ZOBAL

Siedlisko 81a,
64-910 Siedlisko
Dane kontaktowe
tel. 67216 ...

Podziel się

Opis firmy ZOBAL Siedlisko:

Zakład jest producentem akcesoriów meblarskich, firma produkuje drzwi meblowe, fronty szuflady, drzwi przesuwane wykonane z aluminium. Meble firmy doskonale to doskonałe połączenie aluminium i drewna, które nadaje im ekskluzywny i niepowtarzalny wygląd. Przedsiębiorstwo gwarantuje wysoką jakość okuć, zawiasów, uszczelek i uchwytów. Uzupełnieniem oferty firmy są podstawy do mebli i listwy wykończeniowe.

Lokalizacja:

Nazwa: ZOBAL
Zobal Zakład Obróbki Aluminium
Ulica: Siedlisko 81a
Kod pocztowy, miasto: 64-910, Siedlisko
Województwo: wielkopolskie
Kraj: Polska
Link:
Telefon stacjonarny: 67216 ...

Informacje o firmie:

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie ZOBAL ?

Dołącz za darmo do Yellow Pages, aby wyświetlić pełny profil.Zarejestruj się za darmo

 lub 

Połącz się przez Facebook


ZOBAL - Aktualności

Panel LED z grafiką ZOBAL
opublikowano na Facebook

Prezentujemy Państwu nowość na rynku europejskim. Panel LED łączy w sobie wszystkie cechu systemu ściennego, ekologicznego i oszczędnego oświetlenia LED, oraz daje nieograniczone możliwość projektowania klimatycznych wnętrz dzięki zastosowaniu paneli szklanych laminowanych z grafiką.
ZOBAL
opublikowano na Facebook

Nowy profil ALU LED do wieńca korpusu jest uzupełnieniem standarowych profili led: wpuszczanego, przykręcanego i narożnego. Dwa kierunki świecenia i zastosowanie pasów LED o odpowiedniej barwie oraz mocy sprawia niepowtarzalny efekt przy jednoczesnym doświetleniu blatu roboczego oraz wnęki szafek wiszących. Najważniejszymi atutami naszych profili są: - wpinane maskownice mleczne i szron; - aluminiowe profile z maskownicami o długości 3,5mb; - możliwość przygotowania zestawu ...
ZOBAL
opublikowano na Facebook

...w związku z licznymi pytaniami prezentujemy artykuł, w którym szczegółowo opisujemy czym się charakteryzuje i w jaki sposób przebiega proces produkcji szkła laminowanego z grafiką ZOBAL. zapraszamy do lektury :)
ZOBAL added 6 photos.
opublikowano na Facebook

Prezentujemy Państwu nowy produkt w naszej ofercie. Szkło laminowane z grafiką produkcji ZOBAL. Produkt cechuje się: najwyższym stopniem nasycenia kolorów w jakości HD, odpornością na promienie UV, skróceniem terminów realizacji grafiki, a co najważniejsze, szkło z grafiką marki ZOBAL posiada certyfikat bezpieczeństwa wg PN-EN 12600 w klasie 2B2. Oznacza to, że szkło jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia człowieka.
ODCINEK 414
opublikowano na Facebook

Właśnie wczoraj 16 marca miał premierę kolejny odcinek Dekoratorni z udziałem produktów marki ZOBAL. W tym wnętrzu zastosowaliśmy otwartą garderobę w przedpokoju w postaci ścianki systemu ściennego. Jak Wam się podoba??
Zobal: Czołowy producent frontów aluminiowych « Produkty partnerów Dekoratorni
opublikowano na Facebook
Życząc wszystkim przyjemnego weekendu, zapraszamy na stronę www.dekoshop.tv znajdziecie tam wiele ciekawych, "żywych" wnętrz z wykorzystaniem naszych produktów. Zapraszamy!
ZOBAL
opublikowano na Facebook

Informujemy Państwa że od dnia 4 marca 2014 zmieniamy sposób sygnowania aluminiowych frontów.
Timeline Photos
opublikowano na Facebook

ZOBALl w natarciu - nowości :) Macie coś z zobala? Chcecie mieć albo wahacie się, może nigdy o tych rozwiązaniach nie słyszeliście?! Podzielcie się proszę z nami swoimi opiniami, spostrzeżeniami i uwagami na temat rzeczonych produktów. A tymczasem witamy w ten piękny poranek śledzących nasz profil fejsbukowiczów! Parafrazując tekst słynnego filmu: Good Morning, Facebook!
ZOBAL
opublikowano na Facebook

Przedstawiamy Państu nowość w naszej ofercie. System Bezuchwytowy z możliwością aplikacji LED.
ZOBAL
opublikowano na Facebook

Zapraszamy Państwa na prezentację 4 marca 2014.

Firma jest znajdowana po następujących słowach kluczowych:

drzwi meble fronty szuflad

Wykup pakiet premium dla 40 słów kluczowych i daj się znaleść w miejscowości Siedlisko lub wybranych województwach czy całej Polsce.

Nie zwlekaj, zamów pakiet premium i skorzystaj ze wszystkich przywilejów.

Pobierz przycisk do wizytówki Twojej firmy w serwisie YellowPages.pl i umieść go na swojej stronie WWW