Około 409 wyników

dla uslugi Motoryzacja

wyszukiwarka firm i produktów.

V-Motors Sp. z o.o.

Brucknera 55, 51-411,

Wrocław (dolnośląskie)

V-Motors Sp. z o.o. działa jako autoryzowany dealer samochodów Volvo. W ofercie posiada samochody nowe i używane, oryginalne części i akcesoria oraz usługi leasingowe i kredytowe. Ponadto zapewnia profesjonalny serwis samochodowy.

Brakot S.C.

Kraszewskiego 2, 41-800,

Zabrze (śląskie)

Brakot S.C. to Zakład Produkcyjno-Usługowy świadczący usługi dla przemysłu motoryzacyjnego i komunikacji miejskiej. Firma również produkuje elementy i podzespoły z tworzyw sztucznych, wykończenie wnętrz do środków komunikacji miejskiej, płoty ze stali, elementy lakierowane proszkowo oraz

Kategoria: Sztuczne tworzywa

Gorzycki SKP

Marszałka Focha 30, 85-070,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Prowadzimy Podstawową Stacje Kontroli Pojazdów. Dodatkowo świadczymy pełne usługi serwisowe oraz oferuje pomoc drogową w każdym miejscu i o każdej porze.

Kategoria: Samochody i motory

PKS Gryfice Sp. z o.o.

Specjalizacja:

Przewozy towarowe , Przewozy osobowe i turystyczne , Usługi motoryzacyjne

Trzygłowska , 72-300,

Gryfice (zachodniopomorskie)

PKS Gryfice powstało w 1954 r. Od 01.01.2000 r. jesteśmy spółką prawa handlowego. Działalnością firmy są krajowe i międzynarodowe przewozy liniowe i turystyczne, krajowy i międzynarodowy transport drogowy /EURO III, IV i V / Stacja paliw, hale obsługowo-naprawcze, sklep motoryzacyjny,

Autotest Polska Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 19, 85-171,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Autotest Polska zapewnia Klientom wysokiej jakości usługi motoryzacyjne oparte na wieloletnim doświadczeniu, równocześnie promując bezpieczną jazdę i czyste środowisko.

Kategoria: Samochody i motory

Pomoc Drogowa

Specjalizacja:

Elektronika Samochodowa , Wymiana Opon

Okrężna 2, 78-600,

Wałcz (zachodniopomorskie)

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług samochodowych w zakresie elektryki i pomocy drogowej. Do oferty należy holowanie samochodów osobowych i ciężarowych, laweta, zmiana kół, diagnostyka i naprawa samochodów, wymiana części oraz elektoromechanika pojazdowa.

Kategoria: Pomoc czasowa

Ford Polska Sp. z o.o.

Jerozolimskie 181, 02-222,

Warszawa (mazowieckie)

Ford Motor Company rozpoczęła działalność w 1903 roku. Owalny znak handlowy Forda jest jednym z najlepiej rozpoznawanych symboli korporacyjnych na świecie. Przez wiele lat firma udoskonalała proces technologiczny osiągając poziom, na którym znajduje się obecna produkcja. Firma Ford jest producentem

Kategoria: Samochody osobowe

HAK-HOL

Brzegowa 90, 58-200,

Dzierżoniów (dolnośląskie)

Firma Hak-hol zajmuje się produkcją atestowanych haków holowniczych różnego typu.

Kategoria: Pojazdy

URSMASZ S.J.

Błękitna 78, 04-663,

Warszawa (mazowieckie)

Posiadamy pełny asortyment części zamiennych do samochodów osobowych marki: Daewoo, Polonez, Fiat oraz dostawczych Lublin i Gazela. Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych oraz warsztatów samochodowych. Dbam

TANKPOL Sp. z o.o. - Siedziba

Piłsudskiego 54, 33-230,

Szczucin k. Tarnowa (małopolskie)

Tankpol jest identyfikowany z prężnym dystrybutorem całej gamy paliw najwyższej jakości, gwarantowanej przez najlepszych dostawców w regionie Polski południowo-wschodniej. Intensywna praca na rynku usług budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy jest coraz częściej doceniana przez znaczących

Kategoria: Sprzedaż paliw

MARECO POLSKA Sp. z o.o.

Marconich 9/10, 02-954,

Warszawa (mazowieckie)

Celem działalności firmy "MARECO" Sp. z o.o. jest świadczenie usług związanych z przeprowadzaniem badań społecznych i marketingowych. Oferujemy pełną obsługę badań rynku: badania ilościowe, badania jakościowe, desk research, badania mediów; badania opinii publicznej. Jako jedyny ośrodek

Marko FU

Gdańska 28, 64-700,

Czarnków (wielkopolskie)

Firma MARKO specjalizuje się w usługach samochodowych. Oferta firmy zawiera pomoc drogową, holowanie aut, zmianę opon, wymianę części samochodowych i tapicerki oraz inne usługi pokrewne.

Kategoria: Pomoc czasowa

Car Serwis Fabryczna Sp. z o. o.

Fabryczna 2, 43-100,

Tychy (śląskie)

Stacja Car Serwis Fabryczna (CSF) specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i dostawczych z grupy Volkswagena (VW, Audi, Škoda, Seat). Świadczymy w pełnym zakresie usługi serwisu pogwarancyjnego. Wysoka jakość naszych usług nie odbiega od jakości usług oferowanych przez

Centrum Kapitałowe S.A.

Elektryczna 2, 33-100,

Tarnów (małopolskie)

Firma oferuje usługi, które, mogą być pomocne zarówno dla przedsiębiorców jak i innych organizacji: parafii, szpitali. Centrum oferuje usługi finansowe: leasing, ubezpieczenie, usługi motoryzacyjne: salon i serwis samochodów, działalność handlową: hyurtownia artykułów spożywczych, biurowych,

PPUH Podziemski Łukasz

Libelta 18a/10, 62-100,

Wągrowiec (wielkopolskie)

Firma specjalizuje się w zakresie świadczenia usług w branży motoryzacyjnej. Oferta zawiera pomoc drogową, holowanie aut powypadkowych, lawety, diagnostykę pojazdową, wymianę oraz sprzedaż części samochodowych i innych akcesoriów.

Kategoria: Pomoc czasowa

Pomoc Drogowa Kucharz Sylwester

Obrońców Westerplatte 20, 78-600,

Wałcz (zachodniopomorskie)

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakreie motoryzacji. Oferuje całodobową pomoc drogową dla samochodów osobowych i ciężarowych (holowanie, laweta, zmiana kół), naprawę i wymianę zepsutych części samochodowych oraz usługi lakiernicze i blacharskie.

Kategoria: Pomoc czasowa

Auto-Holowanie Marian Mliczek

Obrońców Helu 13, 64-920,

Piła (wielkopolskie)

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie motoryzacji i diagnostyki pojazdowej. Oferta firmy zawiera pomoc drogową (holowanie, laweta, zmiana kół), naprawę pojazdów, wymianę zepsutych części oraz usługi blacharskie i lakiernicze.

Kategoria: Pomoc czasowa

"WAMOT"

Mała Góra 65, 30-864,

Kraków (małopolskie)

Zajmujemy się produkcją klocków hamulcowych i lusterek wstecznych do różnego rodzaju pojazdów.

LOKO TECHNIK

Robocza 4, 61-538,

Poznań (wielkopolskie)

Firma Loko Technik prowadzi działalność gospodarczą która obejmuje: remont maszyn, prace ślusarsko - spawalnicze, remont maszyn elektrycznych, prace stolarskie, obróbkę skrawaniem i naprawę lokomotyw spalinowych małej mocy i wagonów.

Feu Vert Car Service

Bratnia 26, 02-469,

Warszawa (mazowieckie)

Shell Autoserv Polska Sp. z o.o. Stacja Obsługi świadczy usługi motoryzacyjne w zakresie bezpłatnych przeglądów samochodów, diagnostyki pojazdowej, wymiany płynu hamulcowego i oleju, ustawiania zbieżności kół, naprawy układu kierowniczego oraz zawieszenia i silników.

Pomoc Drogowa Merk Andrzej

Wojska Polskiego 45, 64-915,

Jastrowie (wielkopolskie)

Firma specjalizuje się w usługach związanych z motoryzacją. Oferta zawiera pomoc drogową dla samochodów osobowych i ciężarowych (holowanie, laweta, zmiana kół), wulkanizację oraz diagnostykę i naprawę pojazdów.

Kategoria: Pomoc czasowa

Auto-Błażej Błażej Buszka

Wschód 20a/4, 62-100,

Wągrowiec (wielkopolskie)

Firma AUTO-BŁAŻEJ świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej i diagnostyki pojazdowej. Do oferty firmy należy holowanie aut, lawety, zmiana kół, naprawa pojazdów, wymiana części oraz drobne usługi blacharskie i lakiernicze.

Kategoria: Pomoc czasowa

Pomoc Drogowa Skaczkowski Witold

Wawelska 43g/7, 64-920,

Piła (wielkopolskie)

Firma świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej i diagnostyki pojazdów. Do oferty należy holowanie aut (także powypadkowych), zmiana kół, naprawa samochodów, sprzedaż części zamiennych, blacharstwo i lakiernictwo.

Kategoria: Pomoc czasowa

SA. WO.

Łapkowskiego 2a/2, 41-813,

Zabrze (śląskie)

SA.WO. działa na rynku od 01.01.1997r. Firma świadczy kompleksową obsługę z zakresu bhp m.in. w produkcji, handlu, służbie zdrowia, szkolnictwie, kulturze, motoryzacji i usługach.

Progres

Szczecińska 1, 74-500,

Chojna (zachodniopomorskie)

Przedsiębiorstwo Progres świadczy usługi transportowe i budowlane. Firma posiada duży nowoczesny tabor samochodowy, który pozwala na wykonanie wszystkich zleceń klientów łącznie z przewozem ładunków ponadgabarytowych i obsługą promową. Dział Transportu i Spedycji posiada stację diagnostyczną

Kategoria: Prace budowlane

Lokalizacje