Usuń sezonowa Praca  |  Wyczyść
Około 55 wyników

dla sezonowa Praca

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

Lwowska Street - Pracownia Grafiki Komputerowej

Aleja Rejtana 16c, 35-959,

Rzeszów

Lwowska Street proponuje dwa rodzaje rozwiązań – dla Klientów o indywidualnych potrzebach oraz dla Koneserów – Klientów pragnących „czegoś więcej”. Pracownia Grafiki Komputerowej to pakiet usług designerskich dla firm oraz Klientów prywatnych. To użytkowe projekty niebanalnie

Kraina Pierogów

Specjalizacja:

Kuchnia polska

Aleja Jana Pawła II 61 Lok. 210, 01-031,

Warszawa

Robimy pierogi ręcznie, świeże, smaczne w bardzo atrakcyjnej, jednakowej i dostępnej praktycznie dla każdego cenie. Dążymy do tego by większość prac wykonywać na oczach klientów – chcemy być wiarygodni dla naszych klientów (że czysto, świeżo i jakościowo).Nasza oferta ma być

Ice Agency

Specjalizacja:

pośrednictwo pracy

Paderewskiego 11, 77-400,

Złotów (wielkopolskie)

Firma Ice Agency BV w Bredzie pośredniczy w zatrudnianiu w Holandii pracowników głównie branży budowlanej i pokrewnych, również w ogrodnictwie i innych. Dodatkowo firma zapewnia swoim pracownikom komfortowe zakwaterowanie, transport do pracy oraz opiekę zdrowotną. Ice Agency w Złotowie udziela

Słowa klucze: praca sezonowa

Business Bridge

Specjalizacja:

rekrutacje krajowe i zagraniczne , szkolenia otwarte i zamknięte , organizacja eventów

Grabiszyńska 281/319, 53-234,

Wrocław (dolnośląskie)

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku rekrutacji personelu, szkoleń oraz organizacji eventów i konferencji. Jesteśmy grupą ludzi, którzy są specjalistami w następujących obszarach: * Rekrutacja krajowa i zagraniczna pracowników wszystkich

Kategoria: Pośrednictwo pracy

Manpower Agencja Katowice

Opolska 22, 40-084,

Katowice (śląskie)

Manpower jest znaną agencją pośredniczącą w znajdowaniu pracowników na określone stanowiska. Oferuje chętnym pracę na pełny etat oraz sezonową. Poza tym zajmuje się doradztwem personalnym.

Kategoria: Doradztwo

Sklep z Pracą

Damrota 4/39, 45-064,

Opole (opolskie)

Firma Sklep z pracą jest pośrednictwem pracy stałej sezonowej i dorywczej.

Manpower Agencja Tychy

Niepodległości 87, 43-100,

Tychy (śląskie)

Pośrednictwo zajmuje się poszukiwaniem chętnych do pracy w pełnym wymiarze godzin. Posiada także wiele ofert zatrudnienia sezonowego. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie doradztwa personalnego, dzięki czemu pomaga w doborze do pracy odpowiednich osób na dane stanowiska.

Kategoria: Doradztwo

InterCamp S.C.

Św. Tomasza 4, 31-014,

Kraków (małopolskie)

Zajmujemy się pośrednictwem pracy za granicą i organizacją programów edukacyjno-kulturowych połączonych z pracą za granicą.

Manpower

Kołłątaja 9/10, 50-006,

Wrocław (dolnośląskie)

Firma pośredniczy osobom prywatnym w podjęciu pracy, a instytucjom gospodarczym w zatrudnianiu pracowników. Poszukuje chętnych do pracy w różnych branżach. Dostępne są oferty sezonowe i praca na stałe. Dodatkowo Manpower świadczy usługi w zakresie doradztwa personalnego i consultingu.

Kategoria: Pomoc czasowa

Manpower

Kajki 7/17, 10-546,

Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Manpower jest agencją zatrudnienia poszukującą chętnych do podjęcia pracy. W ofercie rekrutacyjnej odnaleźć można zarówno zatrudnienie sezonowe jak i na stałe. Poza tym firma świadczy usługi w zakresie consultingu i doradztwa personalnego. Spółka jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa

Kategoria: Doradztwo

BS Virtus

Kolumba 13, 70-035,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma zajmuje się pośrednictwem pracy w krajach Unii Europejskiej. W zakresie zainteresowania firmy znajduje się branża budowlana, prace sezonowe, prace porządkowe oraz opieka nad dziećmi i ludźmi starszymi. Wszystkie oferty są legalne, a pośrednictwo jest bezpłatne dla pracownika. W ramach

Manpower

Okunin 1, 05-100,

Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

Manpower jest agencją rekrutującą pracowników na krótki okres, proponującą przede wszystkim prace sezonowe, ale posiadającą także oferty w zakresie pracy w pełnym wymiarze godzin. Dodatkowo firma świadczy usługi doradztwa personalnego.

Kategoria: Pomoc czasowa

Manpower

Wyzwolenia 1, 43-300,

Bielsko-Biała (śląskie)

Manpower jest firmą pośredniczącą w zatrudnieniu, zajmuje się poszukiwaniem pracowników na konkretne stanowiska pracy. Proponuje oferty pracy stałej i sezonowej w różnych branżach. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie doradztwa personalnego.

Guliwer

Szczytnicka 37, 50-382,

Wrocław (dolnośląskie)

Guliwer Exchange jest firmą, która organizuje wyjazdy Work&Travel, wyjazdy do pracy sezonowej i na kursy językowe za granicą. Ponadto studenci mogą wyjechać dzięki Guliwerowi na płatny staż i praktyki lub do pracy w charakterze Au-Pair poza granice kraju. Uczniowie szkół średnich mają szansę

Kategoria: Biura podróży

Manpower

41-200,

Sosnowiec (śląskie)

Manpower jest agencją pośredniczącą w zatrudnieniu pracowników. Poszukuje chętnych do pracy na krótki okres i na stałe. Poza tym zajmuje się także doradztwem personalnym i consultingiem. Agencja jest światowym liderem w branży, w której działa. Na terenie Polski posiada 20 oddziałów.

Kategoria: Doradztwo

Eurojob

Norwida 7, 77-400,

Złotów (wielkopolskie)

Firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa pracy. Do oferty biura należy wyszukiwanie odpowiednich stanowisk pracy w kraju i za granicą.

Kategoria: Pośrednictwo pracy

Vista Biuro Pośrednictwa

Bohaterów Westerplatte 7, 77-400,

Złotów (wielkopolskie)

Biuro specjalizuje się w świadczeniu usług w branży pośrednictwa pracy i zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy w kraju i za granicą.

Kategoria: Pośrednictwo pracy

Manpower Agencja Piotrków Trybunalski

97-300,

Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Agencja poszukuje pracowników chętnych podjęcia pracy. Posiada szeroki wachlarz propozycji pracy w pełnym wymiarze godzin, jak również oferty zatrudnienia sezonowego. Zajmuje się także usługami doradztwa personalnego.

Kategoria: Doradztwo

Manpower Agencja Błonie

Nowa 3A, 05-870,

Błonie (mazowieckie)

Agencja zajmuje się poszukiwaniem pracowników sezonowych i chętnych podjęcia pracy na stałe. Szeroki zakres ofert zapewni lepszy dobór odpowiedniej dla konkretnej osoby pracy. Dodatkowo firma zajmuje się dostarczaniem usług z zakresu doradztwa personalnego.

Kategoria: Doradztwo

Ochotniczy Hufiec Pracy Filia

64-920,

Piła (wielkopolskie)

Ochotniczy Hufiec Pracy Filia specjalizuje się w branży pośrednictwa pracy, wyszukuje odpowiednich kandydatów na stanowiska, świadczy usługi w zakresie doradztwa personalnego, oferuje pracę stałą lub sezonową a także wyjazdy za granicę.

Kategoria: Pośrednictwo pracy

Manpower Agencja w Gdańsku

Szymanowskiego 2, 80-280,

Gdańsk (pomorskie)

Firma Manpower zajmuje się pozyskiwaniem pracowników dla firm działających w różnych branżach. Chętni mogą skorzystać z zatrudnienia na stałe lub sezonowego. Poza tym przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie doradztwa personalnego.

Kategoria: Doradztwo

POLCOM

37 rue d'Amsterdam ., 75008,

Paris (Stany Zjednoczone)

Francusko polskie centrum promocji. Francja-Polska oferty handlowe. Biuro promocji i sprzedaży polskich produktów we Francji poprzez naszą sieć handlowców. Biuro tłumaczeń, pomoc prawna i logistyczna.

Exotic Green Uitzendorganisatie B.V.

Mickiewicza 5a, 77-400,

Złotów (wielkopolskie)

Firma specjalizuje się branży pośrednictwa pracy i wyszukuje pracowników do pracy w Holandii w rolnictwie i ogrodnictwie. Firma zapewnia komfortowe warunki zakwaterowania, przewóz na miejsce, opiekę zdrowotną, pomoc, tłumaczy i bezpieczeństwo.

Kategoria: Pośrednictwo pracy

Tido Vesta PL Dominik Pałuszyński

Sienkiewicza 4, 77-400,

Złotów (wielkopolskie)

Firma rekrutuje osoby posiadające niemiecki paszport do pracy w Holandii w ogrodnictwie, przemyśle lekkim oraz budownictwie. Biuro posiada licencję Ministerstwa Pracy, zapewnia darmowy dojazd na miejsce, zakwaterowanie, umowę o pracę w języku polskim, zwrot podatku oraz wystawia świadectwo pracy.

Kategoria: Pośrednictwo pracy

MANPOWER POLSKA Sp. z o.o.

Nowogrodzka 68, 02-014,

Warszawa (mazowieckie)

MANPOWER POLSKA Sp. z o.o. - Siedziba w Warszawie działa jako międzynarodowa firma specjalizująca się w następujących dziedzinach: rekrutacja pracowników, praca czasowa, praca stała, pracownicy sezonowi.

Zobacz więcej »