUSZCZYK " MARCIN SOWA

Kuczyńska 12, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

"TRANSPOL" RAFAŁ MAKSYMOWICZ

Czyżewska 18, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Usługi Ogólnobudowale

Klonowa 29, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Kierski Arkadiusz AREX - PAINTBALL

Łomżyńska 22, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Łukasz Gieros TRANS - EUROPA

Kosiorki 29, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

"PRZEMO-TRANS" Przemysław Baczar

HENRYKA SIENKIEWICZA 26/8 (PODLASKIE)

Łukasz Uszyński Wytwórnia Fotografii

11 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Sylwia Dołęgowska Kraina Zabawy

Wojska Polskiego 7/2, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Wojciech Wierciński Usługi Pogrzebowe

Plac 3 Maja 13, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

DARIUSZ JAN BOGUCKI - ROL- TRANS

Aleja Papieża Jana Pawła II 68, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

KOL - TRANS Henryk Kołek

Czaje-Bagno 14, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Niewiarowski Cezary TRANS COMPANY

Kościuszki 21, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa "Sławeusz" Sławomir Uszyński

Pałacowa 11, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Jacek Nowacki Firma Handlowo - Usługowo - Transportowa

Adama Mickiewicza 66, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

"USŁUGI INSEMINACYJNE PAWEŁ DMOCHOWSKI"

Aleja Papieża Jana Pawła II 3, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Zakłd Pogrzebowy "Charon" Pełszyk Radosław

Sienkiewicza 29a, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Bank PeKaO S.A. - III Oddział w Warszawie

Dworska 30, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

FachMajster Usługi remontowo-budowlane

Kościuszki 38, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF CISZYŃSKI

ADAMA MICKIEWICZA (PODLASKIE)

Michał Karolewski Usługi

Wspólna 8 lok. 2, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI BUDOWLANE-RADOSŁAW PAMPUCH

Kuczyńska 56A, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Budowlane Wojciech Ilczuk

Elizy Orzeszkowej 1, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Szmurło

Ciechanowiecka 35, Rudka, 17-123 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE-TOMASZ ZAREMBA

Kozarska 35, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE - JERZY BOGUSZEWSKI

Winna-Wypychy 19, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE-PAWEŁ SAFARYN

Trzaski 16, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE-ROBERT KRASOWSKI

Łempice 20, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

1) Janina Pietraniuk Usługi Fotograficzne 2) Wspólnik s.c.

Łomżyńska 2A, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Handel i usługi - Danuta Łuniewska

Szkolna 4, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Firma Usługowo - Handlowa "JAR-POL" - Jarosław Daniel Porzeziński

Pińczowska 10a, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ZBIGNIEW KRAWCZYK

Szkolna 7D lok. 27, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Rogucki

Skórzec 25, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Rafał Gieros

Kosiorki 29, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski

Mickiewicza 64, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Krawieckie Łuniewska Grażyna

Mickiewicza 7b, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Usługi Przewozowe i Handel Mieczysław Toczyński

Ralkowa 4, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

USŁUGI PROJEKTOWE Stanisław Poniatowski

Szkolna 5, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Deniziak Usługi Remontowo-Budowlane

Klonowa 22 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

MARIANNA KRYŃSKA USŁUGI INSEMINACYJNE

Radziszewo-Sieńczuch 24, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Barbara Kostrzyńska " Usługi - Handel "

Kuczyńska 72, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STANISŁAW MICHALSKI

Szkolna 7D lok. 7, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Remontowo - Budowlane i Handel. Wypożyczalnia elektronarzędzi. Morzy Michał

Dworska 34, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Morzy Jan Usługi Budowlane

Drohicka 69 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Olędzki Andrzej Usługi Remontowo-Budowlane

Wojska Polskiego 5a M. 53 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Zabłocka Dorota Usługi Fryzjerskie

Drohicka 11 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Koc Aldona Usługi Pielęgniarskie

Olszewskiego 11 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Baczewski Andrzej Usługi Weterynaryjne

Kozarska 41a , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

"ZAJCEFF" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Tomasz Zajkowski

HENRYKA SIENKIEWICZA (PODLASKIE)

Adam Pietraniuk Usługi remontowo-wykończeniowe

Malec 53, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

ADAM PUCHACZ-USŁUGI BUDOWLANE

Wspólna 42, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Andrzej Raźniak Handel - Usługi

Akacjowa 17, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Dariusz Długoborski Usługi Remontowo - Budowlane

Wojska Polskiego 5D lok. 21, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Iwona Morzy Usługi Budowlane - Hotelarstwo

Dworska 34, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Jan Ilczuk - Usługi Stolarsko - Ciesielskie

Wojtkowice Stare 27, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Karol Wiński Usługi Remontowo Budowlane

2 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Katarzyna Kołtek Usługi - Remont i Handel

Kuczyńska 57A, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Kazimierz Łaszczuk Usługi Blacharsko - Dekarskie

Antonin 3, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Koc Tadeusz Usługi Rolnicze

Koce-Schaby 12, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Marcin Chmielewski Usługi Remontowo Budowlane

Przechodnia 6 lok. 1, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Mariusz Samson Usługi Ślusarsko-Spawalnicze

Wspólna 15A, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Ryszard Zaremba Usługi Remontowo - Budowlane

Szeroka 16, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Tadeusz Bogdanowicz Usługi Budowlane

Szkolna 20, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Dacz Karol Usługi fryzjerskie

Adama Mickiewicza 2, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Andrzej Deniziak Usługi Krawieckie

Przybyszyn 74, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Michalczuk Tadeusz Usługi Produkcyjno - Budowlane

Uszyńska 24B, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Szulborski Tomasz Usługi Remontowo - Budowlane

Kułaki 25, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Klejzerowicz Zbigniew Usługi remontowo - budowlane

Wojska Polskiego 5D/15, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Deniziak Ryszard Usługi remontowo - budowlane

Klonowa 22, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Piotr Kowalczuk Usługi Rolnicze

Kobusy 16, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

JAN KOC " USŁUGI STOLARSKIE "

Orzeszkowej 11, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Handel Usługi Auto Gaz Henryka Fabisiak

Uszyńska 24, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Maciej Łuniewski Handel Usługi

Kościelna 11, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Maksimczuk Andrzej Usługi Budowlane

Klonowa 9, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Rafał Adamski USŁUGI SPAWALNICZO-MONTERSKIE

Szkolna 6 lok. 2, Klukowo, 18-214 (PODLASKIE)

PPUP Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty w Gdyni

Tadeusza Kościuszki 25, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

"Wierciński" Usługi Pogrzebowe

pl. 3 Maja 15 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Wincenciak Hanna Julia Usługi Ogólnobudowlane

Akacjowa 25 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Tomczuk Krzysztof Usługi Budowlane Projektowe i Kosztorysow

Lipowa 19 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Tadeusiak Andrzej Handel i Usługi Roletowo - Żaluzjowe

Czyżewska 14 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Andrzej Ryszard Zieliński Usługi Remontowo - Budowalne

Klonowa 32, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Koc Jarosław Usługi Rolnicze

Koce-Piskuły 19, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Monika Bogdanowicz Usługi, pranie, czyszczenie dywanów i tapicerek samochodowych

Wierzbowa 7, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Rafał Nosel Usługi Remontowo - Budowlane i inne

Wąska 20, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

"EMKAMED" OŚRODEK USŁUGI HANDEL SZKOLENIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

20 , Kozarze, 18-230 (podlaskie)

Andrzej Tadeusiak Handel i Usługi Roletowo - Żaluzjowe

Czyżewska 14, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Stanisław Zabuski Usługi Elektromechaniczne

Parkowa 6, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Ruciński Remigiusz Usługi stolarsko - ciesielskie " STOL - REM "

Tworkowice 1, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Baczewski Andrzej Gabinet Weterynaryjny Usługi Weterynaryjne

Kozarska 41A, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Mariusz Maksimczuk Usługi Hydrauliczne - Spawalnicze

Kościelna 42, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Adrian Krasowski Usługi Ogrodnicze

Łempice 9, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

"Styl-Pro" Usługi Foto-Wideo W. Pietraniuk

Drohicka 3 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Jabłonowski Józef Usługi Tartaczne i Handel Artykułami D

Mickiewicza 64 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

PIOTR WOJSZKOWICZ GEONIKA - USŁUGI GEODEZYJNE PIOTR WOJSZKOWICZ

ADAMA MICKIEWICZA 50 lok. 54 (PODLASKIE)

Jarosław Kobus - Usługi Remontowo Budowlane

Przybyszyn 24, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Łukasz Ratyński ELEVATOR

Kozarska 23, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Marek Lubowicki Blacharstwo Dekarstwo Usługi Remontowo Budowlane

Szkolna 7A/8, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Michalski Roman Usługi Remontowo - Budowlane

Wojska Polskiego 5B lok. 25, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Protaziuk Marek Usługi Handlowo - Budowlane

Mogilna 18A, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Robert Godlewski S7

Łomżyńska 49, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

NALEWAJ RADOSŁAW USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE "RADNAL"

Lipowa 24, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Jarosław Lipski Usługi Remontowo - Budowlane

dr. Pawła Olszewskiego 4, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Jaźwiński Jerzy Stanisław Usługi Remontowo - Budowlane i Handel

Dąbczyn 5, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Paweł Plichta Wynajem Lokali Usługi Transportowe i Handel

Drohicka 12, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Wincenciak Henryk Usługi Ogólno - Budowlane

Akacjowa 25, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Urszula Olszewska Naprawa i Sprzedaż Akcesoriów i Paliw do Pojazdów, Usługi Gastronomiczne

Sosnowa 15, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Adam Kosiński "Adkos Usługi Remontowo - Budowlane"

Przybyszyn 23, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Siekierko Lidia Prakryka pielęgniarska

Mickiewicza 18, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA JAROCKA LILIA

Kuczyńska 7, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Dorota Niemyjska Praktyka pielęgniarska

Mickiewicza 18, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Zienkiewicz Helena Praktyka pielęgniarska

Mickiewicza 18, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Międzynarodowy Transport Osobowy - Jerzy Gieros

Lipowa 23, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Anna Wszoł Handel i Usługi

Plac 3 Maja 30, Ciec200410654, 18-230 (mazowieckie)

Daniel Piotrowski - 23 STRONY

23 , Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Jan Jaźwiński Usługi Remontowo - Budowalne

Łempice 17, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Krzysztof Radziszewski Usługi Rolnicze

Kobusy 2A, Kobusy, 18-230 (podlaskie)

Pełszyk Mariusz Usługi Budowlane

Bujenka 34, Bujenka, 18-230 (podlaskie)

Wioleta Burakowska - Usługi Leśne

Czaje-Wólka 10, Czaje-Wólka, 18-230 (podlaskie)

Zbigniew Matusik - Usługi Remontowo - Budowlane

Czaje-Bagno 18, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Joanna Gieros

Mickiewicza 18, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Anna Dąbrowska

Mazowiecka 10, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Praktyka Pielęgniarska Henryka Kostrowska

Mazowiecka 10, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Marczuk Grażyna

Pobikry 37, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

Kemplińska Barbara Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Mickiewicza 18, Ciechanowiec, 18-230 (PODLASKIE)

"KRZYSZTOF BOGUSZEWSKI"

Kamieńczyk Wielki 23, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

PRIMATOR

Mała 10, Czyżew Osada, 18-220 (podlaskie)

Piter

Główna 15, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"Falkowski"

Łopienie-Jeże 19, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

"TOMTRANS" Tomasz Kazanowski

Drewnowo-Lipskie 9, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

USŁUGI TRANSPORTOWE KAZANOWSKI MARIUSZ

Drewnowo-Lipskie 9, Drewnowo-Lipskie, 07-325 (mazowieckie)

LUKAS-TRANS Łukasz Kostro

Stare Zalesie 4, Stare Zalesie, 18-214 (podlaskie)

Piotr Godlewski "GO TRANS"

Kraszewo-Czarne 20, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

LUKA-TRANS Łukasz Łuniewski

Kostry-Śmiejki 13, Klukowo, 18-214 (PODLASKIE)

"Le GRANNE" AGNIESZKA MIŁOBĘDZKA-KONDRACIUK

Granne 13A, Perlejewo, 17-312 (podlaskie)

PERKOWSKI TRANS Roman Perkowski

Stare Warele 3, Stare Warele, 18-214 (podlaskie)

SYLWESTER BOGUCKI "CIĘZAROWY TRANSPORT DROGOWY"

Cietrzewki-Warzyno 2, Boguty-Pianki, 07-325 (MAZOWIECKIE)

"TOMASZ BOGUCKI - USŁUGI TRANSPORTOWE"

Kamieńczyk Borowy 4, Kamieńczyk Borowy, 07-325 (MAZOWIECKIE)

Usługi Budowlane Andrzej Rolek

Zawisty 34, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Usługi Budowlane Łukasz Dąbkowski

Kamieńczyk Wielki 5, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Tomasz Bogucki

Kamieńczyk Borowy 4, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Unimus

Armii Krajowej 28, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE Dariusz Boratyński

Gródek 12, Gródek, 18-214 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Eugeniusz Felczuk

Stare Warele 8, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Lipiński Krzysztof

Tymianki-Skóry 1, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

"Andrzej Stokowski - Usługi rolnicze"

Boguty-Augustyny 3, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Bernadetta Perkowska Usługi rolnicze

Stare Warele 3, Stare Warele, 18-214 (podlaskie)

Bogdan Modzelewski Usługi remontowo-budowlane

Wyszonki-Błonie 37, Wyszonki-Błonie, 18-214 (podlaskie)

Grzegorz Łuniewski Usługi rolnicze

Łuniewo Małe 1, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Iwona Krawczyńska Usługi ładowarką

Lubowicz-Kąty 4, Lubowicz-Kąty, 18-214 (małopolskie)

LESZEK MISZCZUK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Gródek 24A, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Leszek Wyszyński Usługi rolnicze

Kostry-Śmiejki 34, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Grzegorz Pędzich

Kossaki 38, Kossaki, 07-322 (mazowieckie)

Jarosław Godlewski USŁUGI ROLNICZE

Godlewo-Łuby 32, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Marcin Perkowski Usługi remontowo-budowlane"MRJ"

Główna 24, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

"Marek Bogucki-Usługi rolnicze"

Żurawia 18, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Marek Piętka Usługi rolnicze

Piętki-Gręzki 44, Piętki-Gręzki, 18-214 (podlaskie)

Zdzisław Kamiński Usługi rolnicze

Stare Kostry 32, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

Elektroinstal

Krasowo-Siódmaki 4, Krasowo-Siódmaki (podlaskie)

Laskowski Władysław "USŁUGI BUDOWLANE"

Drewnowo-Lipskie 3, Boguty-Pianki, 07-325 (MAZOWIECKIE)

MARKOMP

Gen. Bema 2b, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Karcher Sp z o.o. - Kraków

Staszica 10, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Bramster

Boczna 4, Łapy, 18-100 (podlaskie)

"Effect"

Długa 46, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Hades

Krasińskiego 1, Łosice, 08-200 (mazowieckie)

TAD

Gen. Bema 6/33, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Usługi Transportowe

Stokowisko 15, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Usługi Transportowe

Jabłoń Kościelna Kolejowa 14, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Usługi Transportowe

Jabłoń Kościelna Sokołowska 12, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

"Gryglik" Usługi i Handel

Krasowo-Częstki 25, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

USŁUGI PARAFIALNE MARIAN DOMYSIEWICZ

Duży Rynek 14a, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Olszewskiego 2, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Bachórzewski Marek Gabinet Ginekologiczny

Polska 1, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Data Format Adam Kryński

Wojska Polskiego 5/a6, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Galeria Florian Sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 13, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

JAGODA

Wojska Polskiego 23, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Salon Kosmetyczny Spa Rosarium

Łomżyńska 20/2, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Caroline Salon Kosmetyczny Karolina Bożek

Dworska 11/B, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

„Anna” - Anna Nasiłowska

Nieciecz-Dwór 42, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Barbara Maciągowska WSPARCIE

Michała Wołodyjowskiego 1A, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

BUSTRANS OLESZCZUK KRZYSZTOF

Suchodół Włościański 88A, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Elmar Elżbieta Radziszewska

Stare Żochy 22, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

KEJA Tomasz Sakowicz

Jana PawłaII 9, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

MRÓWEX BARBARA WRZOSEK

Zakrzewo-Słomy 16, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Tomasz Paweł Wojtkowski

Jankowskiego 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

TRANSPORTING Anna Płońska

Pułazie-Świerże 14, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi cateringowe Jabłoński Sylwester

Jabłonka Kościelna 8A, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Rafał Jabłoński

Nowe Żochy 4, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Usługi Transportowe Jarosław Zaremba

Ludowa 11A lok. 10, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowe Marcin Dmochowski

Ludowa 98 lok. 29, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowe Marcin Gołaszewski

Szepietowo-Wawrzyńce 60 lok. 1, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE Piotr Jurkowski

Henryka Sienkiewicza 20, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Transportowe Radosław Kaczyński

Szpitalna 2 lok. 21, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"W-TRANS Wojciuk Łukasz"

Czarna Wielka 78, Grodzisk, 17-315 (podlaskie)

"WYNALAZEK" - Robert Murawski

Dąbrowa-Gogole 9, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Transportowe - Waldemar Trzciński

Chmielnik 9A, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

"ANTRANS" Anna Zdrodowska

Moczydły-Jakubowięta 11, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Grabowski Mariusz Krzysztof

Tłoczewo 7, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

LAMA Ewelina Dąbrowska

1000Lecia 32, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

MEBKOR Korycki Ryszard

Zaszków 28, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Robtrans Robert Brzozowski

Jabłoń-Śliwowo 15, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

"STERNIK" Jarosłw Sternik

Juliusza Słowackiego 11, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi kateringowe Beata Żukowska

Wólka Duża 12, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi kucharskie Janina Wierzbicka

Nieciecz-Dwór 11B, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

" USŁUGI OGÓLNO-STOLARSKIE BUJALSKI KRZYSZTOF

Bujały-Mikosze 68, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi Pogrzebowe Robert Grochowski

1000-lecia 20, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ MARKOWSKI

Polna 57, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE. WALDEMAR SIENICKI

Dąbrowa-Szatanki 1, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE WALDEMAR MILEWSKI

Wesoła 3, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE JANUSZ MURAWSKI

Szkolna 7, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ BIELICKI

Krzeczkowo-Gromadzyn 19, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ GOSK

Czyżew-Sutki 24, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL WOJCIECH STAŃCZUK

Łąkowa 27, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Usługi Transportowe i Handel Marcin Kraszewski

Szepietowo-Janówka 32, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE URBAN JERZY

Spacerowa 22, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

"USŁUGI TRANSPORTOWE" MILIK JACEK

Gródek 93, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Marek Nowakowski

Łazów 27, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Mariusz Kordulski

Ogrodowa 3, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Transportowe Guziak Grzegorz

Nowe Zalesie 14, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Transportowe Jacek Gołaszewski

Szepietowo-Wawrzyńce 60 lok. 1, Szepietowo-Wawrzyńce, 18-210 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe Andrzej Roszkowski

Ogrodowa 14, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowe Karol Muszyński

Obrońców Miasta 49, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowe Sylwester Malinowski

Szpitalna 2 lok. 19, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowe Katarzyna Malinowska

Szpitalna 2 lok. 19, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowo Spedycyjne Tadeusz Jastrzębski

Jagiellońska 26c lok. 9, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Zakrystiana i Grabarza Paweł Sasinowski

Przechodnia 8, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowe – Adam Maciuszko

Mazury 22, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe Sławomir Borecki

ObrońcówMiasta 25, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe Stanisław Malinowski

Wysokie Mazowieckie Ludowa 48 lok. 62, Wysokie Mzowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe-Bartłomiej Święcki

Jabłonka Kościelna 14, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe Osipiak Wojciech

Seroczyn 40, Sterdyń, 08-320 (MAZOWIECKIE)

Usługi Transportowe Janusz Perkowski

Ludowa 76 lok. 14, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE JAN KACZYŃSKI

Krzeczkowo-Mianowskie 25, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE GRZEGORZ KRASOWSKI

Kusocińskiego 44, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE WALDEMAR TOMCZUK

Ciechanowiecka 4, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE KOMAR LESZEK

Rosochate Kościelne Kościelna 12, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe Wiesław Stypułkowski

Główna 34, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe Józef Moczydłowski

Moczydły-Jakubowięta 15, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Hotel Nowodwory

Pałacowa 7, Ciechanowiec, 18-230

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. - Regionalne Biuro Handlu Hurtowego i Logistyki

Kościuszki 3, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

PKO BP

Dworska 30, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Supertrans

Ogrodowa 13, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Lech

Akacjowa 16, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Kombudex Sp. z o.o.

Brzeska 97, Siedlce, 08-100 (mazowieckie)

Xero

Czerwonego Krzyża 21, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

ExpressLogic

Maciągowej 6, Siedlce, 08-101 (mazowieckie)

USŁUGI I HANDEL

Rynek 12, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

"QONQORD"

Kosowska 42 lok. m.8 (MAZOWIECKIE)

AUTO-TRANS Eliza Harasim

ZAMBROWSKA 18 lok. 6 (PODLASKIE)

ART -MIX Artur Olichwierczuk

Hołowienki 31b, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

b) USŁUGI TRANSPORTOWE Sławomir Markowski

Słup 3, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

"DG Trans" Spedycja i Transport

Krasowo-Częstki 25, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

DMOCHOWSKI RADOSŁAW RADZIKTRANS

Mystkowska 11, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Honorata Sadowska "Oleńka"

Ogrodowa 17, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Jan Grzeszczuk Pomiary ochronne

Usza Mała 13, Klukowo, 18-214 (podlaskie)

"LE-TRANS"-Krzysztof Lenard

Nowe Osipy 8, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Łukasz Trans Łukasz Moczydłowski

Moczydły-Jakubowięta 15, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Niebrzegowski Cezary "PARAMEDIC"

Zabiele 63, Radzyń Podlaski, 21-300 (lubelskie)

Radosław Bielik BIELIK

Ślepowrony 24, Ślepowrony, 07-322 (mazowieckie)

Robert Kalinowski " R-TRANS"

Mystkowska 33, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Transport drogowy Leszek Jabłoński

Jabłoń Kościelna Kolejowa 34, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Usługi Transportowe- Handel Obwoźny- Sławomir Strzała

Nieciecz-Dwór 36, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

L S M - Andrzej Zawadzki

Chmielnik 10A, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

AGA TRANS Agnieszka Czarniecka

Szpitalna 5d lok. 8, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

" AUTO-BOGUCKI" Wojciech Bogucki

kard. Stefana Wyszyńskiego 35, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

AUTO TOMO Tomasz Podbielski

Jagiellońska 26A lok. 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Daniel Bielik ,,DREAMS''

Ślepowrony 24, Nur, 07-322 (mazowieckie)

GRUPA EKO ANDRZEJ WYSZYŃSKI

Dąbrowa-Cherubiny 22, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

"INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARKI - IWONA JOLANTA UŚCIŁOWSKA"

Targowa lok. 17, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

MACIEK - TRANS Maciej Marcjaniuk

Główna 7, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

"MEMENTO MORI" EWA WOJCIECHOWSKA

Kościelna 12, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

PHU Eugeniusz Wojno

Prusa 35, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

RYTEL URSZULA PTHU "RYTEL"

Lebiedzie 85A, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

PTHU WEBEK Wojciech Kozłowski

Sportowa 7, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

STAN-LECH Danuta Stypułkowska

Dąbrowa-Moczydły 9, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

STAN-LECH Leszek Gierałtowski

Dąbrowa-Moczydły 9, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Tomasz Mowel TOMI-TRANS

Żebry-Laskowiec 34, Nur, 07-322 (mazowieckie)

TRANSPORT -JAN Jan Dąbrowski

Dąbrowa-Moczydły 9, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Transport Krajowy Tomasz Miłkowski

Ogrodowa 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Transport Samochodowy Bogdan Zadrozny

Jagiellońska 22 lok. 28, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Transportowe Handel Prace Ziemne Stefan Żebrowski

Kwiatowa 24, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE I BUDOWLANE GRZEGORZ MALESZEWSKI

Olszew 39, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

Usługi Transportowe i Handel , „B.A.M- TRANS- SPED” Bogusław Flażyński

Suchodół Włościański 26, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi transportowe-skup i sprzedaż żywca Halina Kietlińska

Wojny-Szuby Szlacheckie 1, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Transportowo-Handlowe " RAFI" Rafał Rudnik

Ludowa 48 lok. 73, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ROŚ TRANS Wyszyński Waldemar

Piwna 2A, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

" TRANS KRAJ" Waldemar Surkowski

Ludowa 74 lok. 16, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Transportowe i Budowlane Joanna Mróz

Strażacka 9, Sterdyń, 08-320 (MAZOWIECKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI ZAWISTOWSKI HENRYK

Dmochy-Wochy 16, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE KRAJOWE - Orłowski Ireneusz

Wszebory 16, Ceranów, 08-322 (MAZOWIECKIE)

Firma Usługowa Rafał Świderski

Lebiedzie 766, Sterdyń, 08-320 (MAZOWIECKIE)

"Handel i Usługi" Antoni Wojno

Wojny-Pietrasze 18A, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Joanna -Trans JOANNA ORŁOWSKA

Noski 3, Ceranów, 08-322 (MAZOWIECKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ JAROSŁAW KOSIERADZKI

Wierzbice-Strupki 38, JABŁONNA LACKA, 08-304 (MAZOWIECKIE)

" USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL OBWOŹNY WALDEMAR STRZAŁA"

Bujały-Mikosze 38, JABŁONNA LACKA, 08-304 (MAZOWIECKIE)

ENERGOTEC

Rurowa 88, Łuków, 21-400 (lubelskie)

Amelia

Legionów 12, Łomża, 18-400 (podlaskie)

GLS

Starzyńskiego 8, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

DanGraden

Przedszkolna 1a/5, Małkinia Górna/Częstochowa, 07-320 (dolnośląskie)

USŁUGI ROLNICZE

Skłody-Przyrusy 13 , Kostry-Litwa, 18-212 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE

Klonowa 18, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

"BUZOR"

Janowska 4 lok. m.1 (MAZOWIECKIE)

Daniel Składanowski TRANS-SKŁAD

Rytele Suche 19, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

"DORIS" Serwis Sprzątajacy Dorota Sadowska

Nowa 15, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Wojciech Kadłubowski

Mystkowska 19, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ekoprojekt.pl Wiesław Szwaczko

Wolności 2, Rudka, 17-123 (podlaskie)

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE DESZCZYŃSKI ARTUR

Mścichy 23, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Grzegorz Kropiewnicki Usługi Transportowe

Rynek 12 lok. 2, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Grzegorz Myśliborski Usługi remontowo-budowlane

Żebry-Kolonia 6, Nur, 07-322 (mazowieckie)

JOANNA SKŁODOWSKA - STRZEŻEK "WASZE 9 MIESIĘCY- KOMPLEKSOWA OPIEKA POŁOŻNICZA NAD RODZINĄ DORADZTWO LAKTACYJNE"

Żurawia 26, Boguty-Pianki, 07-325 (mazowieckie)

Krzysztof Krassowski Usługi Transportowe

Ludowa 17B lok. 32, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

MARCIN DOŁĘGOWSKI USŁUGI TRANSPORTOWE

Dąbrowa-Gogole 1, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

SIENICKA ANNA USŁUGI TRANSPORTOWE

Dąbrowa-Szatanki 7, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Wioletta Kosiarska SOLO-TRANS s.c.

1 Maja 16, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

FHU ROBKO '' Trans '' ROBERT PODLEŚ

Natolin 11, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

FIRMA SPRZĄTAJĄCA '' ALA '' ALICJA KRUK

Rytele-Olechny 77, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

STRZAŁA JERZY " FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA"

Bujały-Mikosze 36, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

LKV TRANSPORT TCHÓRZNICKI WOJCIECH TCHÓRZNICKI

Bujały-Mikosze 32A, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

PHU "VEGA" Wiesław Jabłoński

Białostocka 4, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"Pol-Masz" Mirosław Żukowski

Wojny-Szuby Szlacheckie 10, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Weterynaryjne

Główna 5 lok. 10, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY RYSZARD SKAWSKI

Duży Rynek 23, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Stypułkowski Piotr "PIT-TRANS"

Główna 34, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Marek Bogucki Transport Drogowy

Żebry-Laskowiec 63, Nur, 07-322 (MAZOWIECKIE)

ANPI

Bociańska 26, Łapy, 18-100 (podlaskie)

KoBa

Piastowska 11a, Białystok, 15-207 (podlaskie)

TUW

Warszawska 6a, Białystok, 15-063 (podlaskie)

TROY

Jana III Sobieskiego 24, Białystok, 15-014 (podlaskie)

Ferrox

Gen. Andersa 3, Białystok, 15-124 (podlaskie)

Filescom

Palmowa 14/26, Białystok, 15-795 (podlaskie)

Remex Sp. z o. o.

I Armii Wojska Polskiego 6/1, Białystok, 15-103 (podlaskie)

Nemeti

Pietkiewicza 13/18, Białystok, 15-689 (podlaskie)

Publikator Sp. z o.o.

Cieszyńska 3a, Białystok, 15-425 (podlaskie)

Onninen

Elewatorska 9, Białystok, 15-956 (podlaskie)

Biacomex S.A.

Elewatorska 11/1, Białystok, 15-620 (podlaskie)

Usługi Księgowe Ołowski Marek

Dzierzby-Włościańskie 69, Dzierzby-Włościańskie, 08-304 (mazowieckie)

Debiut

Piłsudskiego 129, Stoczek Łukowski, 21-450 (lubelskie)

MIROS

Gen. Kleeberga 44/0, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

Patrol

Sidorska 59, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Modista

Witosa 34, Białystok, 15-660 (podlaskie)

AGROLAND

Poznańska 148 A, Łomża, 18-400 (podlaskie)

ITEL

Sielska 99, Ostrów Mazowiecka, 07-310 (mazowieckie)

Datore

Wesoła 36, Białystok, 15-306 (podlaskie)

unibep

3-go Maja 19, Bielsk Podlaski, 17-100 (podlaskie)

Impera

Polowa 16/14-15, Łomża, 18-400 (podlaskie)

Infrex

Dziesięciny 45/skr.p 5, Białystok 22, 15-807 (podlaskie)

TERRAPRO

Rataja 22, Ostrów Mazowiecka, 07-300 (mazowieckie)

Usługi Transportowe

-Żaki 18 , Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi budowlane

Zdrody Nowe 40 , Liza Stara, 18-112 (podlaskie)

usługi budowlane

Zdrody Nowe 40 , Liza Stara, 18-112 (podlaskie)

ANDRZEJ JAROCKI F.H.U. "JĘDRUŚ"

Kłyzówka 17, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

Ewa Grzybowska Przedsiębiorstwo Usługowe " Czyścioszek"

1Maja 2E lok. 26, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Firma Handlowo – Usługowa „KASTA” Katarzyna Danielak

Hołowienki 4, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

FIRMA-HANDLOWO-USŁUGOWA KUR TADEUSZ

Dzięcioły Bliższe 3, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

Jarosław Kosiarski SOLO-TRANS s.c.

1 Maja 16, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Kar-TRANS Karol Wojno

Kościelna 23, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

P.H.U. MARS Mariusz Sokołowski

Jagiellońska 24 lok. 5, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

TURYSTYKA WIEJSKA MIODUSY WIELKIE MIROSŁAWA ŁAPIŃSKA

Miodusy Wielkie 22, Miodusy Wielkie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Inseminacyjne - Zalewski Dariusz

Żery-Czubiki 13, Grodzisk, 17-315 (podlaskie)

Uslugi Leśne Bojar Krzysztof

Olendy 88, Rudka, 17-123 (podlaskie)

Marek Sak "BEL TRANS"

Siemiony 6, Grodzisk, 17-315 (podlaskie)

Cezary Krzysztof Juchnowicz "TRANS-EUROPA"

Pieczyski 1, Pieczyski, 17-322 (podlaskie)

F.H.U. "ADI" Adam Porowski

Adama Mickiewicza 4, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Firma Usługowo-Handlowa Marek Maleszewski

Spółdzielcza 15/4, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Dolna , Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

P.H.U. "HANPOL" Hanna Pietrzak

Wojny-Szuby Włościańskie 22, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

P.H.U. " MaRo" Roman Dabrowski

Ludowa 40, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Sławomir Buczyński Przediębiorstwo Handlowo Usługowe

Orzeszkowej 10, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Witold Opęchowski

Nieciecz Włościańska 96, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Daniel Bańkowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Dan-Trans"

Brzóski-Gromki 2, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"Transport Drogowy" Budziszewski Zdzisław Radosław

Wojny-Piecki 15, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

SĘKAL-BINDAS AGNIESZKA USŁUGI BIUROWE

Krzemień-Wieś 25, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi Dżwiekowe Michał Gosiewski

Wspólna 32, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"Usługi inseminacyjne" Anatol Drobotko

Czarna Wielka 32, Grodzisk, 17-315 (podlaskie)

Usługi Rolnicze "Zdzicho"

Stare Żochy 16, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

Usługi Stolarskie

Jabłoń-Rykacze 11, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

PIOTR PŁACHETKO USŁUGI TRANSPORTOWE "AGA-TRANS"

Gródek 17, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi Inseminacyjne Jan Mioduszewski

Krakówki-Włodki 3, Grodzisk, 17-315 (PODLASKIE)

Usługi Pielęgniarskie

Kościelna 15, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

PHU "AGROTECH" VIDEOMIX ZDZISŁAW ORŁOWSKI

Nowa 5, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

1. Usługi Transportowe i Handel Obwoźny Krzysztof Turos 2. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe RELAX Turos Krzysztof, Sosnowski Dariusz

Paderewek 1, Sterdyń, 08-320 (MAZOWIECKIE)

Firma Usługowo-Handlowa "MAX"- Stanisław Danielak

Hołowienki 4, Sabnie, 08-331 (MAZOWIECKIE)

"Krupiak" Punkt Handlowo-Usługowy Robert Wojno

Kostry-Noski 27, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

"Transport Ciężarowy i Handel" Poniatowski Zdzisław

Robotnicza 2, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

INFORAMA

Sienkiewicza 81/3, Białystok, 15-003 (podlaskie)

Modart

Jaracza 18, Białystok, 15-186 (podlaskie)

SATO

Antoniukowska 4, Białystok, 15-845 (podlaskie)

Fikoland Sp. z o.o.

Handlowa 1, Białystok, 15-399 (podlaskie)

GET Sp. z o.o.

Ciasna 1, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

BIATEL

Ciołkowskiego 2/2, Białystok, 15-264 (podlaskie)

TERMOENERGIA Sp. z o.o.

Gen. Andersa 3, Białystok, 15-124 (podlaskie)

Rockwool Polska sp. z o.o.

Zadobrze 26, Ciechanowiec, 18-230 (podlaskie)

Usługi Blacharsko-Dekarskie Szarmach Dariusz

Stelągi 25, Sterdyń-Osada, 08-320 (mazowieckie)

Usługi Finansowe Krasuska Monika

Wolności 12, Sokołów Podlaski, 08-130 (mazowieckie)

Geodeta Kuc Leszek

Brzozów 2, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Edmunt Maleszewski

Suchodół Szlachecki 13, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Cartrans

Hołowienki 6a, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Jarosław Marchel

Długa 19, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Sławomir Strzała

Nieciecz-Dwór 36, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi Spawalnicze Mariusz Grodzki

Zakrzewo-Zalesie 11, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Arkadiusz Michałowski

Brokowska 6, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Usługi Pogrzebowe Tadeusz Wojciechowski

Kościelna 13, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Zegarmistrz

Suraska 1/1, Białystok, 15-093 (podlaskie)

Usługi Kanalizacyjno-Budowlane

40 , Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

Usługi Koparko-Ładowarką

Osipy-Lepertowizna 3 , Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

AGRI USŁUGI ROLNICZE

Sewerynówka 19 , Paderewek, 08-320 (mazowieckie)

Usługi transportowe i handel

Krzeczkowo-Gromadzyn 19 , Rosochate Kościelne, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE

Wieska-Wieś 52 , Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi krawieckie Wilk Jadwiga

Seroczyńska 17 , Paderewek, 08-320 (mazowieckie)

BIURO PODRÓŻY LEX TRAVEL KATARZYNA KOCZTA - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ (skrót:BP LEX TRAVEL)

M. CURIE-SKŁODOWSKIEJ 2 (PODLASKIE)

DOM - KAR Zbigniew Krystosiak, Karol Krystosiak Spółka Cywilna

Wojny-Szuby Włościańskie 46, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

DOM - KAR Zbigniew Krystosiak, Karol Krystosiak Spółka Cywilna

Wojny-Szuby Włościańskie 46, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

FIRMA-HANDLOWO-USŁUGOWA TOM-TRANS TOMASZ KUR

Białobrzegi 77, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

"FIRMA TRANSPORTOWO - HANDLOWA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY - STANISŁAW STRZAŁA"

Bujały-Mikosze 36A, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe " TOM-CAR" Płoński Tomasz

Henryka Sienkiewicza 49, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe "Szymek" Marek Szymoniak

Nowe Zalesie 4, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Budowlane - Piotr Pietraniuk

Stare Sypnie 33, Grodzisk, 17-315 (podlaskie)

USŁUGI BUDOWLANE Zdzisław Półtorak

Zakościelna 18, Rudka, 17-123 (podlaskie)

"Usługi dla rolnictwa" Piotr Wawrzeńczuk

Brulino-Lipskie 5, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE OLGA KOTOWICZ

Targowa 8, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi Geodezyjne Jarosław Korzeniecki

Kraszewskiego 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Inseminacyjne lek. wet. Szymon Pawłowski

Papieża Jana Pawła II 25/2, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Ogólno-Budowlane Dariusz Korsak

Czyżew 7, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Usługi Ogólnobudowlane Józef Osuchowski

Dąbrowa-Dzięciel 15, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Andrzej Gwardiak

Czyżew-Siedliska 31, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Usługi remontowo budowlane Andrzej Przeździecki

Łąkowa 21, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Bernaziuk Mariusz

Szepietowo-Wawrzyńce 61/5, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Ilczuk Andrzej

Perlejewo 34, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Kamil Kubiak

Zakościelna 47, Rudka, 17-123 (podlaskie)

Usługi Remontowo Budowlane Michał Wnorowski

Szymbory-Włodki 17, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Remontowo Budowlane Tomasz Kosiński

Czyżew Ruś-Wieś 10, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

"Usługi Rolnicze" Andrzej Radziszewski

Twarogi-Wypychy 8, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

"USŁUGI ROLNICZE" Beata Kazimierczuk

Gostkowo 41, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

Usługi Rolnicze-Kamil Tołwiński

Drochlin 25, Drochlin, 17-315 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE MARCIN DOŁĘGOWSKI

Gołasze-Górki 21, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"Usługi Rolnicze" Maria Szepietowska

Stawiereje-Michałowięta 11, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Moczulski Krzysztof Jan

Perlejewo 17, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE Paweł Fabisiak

Ceranów 69, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

Usługi Rolnicze Piotr Dołęgowski

Dąbrówka Kościelna 77, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Piotr Gierałtowski

Włosty-Olszanka 12, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE STRZAŁA AGNIESZKA

Bujały-Mikosze 16, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

USŁUGI ROLNICZE STRZAŁA MACIEJ

Bujały-Mikosze 36, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

"Usługi Rolnicze" Szepietowski Jarosław

Stawiereje-Michałowięta 11, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Wyszyński Tadeusz

Nowe Warele 18, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Stolarskie Ireneusz Grodzki

Brzóski Brzezińskie 18, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - KUBIŃSKI KAROL

Popiełuszki 29, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI BUDOWLANE-Mirosław Grodzki

Kalinowo-Czosnowo 10, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI STOLARSKO BUDOWLANE - Grzegorz Kamiński

Hołowienki 86, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi Transprtowe - Bożena Kietlińska

Słoneczna 18, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

JAROSŁAW JAN MARCHEL "USŁUGI TRANSPORTOWE-HANDEL"

Jabłonna Średnia Długa 20, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Przediębiorstwo Handlowo-Usługowe " ADAMEK" Adam Murawski

SzarychSzeregów 13, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Teodor Piotr Stańczuk Usługi remontowo-budowlane i transportowe

Godlewo-Mierniki 19, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Towarowy Transport Drogowy Pojazdami Specjalistycznymi Piotr Zakrzewski

Moczydły-Stanisławowięta 5, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Transport Towarowy, Sprzedaż Detaliczna Owoców i Warzyw Tadeusz Niemyjski

Kamień-Rupie 4, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE DARIUSZ SZARMACH

Stelągi 25, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

Usługi budowlane "CEZAR" Dorota Jaszak

Dąbrowa-Michałki 11, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Usługi Budowlane Jacek Piwko

Dzięcioły Dalsze 15, Sterdyń, 08-320 (mazowieckie)

Usługi Budowlane Sylwester Zaremba

Marii Konopnickiej 7, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Komunalne Elżbieta Wyszyńska

Nowe Warele 20, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Koparką – Oleszczuk Wojciech

Kurowice 23, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Piekutowski

Święck-Nowiny 9A, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI PROJEKTOWE MIROSŁAWA ŁUNIEWSKA

Słowackiego 20, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Usługi Projektowe Antoni Brzoska

Ludowa 3A, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MALECKI JERZY

Czyżew Kościelny Nowa 13, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Twarowski Tadeusz

Twarogi-Trąbnica 7, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

Usługi Remontowo Budowlane – Marcin Sygentowski

Kolonia Kurowice 29, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi Remontowo-Budowlane Maciej Janik

1 Maja 2H lok. 15, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Rolne Wojciech Łapiński

Łopienie-Jeże 25, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE I KOPARKOWE PIOTR BOGUCKI

Wesoła 7, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE Walendziak Kazimiera Iwona

Ceranów 193, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

Usługi Rolnicze Grzegorz Gąsowski

Wojny-Izdebnik 10, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

USŁUGI ROLNICZE Wojciech Kaczyński

Wólka Duża 10, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Stolarskie Kalinowski Krzysztof

Twarogi Lackie 71 lok. 2, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

Usługi weterynaryjne Jarosław Jaszczołt

Perlejewo lok. 28, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

ROMEX PRZEDSIĘBIORSTWO Handlowo-Usługowe Roman Krajewski

Dmochy-Wochy 2, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

Usługi Fizjoterapeutyczne Anna Dmochowska

Mystkowska 11, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Geodezyjne Mariusz Wiśniewski

Plac Odrodzenia 5 lok. 17, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Walendziewski

1Maja 4 lok. 28, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE TOMASZ PRUŻANIN

Mścichy 19, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Usługi Hydrauliczne Stanisław Piekarski

Seroczyn 65, Sterdyń, 08-320 (MAZOWIECKIE)

USŁUGI-MECHANIKA POJAZDOWA DARIUSZ SIENICKI

Kościelna 1, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

USŁUGI PROJEKTOWE EDYTA RYBAKIEWICZ

Jaźwiny-Koczoty 4, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

Usługi Tartaczne Kowalczuk Daniel

Olendzka 37, Rudka, 17-123 (PODLASKIE)

USŁUGI ŻNIWNE JAROSŁAW STRZAŁA

Bujały-Mikosze 36, JABŁONNA LACKA, 08-304 (MAZOWIECKIE)

Zakład Hadlowo-Usługowy, Usługi Transportowe Barbara Stypułkowska

Główna 34, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Zakład Usług Transportowych Banasiuk Jacek

Seroczyn-Kolonia 10, Sterdyń, 08-320 (MAZOWIECKIE)

Antoni Roman Stępkowski - Usługi Transportowe

Żery-Czubiki 7, Grodzisk, 17-315 (PODLASKIE)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Henryk Kikolski

Krasowo-Częstki 44, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ROLMEX Andrzej Pruszkowski

Nowa 7, Kulesze Kościelne, 18-208 (PODLASKIE)

Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe "Halina" Zdzisław Szymoniak

Nowe Zalesie 4, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Usługi Remontowo-Budowlane

Jabłoń-Jankowce 5, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

Usługi Stomatologiczne Beata Proniewska-Żukowska

Główna 21, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

KONTAFIN Sp. z o.o.

Sokołowska 37, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Grupa Biznes Polska S.C.

Kościelna 44, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Sanitarne i Ogrzewania Komosa Adam

Zembrów 77, Zembrów, 08-331 (mazowieckie)

Pracownia Fotograficzna Kuchta Leszek

Wilczyńskiego 3, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Salon Fryzjerski Brzytwa

Wilczyńskiego 19, Sokołów Podlaski, 08-300 (lubelskie)

Salon Fryzjerski Góral Agnieszka

Wolności 12, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

BUDPLEX USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Juliusza Słowackiego 8 , Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

BARKAR Andrzej Smarkusz

ARMII KRAJOWEJ (PODLASKIE)

BIURO PODRÓŻY LEX TRAVEL BARBARA ZALEWSKA-PIETRUSZKA - WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ (skrót:BP LEX TRAVEL)

M. CURIE-SKŁODOWSKIEJ 2 (PODLASKIE)

b) „USŁUGI DLA ROLNICTWA” - Jacek Składanowski

Grędzice 14, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

b) USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - Mariusz Świerżewski

Świerże-Leśniewek 3, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

"LTS" MACIEJ OLĘDZKI

Nieciecka 71, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

''MARCIN '' USŁUGI SPAWALNICZE MARCIN JAKUBIK

Rytele-Olechny 4A, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

NFinanse Nazarczuk Katarzyna

Repkowska 5, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

STRZAŁA BARBARA USŁUGI KOMBAJNOWANIA

Bujały-Mikosze 38A, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Usługi Budowlane Wykończeniowe Leśne Marcin Stanisławski

ul Obrońców Miasta 17A, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Budowlano-Drogowo-Mostowe i Sprzętowo Transportowe Kazimierz Zdrodowski

Słowackiego 38, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"Usługi Maszynami Rolniczymi" Mirosław Wyszyński

Nowe Warele 33, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Naprawcze Samochodów Osobowych Wyszomierski Wojciech

Dąbrowa-Bybytki 10, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Remontowo - Budowlane Daniel Gąsowski

Dąbrówka Kościelna 18A, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane STER-BUD, Radosław Sternik

Juliusza Słowackiego 11, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Rolnicze, Usługi Budowlane Gierałtowska Dorota

Średnica-Maćkowięta 8, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

" USŁUGI TRANSPORTOWE" JÓZEF MALEC

Warszawska 59, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Usługi weterynaryjne DOGWET s.c. Elżbieta Maciąg, Konrad Maciąg

Główna 58, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

V8 Mateusz Wasilewski

Aleja Jaćwieży 31, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

WINEX Bożena Wińska

Bujaki 11, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

USŁUGI INSTALACYJNO-NAPRAWCZO-TRANSPORTOWE ODZIEŻ UŻYWANA-Tomasz Dzierżko

Brzóski-Markowizna 9, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

MICHAŁ SUBDA "ADMIN"

Szkolna 16, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

TROCHIMIAK GRZEGORZ AUTRO

Kwiatowa 10, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Handel i Usługi Marketingowe Wiśniewska Urszula

Dąbrówka Kościelna 42A, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"HANIGER"REGINA UŚCIŃSKA

Budy Kupientyńskie 14, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

P.H.U. Usługi Transportowe - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi Bogdan Łętowski

Dąbrowa-Tworki 1, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"TRANSPORT" Ireneusz Falkowski

Domanowo 85, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Usługi Blacharsko-Dekarskie "DACH - LUX" Karol Żochowski

Piwna 18, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"USŁUGI BUDOWALNE SPRZĘTEM MECHANICZNYM" JANUSZ JAKUBIAK

Zaręby-Bolędy , Zaręby-Bolędy (MAZOWIECKIE)

Tomasz Blicharski USŁUGI I HANDEL

Ciechanowska 19, Nowe Miasto, 09-120 (mazowieckie)

Usługi projektowe, kierowania i nadzorowania budowy i robót-Barbara Dorota Wojno

Plac Odrodzenia 5 lok. 16, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Usługi Remontowo-Budowlane Kłosowski Jarosław

Osnówka 29, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PRZEMYSŁAW ŚLEBZAK

Rytele-Olechny 71, Rytele-Olechny, 08-322 (mazowieckie)

:USŁUGI TRANSPORTOWE" ROBERT OGNIEWSKI

Łętownica-Parcele 6, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Krzysztof Materkowski

Wasilew Szlachecki 4, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Usługi Weterynaryjne DOGWET s.c. Elżbieta Mciąd, Konrad Maciag

Główna 58, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

USŁUGI KONSERWACJI URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH TOMASZ DMOCHOWSKI

Rosochate Kościelne Mazowiecka 17, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

TRANSPORT I USŁUGI ROLNICZE ILCZUK ZBIGNIEW

Leszczka Mała 42, Perlejewo, 17-322 (PODLASKIE)

USŁUGI MUZYCZNE W KOŚCIELE PARAFIALNYM W DĄBROWIE WIELKIEJ

Dąbrowa Wielka 11, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

USŁUGI SPRZĘTEM MECHANICZNYM WITOLD TURKOWSKI

Święck-Strumiany 3, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

USŁUGI TRANSPORTOWE JÓZEF NIEMYJSKI

Warszawska 49F lok. 13, Drohiczyn, 17-312 (PODLASKIE)

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Marek Żukowski

Osipy-Zakrzewizna 12C, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Kamsoft

Białostocka 22e, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Salon Fryzjerski Zych Jadwiga

Wolności 7, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Dariusz Szarmach Usługi Blacharsko-Dekarskie

Stelągi 25, Stelągi, 08-320 (mazowieckie)

GLS

Elewatorska 11/1, Białystok, 15-620 (podlaskie)

Veritas

Plac Tysiąclecia 23, Siedlce, 08-110 (mazowieckie)

Dominiak Kazimierz Usługi Pogrzebowe

34 , Krasowo Wlk. Nowe Piekuty, 18-212 (lubuskie)

Szarmach Dariusz Usługi Blacharsko-Dekarskie

25 , Stelągi Sterdyń, 08-320 (dolnośląskie)

Strzała Sławomir Usługi Transportowe

36 , Nieciecz-Dwór Sabnie, 08-331 (śląskie)

ADAM ADAMCZYK AIBA Trans

Kosów-Hulidów 7, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

ADAM LIPSKI ADI-TRANS

Buczyn Szlachecki 5, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Agata Fołta Usługi Weterynaryjne

Klonowa 6 lok. 3, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Andrzej Iwańczuk Usługi Budowlane

Zakościelna 6, Rudka, 17-123 (podlaskie)

"ARKA" - USŁUGI WETERYNARYJNE

Rynek 10, Nur, 07-322 (mazowieckie)

ARM USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MOŚCICKA ANNA

Dąbrowa-Dzięciel 7, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ARTUR BRZOZOWSKI Usługi remontowo budowlane

Porośl-Wojsławy 6, Poświętne, 18-112 (podlaskie)

b) USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE – HENRYK GRODZKI

Zakrzewo-Zalesie 11, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

b) USŁUGI Remontowo - Budowlane „ ZAG - MICH” - Michał Zagroba

Leśniewo 17, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

Dariusz Kościjańczuk "Usługi Rolnicze"

Pełch 35, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

DOROTA MARSZAŁ "TRANS-POL"

Kolejowa 49, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

DRAGON - INVEST KRZYSZTOF MUSZYŃSKI

Kalinowo-Solki 13, Kalinowo-Solki, 18-208 (podlaskie)

Hieronim Szepietowski Handel i usługi

Nowe Żochy 9, Nowe Żochy, 18-212 (podlaskie)

Ireneusz Równy Usługi lekarsko-weterynaryjne

Zakrzewo-Słomy 12a, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Iwona Godlewska Usługi Rolnicze

Godlewo Wielkie 25, Nur, 07-322 (mazowieckie)

JACEK PRZESMYCKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Niemirki 39, Jabłonna Lacka, 08-304 (mazowieckie)

Jan Mrozicki "Usługi leśne"

Głęboczek 11, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

Janusz Kapitan Usługi Remontowo Budowlane

Długa 57 lok. 20, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"K-ŻAK" Usługi i Handel Żakowski Zbigniew

Górki 63A, Górki, 05-156 (mazowieckie)

Kamil Radziwił Usługi Wod-Kan i C.O.

Armii Krajowej 1 lok. 4, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Krzysztof Kamiński Usługi Remontowo-Budowlane

Zaszków 35, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Krzyżanowski Andrzej "Andrzej Usługi"

Miodusy-Pokrzywne 14, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

KUCHTA LESZEK ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

Wilczyńskiego 3, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Marcin Szewczyk Usługi Remontowo-Budowlane

Przechodnia 2 lok. 5, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Mariusz Żółkowski Usługi Ogólnobudowlane

Łuzki-Kolonia 77, Łuzki-Kolonia, 08-304 (mazowieckie)

Monika Moczulska Usługi Rolnicze

Perlejewo 17, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

Radziszewski Bogdan "Usługi Rolnicze"

Borzymy 25, Borzymy, 17-322 (podlaskie)

Tomasz Moczulski -Usługi Dekarskie "SPECDACH"

Moczydły-Kukiełki 12, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

"TRANSPORT TOWAROWY" ANDRZEJ SZABŁOWSKI

Przeździecko-Jachy 28, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Tymiński Leszek USŁUGI ROLNICZE

Suchodół Włościański 60A, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Zawadzki Rafał Usługi Remontowo-Budowlane

Nieciecz Włościańska 122, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Zbigniew Grodzki USŁUGI ROLNICZE

Ołowskie 12, Nur, 07-322 (mazowieckie)

"ANIMALS"- USŁUGI WETERYNARYJNE, "ARKA" - ANDRZEJ BEREZOWSKI

Rynek 16, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Arkadiusz Cereniewicz-AR-TRANS

Domanowo Selwanowska 3A, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

b) Usługi Ogólnobudowlane Józef Skupiewski

kard. Stefana Wyszyńskiego 26, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

b) USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DANIEL ZAŁUSKA

Janczewo Wielkie 32, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

GALEO Usługi Dla Firm i Klientów Indywidualnych Paweł Sasinowski

1Maja 2A lok. 10, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

KM Logistics Kazulo Marcin

Szkolna 9, Korczew, 08-108 (mazowieckie)

"KRIS" Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Angielczyk

Ogrodowa 21, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

"POLMAX" Syczewski Cezary

Bielska 7, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Produkcja Handel Usługi " Bramstal" Radosław Rosicki

1000Lecia 20, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"REMONTEX" Usługi remontowo, wykończeniowo, budowlane Arkadiusz Jabłonka

Zalesie 63 lok. 2, Ostrów Mazowiecka, 07-302 (mazowieckie)

''TRANSŁAW'' USŁUGI TRANSPORTOWE SŁAWOMIR MĄKA

Sokołowska 83, Kostki, 08-300 (mazowieckie)

FIGURA KRZYSZTOF USŁUGI LEŚNE

Radość 31, Ceranów, 08-322 (mazowieckie)

Artur Sarnowski Usługi ogólnobudowlane

Godlewo-Warsze 18A, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Szymborski Kazimierz Usługi Projektowo-Kosztorysowe

Henryka Sienkiewicza 41, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Usługi Transportowe - Agnieszka Falkowska 17-120 Brańsk, ul. Witosa 27

Wincentego Witosa 27, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Usługi transportowe GREGOR - TRANS Łukasz Gregorczuk,

Jana Pawła II-go 35, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL Mirosław Paczuski

Czaple-Andrelewicze 14, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Piotr Radziszewski Usługi Weterynaryjne

Ostrożany 11, Drochiczyn, 17-312 (PODLASKIE)

W B Usługi Remontowo- Budowlane Wojciech Borowik

Przechodnia 2A lok. 6, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"WOJ- TRANS" WOJCIECH UŚCIŃSKI

Zaręby-Warchoły 32A, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

MDB USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE MIROSŁAW DĄBROWSKI

Jaźwiny-Koczoty 5, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

"Handel i Usługi Budowlano -Drogowe" Jadwiga Szymborska

Wincentego Witosa 10, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

„JAN” Usługi Remontowo-Budowlane Janusz Jabłoński

Bryki 28a, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Ewa Kulikowska Usługi Geodezyjne

Jagiellońska 24 lok. 38, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

MAŁGORZATA KOWALSKA Usługi pielęgniarskie

Toczyski Średnie 30, Jabłonna Lacka, 08-304 (MAZOWIECKIE)

Usługi Transportowo-Budowlane Daniel Krakowski

Sawice-Wieś 49, Repki, 08-307 (MAZOWIECKIE)

Jarocki Krzysztof - POLAND SANDWICH

Kłyzówka 20, Drohiczyn, 17-312 (PODLASKIE)

Jan Moczulski Usługi Hydrauliczne

Twarogi-Mazury 10, Perlejewo, 17-322 (PODLASKIE)

Usługi transportowe i sprzętem specjalistycznym i sprzedaż żwiru Wojno Zdzisław

Przemysłowa 9, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

Grzegorz Gardyszewski Usługi Transportowe

Długa 26, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

FDA

Składowa 12/10, Białystok, 15-399 (podlaskie)

Edukator

Wojska Polskiego 29a, Łomża, 18-400 (podlaskie)

DIPOL

Dobra 14, Białystok, 15-034 (podlaskie)

POLSOFT

Prosta 17, Biała Podlaska, 21-500 (lubelskie)

Gospodarstwo Usług Technicznych

Repkowska 49, Sokołów Podlaski, 08-100 (mazowieckie)

Max-Bud Usługi Remontowo - Budowlane Mieczysław Łukasz

Wyrozęby-Konaty 26, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Jurkowscy Firma Gastronomiczna Mirosław Jurkowski

Polna 53, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Borkowscy E. i E. Studio Fotograficzne

Kilińskiego 4a, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Zakład Fryzjerski Demiański Bogusław

Długa 60, Sokołów Podlaski, 08-300 (lubelskie)

Salon Fryzjerski Plaża Dawid Brzozowski

Wilczyńskiego 3, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Zakład Stolarski, Tartak

Nieciecz Dwór 32A, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

BRAH

Wysockiego 2/8, Białystok, 15-167 (podlaskie)

Artflore

Broniewskiego 11/13, Białystok, 15-748 (podlaskie)

HART-STAL

Kownaciska 47, Suchożebry, 08-125 (mazowieckie)

InsideWeb

Dworna 3/6, Łomża, 18-400 (podlaskie)

USŁUGI KOMBAJNEM

Wyrozęby-Konaty 42 , Repki, 08-307 (mazowieckie)

Adam Skarzyński FINANSE

Kościelna 15, Rosochate Kościelne, 18-220 (podlaskie)

ANDRZEJ MATWIEJCZUK USŁUGI TRANSPORTOWE

Dybów 27, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

ART.FOTO PROJEKT ANNA BAJERA

Wyrąb 16, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Daniel Adamczyk Usługi Spawalnicze

Ludowa 104 lok. 9, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA" KRZYSZTOF OGRODNIK

Stara Ruskołęka 22, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

GACUŚ FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA I USŁUGI AGATA KULESZA

Brzóski-Tatary 8, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"KAL-TRANS-EKSPRES" SŁAWOMIR KALIŚCIAK

Warszawska 54, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Marcin Trzciński USŁUGI TRANSPORTOWE

Szczeglacin 81, Korczew, 08-108 (mazowieckie)

MODERN FOTO

Kańkowo 45, Małkinia Górna (wieś), 07-320 (mazowieckie)

"PIO-BUD" USŁUGI BUD-REMONT Piotr Ireneusz Balcerzak

kard. Stefana Wyszyńskiego 3D lok. 10, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Sebastian Bojarzyński - Usługi Rolnicze

Rudka 2, Rudka, 16-140 (podlaskie)

Stanisław Puścian Usługi Żniwne Kombajnem

Kurowice 48, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Uszyński Wiesław Usługi Budowlane

Ludowa 96 lok. 15, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

KOT ADAM "BEST CAR DELIVERY"

Akacjowa 14, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

FACH-BUD Usługi remontowo-budowlane Andrzej Kaczyński

Kaczyn Stary 1A, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Manio Usługi remontowo budowlane Mariusz Wiśniewski

Dąbrowa-Dzięciel 4, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"MAX TRANS"

Zaręby-Skórki 16, Zambrów, 18-300 (podlaskie)

Jarosław Jakubiak Usługi Budowlane

Nowa 8, Czyżew, 18-220 (podlaskie)

Piotr Skarzyński - Usługi Handlowe " STYLOWY DOM"

Plac Odrodzenia 5, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Jarosław Lipski "USŁUGI MUZYCZNE"

Plac Kościelny 7, Nur, 07-322 (mazowieckie)

Usługi RolniczeTomasz Kulesza

Kolejowa 9, Kulesze Kościelne, 18-208 (podlaskie)

Jolanta Dąbrowska-"Usługi tartaczne, skup drewna i sprzedaż tarcicy"

Markowo 30, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

RENATA TRZCIŃSKA Usługi Transportowe "MIRET"

Trzciniec Duży 54, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Władysław Wojno VIDKING Usługi-Handel

Długa 22, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

WAL-BUD Usługi Budowlano Remontowe, Dekarstwo Waldemar Szczygielski

Kupientyn-Kolonia 7a, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Jacek Cezary Ochędalski "RATMED"

Nieznanego Żołnierza 5, Drohiczyn, 17-312 (PODLASKIE)

Jerzy Smolańczuk Firma Usługowa JURKPOL

Mieszka I 12, Drohiczyn, 17-312 (PODLASKIE)

BEATA RYBAK INTER-SPEED-TRANS

Kolejowa 74, Kosów Lacki, 08-330 (MAZOWIECKIE)

GODLEWSKI SŁAWOMIR P.H.U.

Świerkowa 8, Sokołów Podlaski, 08-300 (MAZOWIECKIE)

Marcin Żochowski-Usługi Transportowe

Kutyski 13, Kosów Lacki, 08-330 (MAZOWIECKIE)

GLOBNET

Matejki 37, Białystok, 15-196 (podlaskie)

GLOB

Bohaterów Getta 3, Białystok, 15-450 (podlaskie)

AMarczak

Warszawska 59, Białystok, 15-062 (podlaskie)

VIP Sp. z o.o.

Warszawska 36, Białystok, 15-077 (podlaskie)

Canwet

Zwycięstwa 26b, Białystok, 15-703 (podlaskie)

Elrem Sp. z o.o.

I Armii Wojska Polskiego 4, Białystok, 15-103 (podlaskie)

Usługi Księgowe Małgorzata Stokowska

Wilczyńskiego 54, Sokołów Podlaski, 08-100 (mazowieckie)

Firma Handlowo-Usługowa Max Usługi Transportowe Stanisław Daniel

Hołowienki 4, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Usługi brukarskie

Bojary 27, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Usługi Weterynaryjne Animals

Warszawska 31a, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Agro-Centrum S.C. PHU J. A. G. Czerchlańscy

Kardynała Wyszyńskiego 3, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Antolik Zygmunt Szewskie Usługi

Wilczyńskiego 15, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Memento Mori Zakład Pogrzebowy Wojciech Oleksiewicz

Mickiewicza 23, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Handlowo-Techniczne Usługi Rolnicze

ul. Mała 10 , Czyżew, 18-220 (podlaskie)

"Primator" Usługi Rolnicze Handlowo-Techniczne Henryk Krasz

Mała 10 , Czyżew, 18-220

"Pokusa" Usługi Gastronomiczne Teofil Stypułkowski

1 Maja 16 , Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

PC24H

Zwierzyniecka 19B/12, Białystok, 15-312 (podlaskie)

Usługi Motoryzacyjne

Gosie Małe 20 , Głodowo-Dąb, 18-315 (podlaskie)

USŁUGI STOLARSKIE

Chmielew 3 , Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

USŁUGI STOLARSKIE

Walerów 20 , Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

USŁUGI LEŚNE RUDOSŁAW

Lubieszcze 29 , Brańsk, 17-120 (podlaskie)

USŁUGI STOLARSKIE

Króle Duże 41 , Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Adeo Piotr Malinowski

1 Maja 2 lok. 14, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"Adrianex" Handel-Hurt Przemysłowy, Spożywczy, Usługi Export-Import Marian Żochowski

Stare Żochy 9, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

AND-DACH usługi dekarskie Andrzej Gołaszewski

Tybory-Misztale 8, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Daniel Śliwowski " Dany" Usługi Remontowo-Budowlane

Długa 86, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Dariusz Lipka Darek Lipka Usługi Remontowo Budowlane

Wymysły 22, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

Dariusz Lutostański JOWISZ

Edmunda Pawłowskiego 16, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

GORANDNET Jacek Biały

Ludowa 108, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ŁUKASZ MATWIEJCZUK USŁUGI TRANSPORTOWE, USŁUGI ŁADOWARKĄ

Dybów 27, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Łukasz Murawski ENERGOCARE

Armii Krajowej 2 lok. 25, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

MARIUSZ GĘSINA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Karlusin 34, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Robert Bańkowski Mirosław Kociński ROXMET

Józefa Piłsudskiego 26, Brańsk, 17-100 (podlaskie)

Robert Dąbrowski SMARTSOFT

Jana Pawłsa II 5, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Serwis Sprzątający " Czyścioszek"

Białostocka 18 lok. 2, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Studio foto-video MEGA Rutkowska Emilia

Mianowo 51A, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

AKTIZ Paweł Milewski

Wspólna 5, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ARCHSYS KRZYSZTOF WÓJCIK

25Lecia Osiedla 30, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

ARHplus Emil Dąbrowski Usługi Dekarsko-Blacharskie

Ludowa 74 lok. 30, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Piotr Chwietczuk Dekarstwo i Usługi Budowlano-remontowe-handlowe

Kupientyn 61, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

DOMTRONIK – Łukasz Kryszczuk

Tchórznica Włościańska 53, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

" Elektrobud" Arkadiusz Walendy

Białostocka 2, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

" FELKOM" Rafał Felczuk

Ludowa 98 lok. 27, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

"IN4IT" Wojciech Wyszyński

Pułazie-Świerże 47, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Słomczyński Jarosław JARKO-MED

Ratuszowa 11, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

BENEDYKT STYŚ "JOL-TRANS"

Nowa Maliszewa 13, Nowa Maliszewa, 08-330 (mazowieckie)

Konkretna Agencja Reklamowa

Ludowa 98 lok. 3, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Mechanika Pojazdowa,Blacharstwo-Lakiernictwo, Handel-Usługi Marek Zbigniew Żochowski

Lipowa 3, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

P.H.U. MIR-POL Usługi Elektryczne Mirosłw Godlewski

Wincentego Witosa 5, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

GAJDA JAN PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "HELVIA"

Szkolna 24, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Skup i sprzedaż płodów rolnych Usługi remontowo-budowlane "Anex"

Krasowo-Częstki 30, Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

MIECZYSŁAW GRZYMAŁA "TRANS-MIDEX MIECZYSŁAW GRZYMAŁA"

Grzymały 10, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

USŁUGI DŹWIGOWO-KOPARKOWE

BRZOZÓW KOLONIA 9, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

"WebApp" Artur Mioduszewski

Krynki-Sobole 6, Grodzisk, 17-315 (podlaskie)

Zakład Pogrzebowy "MEMENTO MORI" Wojciech Oleksiewicz

Adama Mickiewicza 23, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

" DAMEX" Damian Wójcicki

Białostocka 2, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (PODLASKIE)

Krycie Dachów i Usługi Remontowo Budowlane Leszek Wrzosek

Zakrzewo-Zalesie 5, SZULBORZE WIELKIE, 07-324 (MAZOWIECKIE)

ZADROŻNA DOROTA P.H.U. "SIGMA"

Piękna 37, Sokołów Podlaski, 08-300 (MAZOWIECKIE)

Piętko Andrzej Waldemar "HOME-ART" Usługi Dekoratorsko-Remontowe

Perlejewo 39, Perlejewo, 17-322 (PODLASKIE)

Handel Środkami do Produkcji Rolnej Usługi Transportowe Władysław Kostro

Jabłoń-Piotrowce 20, Nowe Piekuty, 18-212 (PODLASKIE)

P.H.U. JACEX - TRANS NASIŁOWSKI JACEK

Lipowa 26, Sokołów Podlaski, 08-300 (MAZOWIECKIE)

Marek Kaczyński Usługi Remontowo-Wykończeniowe "ELMARKO"

Szepietowo-Żaki 8, Szepietowo, 18-210 (PODLASKIE)

"EKSPERT"Administracja kadrwo-płacowa Edyta Andryszczyk

Wolności 18, Sokołów Podlaski, 08-300 (MAZOWIECKIE)

KAZIMIERCZUK JÓZEF ROMAN " USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKĄ"

Stara Jabłonna Przechodnia 7, JABŁONNA LACKA, 08-304 (MAZOWIECKIE)

TRANS-MIĘS Sp. z o.o.

Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Transportowo-Handlowe Buczyński Jerzy

Szkolna 51c, Sokołów Podlaski, 08-100 (mazowieckie)

Usługi Budowlane Pietrzykowski Dariusz

Wolności 52/38, Sokołów Podlaski, 08-100 (mazowieckie)

Usługi Ogólnobudowlane Mostowiec Mieczysław

Kolejowa 66B, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Dźwigowe i Konserwacja Krzysztof Witkowski

Wiejska 13, Sokołów Podlaski, 08-130 (mazowieckie)

Usługi Geodezyjne Kozak Marek

Spółdzielcza 4/4, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Geodezyjno - Kartograficzne Kurtiak Jacek

Skłodowskiej-Curie 18a/29, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Geodeta Ryszard Wyszomierski

Szkolna 69, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Leśne Jarosław Oleszczuk

Jakubiki 28, Jakubiki, 08-330 (mazowieckie)

Usługi Ślusarskie Zygmunt Kosiorek

Czerwonka 9, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Remontowo-Budowlane Robert Kurpiewski

Szewski Rynek 3, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Pogrzebowe Barbara Ajchel

Wolności 6, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Usługi Pogrzebowe Lila Soszyńska

Wilczyńskiego 4, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Autokarowe Maria i Bogusław Remiszewscy

Teligi 4, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Medyczne Dorota Pekało

Kupientyńska 68, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Elektromechaniczne Zbigniew Zadrożny

Piękna 37, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Medyczne Dariusz Wyglądała

Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Tapicerskie Wojciech Sowa

Czerwonka 18a, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Daniel Krakowski

Sawice-Wieś 49, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Krzysztof Materkowski

Wasilew Skrzeszewski 4, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Usługi Weterynaryjne Andrzej Gołębiowski Tomasz Piotrkowski

Ząbkowska 5, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Weterynaryjne Bogusław Floryszczyk

Skwierczyn-Dwór 38, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Usługi Rolnicze Wiesław Biernacki

Króle Duże 15, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Usługi Transportowe Józef Malec

Warszawska 59, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Usługi Remontowe Leszek Jabłoński

Osiedlowa 5/55, Łapy, 18-100 (podlaskie)

Usługi remontowo budowlane

Narojki 32 , Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

FireBeh - usługi bhp i ppoż.

Adama Mickiewicza 16, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

Usługi Rolnicze Morzy Bogumił

Miłkowice-Stawki 1 , Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

ROLMO Usługi Rolnicze

Zanie-Leśnica 13 , Głodowo-Dąb, 18-315 (podlaskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE

Narutowicza 24/26 lok. m.35 (MAZOWIECKIE)

Alina Ewa Zdziarska " KosMAl"

Raginisa 32, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

BUSINESS CARE Piotr Porowski 17-120 Brańsk, ul. Armii Krajowej 33A/8

Armii Krajowej 33A lok. 8, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

ELEKTRO-INSTALATOR Adam Średnicki

Mazowiecka 2c lok. 2, Szepietowo, 18-210 (podlaskie)

Kamiński Sławomir „Sławek” Usługi Koparko -Ładowarką Roboty Ziemne Drogowe, Budowlane

Zembrów 104A, Sabnie, 08-331 (mazowieckie)

KRZYSZTOF CHAŁUPKA DZIAŁALNOŚĆ CENTRÓW TELEFONICZNYCH (CALL CENTER)

Wyrozęby-Podawce 96, Repki, 08-307 (mazowieckie)

P.M. TRANS-USŁUGI TRANSPORTOWE PAWEŁ POGORZELSKI

Dybów 31, Kosów Lacki, 08-330 (mazowieckie)

Transport Samochodowy Jerzy Niewiarowski

Twarogi Lackie 16, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

"Urszula Borzym Inspiracje"

Twarogi Lackie 40, Perlejewo, 17-322 (podlaskie)

"Usługi budowlane" - Żoch Artur

Sielc 62, Sielc, 17-120 (podlaskie)

"Usługi dla rolnictwa" Jolanta Uścińska

Świerże-Leśniewek 18, Szulborze Wielkie, 07-324 (mazowieckie)

"USŁUGI DLA ROLNICTWA"-KRZYSZTOF GODLEWSKI

Kuleszki-Nienałty 4, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE MALWINA ŚWIDERSKA

Szkolna 55, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Ogólno Budowlane Wojciech Kurpeta

Miłkowice-Paszki 39, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

Usługi Ogólnobudowlane Marek Jurczak

Knychówek 26, Korczew, 08-108 (mazowieckie)

"USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE" ZYGMUNT KALINOWSKI

Przeździecko-Jachy 5, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE RAFAŁ WILAMOWSKI

Pogorzel 20, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

"USŁUGI ROLNICZE" JAN LITWA

Króle Duże 85, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

"USŁUGI ROLNICZE-KOSZENIE ZBOŻA" ANTONI SUTKOWSKI

Brodna 2, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

Usługi Rolnicze-Krzysztof Rokicki

Kiersnówek 36, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Usługi Rolnicze "Vanessa" Ignacy Obniski

Obniże 46, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

"USŁUGI TAPICERSKIE" KRZYSZTOF MYSTKOWSKI

Warszawska 57A, Andrzejewo, 07-305 (mazowieckie)

USŁUGI ŹNIWNE SŁAWOMIR DROPIA

Czaple Górne 4, Korczew, 08-108 (mazowieckie)

A&M-TRANS Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Andrzej Maleszewski

Starowiejska 11, Repki, 08-307 (mazowieckie)

ENERGO - PRO Robert Paprocki

Staszica 33, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Firma Handlowo - Usługowa "MARKO" Marek Smuniewski

Smuniew 23, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Ludowa 74 lok. 32, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Raginisa 14, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Szpitalna 2 lok. 2, Wysokie Mazowieckie, 18-200 (podlaskie)

PIEKUTEK Grzegorz Piekutowski 17-120 Brańsk, ul. Szkolna 5/2

Szkolna 5 lok. 2, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "EWMAR" Ewa Pytlak

Remiszew Duży 15, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Adam Kosiński-"Skup zwierząt rzeźnych i usługi transportowe"

Popławy 1"A", Brańsk, 17-120 (podlaskie)

Usługi Blacharsko-Dekarskie Andrzej Skowroński

Armii Krajowej 36B, Brańsk, 17-120 (podlaskie)

USŁUGI BUDOWLANE MAREK USTYJAŃCZUK

Minczewo 38, Drohiczyn, 17-312 (podlaskie)

USŁUGI BUDOWLANE MACIEJ NIEDZIAŁKOWSKI

Karolew 36, Karolew, 08-300 (mazowieckie)

USŁUGI BUDOWLANE MAREK WOJEWÓDZKI

Skibniew-Kurcze 3, Skibniew-Kurcze, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Budowlano-Remontowe Kalicki Zygmunt

Złota 17, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

USŁUGI CIESIELSKO DEKARSKIE GRZEGORZ TOMCZUK

Sokołowska 6, Kostki, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Elektroinstalacyjne Daniel Wantusiak

Skrzeszew 119, Repki, 08-307 (mazowieckie)

Usługi Remontowo-Budowlane Mariusz Sakowicz

Nowe Wykno 6, Kulesze Kościelne, 18-208 (podlaskie)

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Szulc Andrzej

Józefa Ignacego Kraszewskiego 9A, Siemiatycze, 17-300 (podlaskie)

Usługi remontowo-budowlane Marcin Kobyliński

Bielany 21, Winnica, 06-120 (mazowieckie)

USŁUGI STOLARSKIE JAROSŁAW TRENDZIUK

Walerów 20, Sokołów Podlaski, 08-300 (mazowieckie)

Usługi Transportowe

14 , Nowe Piekuty, 18-212 (podlaskie)

"BUJALSKI CONSULTING" MARCIN BUJALSKI

Targowa 21, JABŁONNA LACKA, 08-304 (MAZOWIECKIE)

PRAKTYKA PIELĘGNIAREK

Polna 5b, Czyżew, 18-220 (PODLASKIE)

"USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE" RADOSŁAW MAJEWSKI

Pieńki-Sobótki 12, Andrzejewo, 07-305 (MAZOWIECKIE)

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DARIUSZ KOTOWSKI

Kostki KLONOWA 1B, Sokołów Podlaski, 08-300 (MAZOWIECKIE)

Usługi Remontowo-budowlane, Świerżewski Kazimierz

Skłody Średnie 11, Zaręby Kościelne, 07-323 (MAZOWIECKIE)

Usługi Remontowo - Budowlane Waldemar Rytel

Stefana Batorego 4, Drohiczyn, 17-312 (PODLASKIE)

"USŁUGI ROLNICZE" KRZYSZTOF KAŃKOWSKI

Stara Ruskołęka 57, Andrzejewo, 07-305 (MAZOWIECKIE)

Usługi przewozowe- Płonowski Mieczysław

Tadeusza Kościuszki 68, Siemiatycze, 17-300 (PODLASKIE)