naprawa kosiarek Łódż , serwis pilarek Łódż Łódź

STIHL I VIKING ŁÓDŹ SIMPOL Autoryzowany Dealer STIHL I VIKING

Pojezierska 62,
91-338 Łódź

naprawa kosiarek Łódż , serwis pilarek Łódż, odśnieżarki , pilarki , kosiarki , wykaszarki, Stihl,Viking,Mtd,pilarki,kosiarki,odśnieżarki

Sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego. Naprawa kosiarek,naprawa odśnieżarek,serwis sprzętu ogrodniczego,naprawa sprzętu ogrodniczego,sprzedaż kosiarek,ostrzenie łancuchów do pilarek,ostrzenie noży do kosiarek,części zamienne, aeratory,glebogryzarki,kosy spalinowe,odśnieżarki i inne

Oferujemy solidny sprzęt, znanych, renomowanych marek. U nas znajdziesz sprzęt ogrodniczy i leśny. Oferujemy, między innymi, kosiarki Viking, pilarki Stihl, myjki Stihl, odśnieżarki, wiertnice, glebogryzarki i wiele innych. Simpol to także naprawa i serwis kosiarek, pilarek oraz wszelkiego sprzętu leśnego jak i ogrodniczego. Siedzibą naszej firmy jest Łódź, tam również znajduje się najlepiej zaopatrzony magazyn części zamiennych. Oferujemy fachową obsługę, pomoc, doradztwo i stu procentowe zadowolenie. Na terenie Łodzi i okolicy zapewniamy transport !

pilarka spalinowa Stihl MS 362

Dynamiczna spalinowa pilarka łańcuchowa o doskonałym stosunku ciężaru do mocy i wysokim momencie obrotowym. Do 20% mniejsze zużycie paliwa oraz redukacja emisji spalin do 50% w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy bez technologii 2-MIX. Doskonała do pozyskiwania surowca drzewnego, wycinki drzew o miękkiej strukturze i trzebieży w średnich zasobach leśnych. Mocna, trwała i niezawodna pilarka spalinowa, która spełni najwyższe wymagania.

serwis kosiarek,naprawa kosiarek

Świadczymy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w zakresie napraw sprzętu ogrodniczego większości firm. Zapraszamy na coroczne przeglądy, konserwacje przedsezonowe i posezonowe urządzeń.Ponadto oferujemy:sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przeszkolenia w zakresie obsługi i eksploatacji zakupionego sprzętu uruchomienie sprzętu zakupionego w innych miejscach przy problemach z transportem - dojazd do klienta ostrzenie noży do kosiarek ostrzenie łańcuchaNa życzenie klienta zapewniamy transport na terenie miasta i okolicy !!!

STIHL I VIKING ŁÓDŹ SIMPOL Autoryzowany Dealer STIHL I VIKING
Pojezierska 62
91-338, Łódź
łódzkie
Polska


http://www.simpol.com.pl
NIP:
Usługi, Detal