Lokalizacje

Usuń Polska  |  Usuń kujawsko-pomorskie  |  Usuń profile aluminiowe Bydgoszcz  |  Wyczyść
Około 7 wyników

dla profile aluminiowe Bydgoszcz

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

K&M Technic

Specjalizacja:

Handel i usługi , produkcja

Świerkowa 3, 89-200,

Tur-Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Oferuję: daszki z poliwęglanu i ekrany balkonowe, kute tralki do balustrad i ogrodzeń, profile aluminiowe, panele ogrodzeniowe wraz z osprzętem do montażu, deski kompozytowo-drewniane na po...
Słowa klucze: daszki z poliwęglanu Bydgoszcz, ekrany balkonowe Bydgoszcz, panele ogrodzeniowe Bydgoszcz, profile aluminiowe Bydgoszcz, deski na taras Bydgoszcz, poliwęglan Bydgoszcz, poliwęglan komorowy Bydgoszc..

Kategoria: Dachy

"FARION"

Platynowa 31, 85-445,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Projektowanie i produkcja oświetlenia diodowego,LED LAMPY do prezenterów grawerowanych, szkła piaskowanego, profile aluminiowe do prezenterów grawerowanych, moduły LED do liter blokowych, półek szklanych i inne nietypowe realizacje pod zamówienie klienta.

Kategoria: Oświetlenie

P.W. Tarpol-alu S.C. J. Mazur Ł. Mroziński

Fordońska 246, 85-959,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Tarpol-alu gwarantuje najwyższą jakość produktów, sprawdzone metody pakowania, szybkie dostawy. Asortyment obejmuje narożniki aluminiowe, z siatką i do mokrych tynków. Ponadto siatkę do dociepleń, elementy do mocowania profili, profile, kołki, listwy tynkarskie.

Słowa klucze: Narożniki aluminiowe Narożniki aluminiowe z siatką Narożniki aluminiowe do łuków Półnarożniki aluminiowe Narożniki do mokrych tynków Profile cokołowe Profile CD Profile CW Profile UD Profi..

Yourim - Meble

Specjalizacja:

meble kuchenne, zabudowy , meble sklepowe aluminiowe , meble biurowe

Fordońska 335, 85-766,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Firma YOURIM-MEBLE jest producentem dobrej jakości mebli dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta. Oferujemy meble kuchenne, biurowe, zabudowy wnęk, oraz meble sklepowe głównie oparte na konstrukcjach z profili aluminiowych(lady, gabloty, witryny). Zapewniamy doradztwo, projekty, wykonanie

UNILIFT Technika Dźwignicowa

Ołowiana 16, 85-461,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Założona w 1985r. firma UNILIFT Technika Dźwignicowa działa w szeroko rozumianej branży dźwigowej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji systemów zasilań odbiorników ruchomych. UNILIFT proponuje systemy wózków kablowych przemieszczających się po torach z prowadnic ceowych, dwuteownika

Lech Sp. z o.o.

Lenartowicza 7a, 85-133,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Sklep LECH prowadzi sprzedaż stolarki PVC ( okna z profili niemieckich w systemie 3 i 4 komorowym, z mikrowentylacją, drzwi z profili PVC, parapety wewnętrzne, zewnętrzne aluminiowe, stalowe, rolety).

"DRABEX"

Stalowa 1, 85-453,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Drabiny, rusztowania, schody i meble. Jest to profil produkcji firmy P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek. Drabiny aluminiowe, rusztowania i schody z aluminium oraz aluminiowe meble to produkowane w Bydgoszczy wyroby o najwyższym standardzie.

Zobacz więcej »