Usuń Polska  |  Usuń zachodniopomorskie  |  Usuń producent tuneli foliowych  |  Wyczyść
Około 4 przybliżonych wyników

dla producent tuneli foliowych

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium

Specjalizacja:

Materiały budowlane

Dębowa 9, 75-685,

Koszalin (zachodniopomorskie)

Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium działa na terenie północno-zachodniej Polski w branży budowlanej. Firma dystrybuuje różnorodne materiały budowlane i wykończeniowe. Jej domeną są przede wszystkim materiały izolacyjne, systemy dociepleń oraz wyroby związane z technologią gips-karton.

PPH FOLMET

Słoneczna 2, 78-200,

Białogard (zachodniopomorskie)

PPH FOLMET jest producentem węży odpływowych do pralek i zmywarek. Wytwarza również folie, taśmy i worki PE. Klientami firmy są producenci pralek i zmywarek oraz hurtownie i indywidualni odbiorcy folii i opakowań foliowych.

Skatom

Ks. Staszica 47, 73-130,

Dobrzany (zachodniopomorskie)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SKATOM zajmuje się produkcją metalowych pojemników na odpady komunalne, produkcją metalowych koszy ulicznych i parkowych, metalowych stojaków na worki foliowe, zestawów jezdnych, palet siatkowych, wózków siatkowych, donic, walców ugniatających.

Kategoria: Puszki metalowe

SINPLAST

Leśna 5, 70-895,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę Sinplast Sp. z o.o., jako jednego z wiodących w Polsce producentów opakowań foliowych. W swojej ofercie zawieramy ponad 38 różnych asortymentów opakowań z folii, w tym torby reklamowe z nadrukiem, opakowania produktów spożywczych, przemysłowych,

Kategoria: Opakowania

Zobacz więcej »