Usuń sprzedaż sadzonek aroni  |  Wyczyść
Około 214 przybliżonych wyników

dla sprzedaż sadzonek aroni

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

STUDIO OGRODÓW KALINOWSKI

Specjalizacja:

Projektowanie ogrodów , Prace pielęgnacyjne w ogrodzie , zakładanie ogrodów

al. Wojciecha Korfantego 7 lok. 12 7, 44-100,

Gliwice (śląskie)

Projektujemy ogrody i większe przestrzenie. Zakładamy ogrody, prowadzimy nadzór nad pracami, w centrum ogrodniczym prowadzimy sprzedaż roślin i akcesoriów ogrodniczych.

Szkółka roślin Magda

Specjalizacja:

Produkcja i sprzedaż roślin rabatowych i bylin

Nadrybie Dwór 13, 21-013,

Puchaczów (lubelskie)

Produkcja i sprzedaż roślin rabatowych i bylin. Sprzedaż prowadzimy również za pośrednictwem internetu. Rośliny pakowane do transportu w indywidualne opakowania, co gwarantuje dotarcie rośliny do klienta w doskonałej kondycji.

sadowniczy.pl

Specjalizacja:

Rośliny ozdobne

Kadzidło 41, 07-420,

Kadzidło (mazowieckie)

Sklep internetowy Sadowniczy.pl prowadzi sprzedaż sadzoneki roślin ozdobnych, środków ochrony roślin oraz nasion i cebul kwiatów oraz warzyw.

Oferuję: Sklep internetowy Sadowniczy.pl prowadzi sprzedaż sadzoneki roślin ozdobnych, środków ochrony roślin oraz nasion i cebul kwiatów oraz warzyw.
Poszukuję: Dostawców sadzonek roślin ozdobnych, ogrodniczych, nasion i materiałów ogrodniczych
Słowa klucze: choinki sprzedaż

Kategoria: Rośliny kwiatowe

ASCgarden

Specjalizacja:

nasiona , akcesoria ogrodnicze

Chałubińskiego 6/5, 85-794 ,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Obecnie oferujemy szeroki wybór nasion i jest to nasz flagowy asortyment wkrótce do oferty zostaną także wprowadzone nawozy, akcesoria ogrodnicze wielu renomowanych firm na rynku Polskim, cebulki kwiatowe i wiele innych produktów dla domu i ogrodu. Naszym celem jest ciągłe rozwijanie

E-ARTDOM

Specjalizacja:

Sklep ogrodniczy

Starowiejska 21/4, 46-300 ,

Stare Olesno (opolskie)

Sprzedaż artykułów domowych i ogrodniczych.

Cebule.pl Jan Wiśniewski

Rzeczycka 26, 04-940 ,

Warszawa (mazowieckie)

Od początku swojej działalności specjalizujemy się w wysyłkowej sprzedaży cebul i kłączy kwiatowych za pośrednictwem Internetu. W sklepie Cebule.pl swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnym zamieszkujących na terenie całego kraju.

Zielone Ogrody

Specjalizacja:

maszyny ogrodnicze , sadzonki i nasiona

Warszawska 42, 05-510,

Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Firma Zielone Ogrody zajmuje się sprzedażą detaliczną kwiatów, sadzonek i nasion oraz nawozów, sprzętu ogrodniczego, narzędzi.Prowadzimy serwis i sprzedaż części do maszyn ogrodniczych.

Kategoria: Ogrodnictwo

Burziwoda Szkółka Kobyla góra

Specjalizacja:

Krzewy ozdobne , Drzewka ozdobne , Rhonodendrony

Kazimierza Pułaskiego 1, 63-507,

Kobyla Góra

Szkółka krzewów ozdobnych mająca swoją siedzibę w Kobylej górze zaprasza do współpracy, zakupów detalicznych oraz hurtowych wszystkich zainteresowanych. Prowadzimy produkcję oraz sprzedaż sadzonek krzewów i drzewek ozdobnych, drzewek alejowych i innych roślin. Wszystkie z naszych produktów

EXOTICPLANTS

Juliana Tuwima 35, 58-260,

Bielawa

Nasza firma powstała z pasji i zamiłowania do roślin oraz chęci rozwijania branży ogrodniczej. Rośliny egzotyczne królowały w naszym domu od zawsze. Początkowo cała hodowla mieściła się na parapetach okiennych ale z biegiem lat roślin zaczęło przybywać powstało osobne pomieszczenie

Kwalifikowana Szkółka Roślin Jagodowych Agnieszka i Tomasz Kąccy

Łąkowa 26, 98-300,

Wieluń (łódzkie)

Gospodarstwo nastawione jest na produkcję roślin jagodowych. Uprawą towarową truskawki zajmujemy się od roku 1998, maliny 2000. Plantacje położone są w dwóch miejscowościach: Kurowie i Krzyworzece (większa część upraw), które dość znacznie różnią się w warunkach mikroklimatu i gleb.

Szkolka Aronii

Szczęsna 59, 05-600,

Grójec (mazowieckie)

Szkółka specjalistyczna aronii czarnoowocowej (Aronia melanocarpa Elliot.)poleca wysokiej jakości sadzonki aronii czarnoowocowej do zakładania plantacji towarowych i do ogródków działkowych. Materiał mnożony jest na bazie własnego matecznika, który powstał w drodze ponad 20-letniej selekcji.

EKO-KOM Sp. z o. o.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100, 91-341,

Łódź (łódzkie)

EKO-KOM posiada 12 letnie doświadczenie i wiedzę w dziedzinie uprawy i metod zastosowania wierzby Salix. Sadzonki produkowane są wyłącznie z własnych plantacji. Zakładamy plantacje, doradzamy, sprzedajemy. Działalność EKO-KOM to nie tylko prosta sprzedaż sadzonek, ale głównie zaawansowane

Kwiaciarnia "VIVALDI"

Wojciechowskiego , 60-685,

Poznań (wielkopolskie)

Prowadzimy kwiaciarnię. Oferujemy niekonwencjonalne bukiety, kompozycje. Realizujemy zamówienia telefoniczne. Dostarczamy kwaity na terenie kraju i świata.

Kategoria: Kwiaciarnie

PHU ABIES

Trakt Św. Wojciecha 245, 80-017,

Gdańsk (pomorskie)

Firma zajmuje się uprawą roślin ozdobnych, prowadzi porady w zakresie uprawy i pielęgnacji roślin oraz sprzedaż hurtową i detaliczną roślin.

Kategoria: Rolnictwo i hodowla

Kwiaciarnia GERBERA

Sójki 23, 63-430,

Odolanów (wielkopolskie)

Kategoria: Kwiaciarnie

Bohemia Flowers Sp. z o.o.

Ciasna 10a/6, 00-232,

Warszawa (mazowieckie)

Nasz zespół specjalizuje się realizacji projektów internetowych takich jak: sklepy internetowe, serwisy firm i organizacji, internetowe kampanie reklamowe oraz konsultacje z zakresu kształtowania wizerunku firm w oparciu o możliwości mediów internetowych. Posiadamy zaplecze techniczne pozwalające

Kategoria: Kwiaciarnie

Kwiaciarnia Miniaturka

Niepodległości 3a, 64-300,

Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Kwiaciarnia Miniaturka poleca kwiaty i rośliny kwiatowe oraz drobne wyroby ceramiczne, doniczki i ozdoby. Oferuje także sadzonki i nasiona kwiatów i roślin.

Słowa klucze: sprzedaż kwiatów

Kategoria: Kwiaciarnie

Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Edyta i Sylwester Tarkowscy

Lasota 15, 99-312,

Plecka Dąbrowa (łódzkie)

Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Edyta i Sylwester Tarkowscy zajmuje się produkcją i sprzedażą sadzonek. Oferujemy sadzonki aronii czarnoowocowej oraz owoców pochodzących z własnych plantacji.

Porozumienie Plantatorów Wierzby Energetycznej

Dywizjonu 303, 31-875,

Kraków (małopolskie)

Firma oferuje sprzedaż sadzonek wierzby energetycznej dla klientów indywidualnych oraz współpracę z gminami: sprzedaż sadzonek, nasadzania, zabiegi agrotechniczne.

Słowa klucze: sprzedaż sadzonek wierzby energetycznej

Kategoria: Energia

MARKPOL

Badów Górny 34, 96-320,

Mszczonów (mazowieckie)

Sprzedaż sadzonek i krzewów ozdobnych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Oferujemy: Cyprysy lawsona "Columnaris", "Ellwoodii", "Erecta Aurea". Cyprysy strzyżone w kulę. Thuje Brabant". Świerki Conica". Świerki i sosny pospolite. I wiele innych krzewów ozdobnych.

AWMOR

Cieśle 45, 56-400,

Oleśnica (dolnośląskie)

Firma Awmor zajmuje się uprawa leszczyny, orzechów laskowych jak również sprzedażą sadzonek i owoców oraz fachowym doradztwem z zakresu zakładania i prowadzenia plantacji leszczyny.

Kwiaciarnie Janusz Zabłocki - Siedziba Firmy

Stoczniowców 4, 84-230,

Rumia (pomorskie)

Oferujemy w sprzedaży kwiaty i upominki na każdą okazję. Zajmujemy się dostawą kwiatów po wskazany adres w ramach sieci Euroflorist.

Kategoria: Kwiaciarnie

ZDHiAR

Radzików , 05-870,

Błonie (mazowieckie)

Zakład posiada interesującą ofertę nasion zbóż i traw, krótką charakterystykę odmiany i technologię ich uprawy.Firma działa w branży nasiennej od ponad 50 lat. Jest jednym z nielicznych zakładów w kraju, któremu udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej

Kategoria: Nasiona i sadzonki

PRACUŚ

Brzozowa 4a, 46-040,

Schodnia Stara (opolskie)

U nas znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne do Waszego ogrodu. Posiadamy szeroki asortyment zarówno roślin ozdobnych, drzew, krzewów, kwiatów, bylin, jak i akcesorii oraz wyposażenia ogrodowego, dzięki którym możecie upiększyć Wasz ogród. Oferujemy również różnego rodzaju sprzęt

Kategoria: Nawozy sztuczne

Kwiaciarnia

Rakoniewicka 3, 64-050,

Wielichowo (wielkopolskie)

Kwiaciarnia proponuje kwiaty i wiązanki kwiatowe na różne okazje, a także sadzonki, artykuły kwiaciarskie i drobne upominki.

Słowa klucze: sprzedaż kwiatów

Kategoria: Kwiaciarnie

Zobacz więcej »