AdCast

Kajki 5,
10-546 Olsztyn

Wydawnictwo Reklamowe, Strony internetowe i marketing, Projekt i druk ulotek, plakatów, gazetek reklamowych. Skuteczny kolportaż materiałów reklamowych

Wydawnictwo miesięcznika reklamowo informacyjnego w Olsztynie. Promowanie firm, produktów i usług. Tworzenie stron i portali internetowych, efektywne pozycjonowanie i marketing internetowtowy. Projekt i druk ulotek, plakatów i gazetek reklamowych. Kolportaż na terenie Olsztyna i regionu warmińsko-mazurskiego.

Wydawnictwo miesięcznika reklamowo informacyjnego w Olsztynie. Promocja firm, produktów i usług. Kreowanie i utrwalanie marek. Projektowanie, druk i kolportaż ulotek, gazetek reklamowych, plakatów, bannrów. Analiza targetu. Rozsyłanie katalogów do potencjalnych klientów. Tworzenie stron i serwisów internetowych, pozycjonowanie (SEO). Reklama w portalach społecznościowych. Fotografia reklamowa, produktowa i plenerowa. Hostessy i modelki, organizacja promocji. Dystrybucja druków bezadresowych, innych materiałów reklamowych, roznoszenie ulotek.

AdCast
Kajki 5
10-546, Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Polska


http://www.adcast.pl
adcast.pl
NIP:
REGON: 281372867
Zakład prywatny
Usługi, Produkcja