klub podróży Warszawa

Horyzonty

Białobrzeska 37,
02-304 Warszawa
Dane kontaktowe
tel. 22659 ...

Podziel się

Opis firmy Horyzonty Warszawa:

Klub Podróży Horyzonty kieruje swoją ofertę do miłośników przyrody. Organizuje wyjazdy w miejsca pozbawione zgiełku turystów. Organizowane są wędrówki górskie połączone z poznawaniem unikalnych miejsc oraz kultury i tradycji lokalnych mieszkańców. Biuro proponuje wyjazdy do Islandii, Finlandii, Rumunii, Bułgarii i wiele innych ciekawych, również egzotycznych miejsc.

Lokalizacja:

Nazwa: Horyzonty
Ulica: Białobrzeska 37
Kod pocztowy, miasto: 02-304, Warszawa
Województwo: mazowieckie
Kraj: Polska
Link:
Telefon stacjonarny: 22659 ...

Informacje o firmie:

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Horyzonty ?

Dołącz za darmo do Yellow Pages, aby wyświetlić pełny profil.
Horyzonty - Aktualności

Klub Podróży Horyzonty
opublikowano na Facebook

Piękne krajobrazy tybetańskiego pogranicza będzie można oglądać podczas wyprawy poznawczej „Przez himalajskie księstwa – Kinnaur i Spiti” (10-29.08.2014), którą poprowadzi Kasia Mazurkiewicz. Chcecie to zobaczyć na własne oczy? Są jeszcze wolne miejsca: http://www.horyzonty.pl/oferta/kontynenty/55-Przez_himalajskie_ksiestwa_Spiti_i_Kinnaur Na zdjęciu: jezioro Dhankar w Spiti (fot. K. Mazurkiewicz)
Z widokiem na Dachstein
opublikowano na Facebook

Już niedługo, lada chwila ruszamy do pięknej, górskiej Austrii. Podróżować i wędrować będziemy "Z widokiem na Dachstein". Na wyjazd mamy jeszcze wolne miejsca dlatego czekamy wszystkich tych, którzy chcieliby to wszystko zobaczyć na własne oczy! Więcej informacji znajdziecie tutaj - www.horyzonty.pl/oferta/gory/213-Z_widokiem_na_Dachstein .
Children Playing Around The World
opublikowano na Facebook
Zachęcamy do obejrzenia 30 pięknych zdjęć dziecięcych zabaw w różnych stron świata. Przepełnione kolorem i radością zdjęcia robią olbrzymie wrażenie!
okfoto.pl
opublikowano na Facebook
W niedzielę wróciła druga grupa z trekkingu w Dolomitach. Ale oprócz naszych grup trekkingowych byliśmy tam też na plenerze fotograficznym ( i nie tylko w Dolomitach ;). O tym jak było można poczytać na blogu Sławka który był przewodnikiem grupy; instruktorami jak zawsze byli Ewa Prus i Piotr Dębek. http://www.okfoto.pl/
Klub Podróży Horyzonty
opublikowano na Facebook

Wakacje rozpoczęte! który kierunek Wam bardziej odpowiada: Tajlandia czy Kanada? To jak lecimy? fot. T. Liptak
Rumunia Maramuresz i Transylwania
opublikowano na Facebook

Rumunia to fascynujące miejsce, gdzie warto wracać. Pod koniec maja byliśmy tam na fotowyprawie i będziemy tam wracać wiele kilka razy tego lata ;) Kto chce z nami pojechać? - Zapraszamy! Więcej informacji znajduje się tu: http://778d3.skroc.pl autorem zdjęć jest S. Adamczak/okfoto.pl
Winnice Piemontu i Cinque Terre (07.06-15.06.2014)
opublikowano na Facebook

Włochy ciągle nas zaskakują. Swoim pięknem tym razem oczarowały grupę podróżującą po części północnej. Odwiedziliśmy Jezioro Garda, Cinque Terre i mnóstwo innych ciekawych oraz urzekających miejsc. Zachęcamy do obejrzenia fotowspomnień jednej z uczestniczek wyjazdu. Wracamy tam już we wrześniu!

Firma jest znajdowana po następujących słowach kluczowych:

klub podróży wyjazdy wędrówki górskie

Kup pakiet premium dla 40 słów kluczowych i daj się znaleźć w miejscowości Warszawa lub wybranych województwach czy całej Polsce.

Nie zwlekaj, zamów pakiet premium i skorzystaj ze wszystkich przywilejów.

Pobierz przycisk do wizytówki Twojej firmy w serwisie YellowPages.pl i umieść go na swojej stronie WWW