Katalog » Polska Usuń pieczarkarnia
Około 5 wyników

eksport: dla pieczarkarnia

wyszukiwarka firm i produktów.

PMARK

Szarych Szeregów 15, 43-200,

Pszczyna (śląskie)

PMARK Pszczyna - produkcja oraz sprzedaż pieczarki i boczniaka. Skup grzybów.Posiadamy nowoczesną bazę produkcyjną ze sprawnie działającą infrastrukturą chłodniczą oraz własny tabor ciężarowych samochodów przystosowanych do przewozu grzybów jadalnych, gwarantujący doskonałe warunki

Słowa klucze: pieczarkarnia

Kategoria: Grzyby

Pieczarkarnia

Gniazdów 18, 63-460,

Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

Firma WOZNIAK Champignons istnieje od 1982 roku. Obecnie zarządzana jest przez młode i dynamiczne rodzeństwo Andrzeja Woźniaka i Annę Woźniak. Firma specjalizuje się w produkcji pieczarek na rynek świeży. Obecnie produkcja odbywa się wyłącznie na podłożu III fazy, co gwarantuje bardzo

Kategoria: Grzyby

Rakowski Pieczarki

Kozły 96, 05-240,

Tłuszcz (mazowieckie)

Firma zajmuje się produkcją pieczarek od 22 lat. Pieczarki produkowane przez naszą firmę są wysokiej jakości, ponieważ w rozwój i działalność firmy zaangażowana jest cała rodzina. Produkujemy pieczarki każdej klasy jakości. Roczna produkcja wynosi 350 ton.

Kategoria: Grzyby

Uprawa pieczarek

1/1, 59-700,

Bolesławiec (dolnośląskie)

produkowane przez nas pieczaki są pod całodobowym monitoringiem komputerowym. Produkcja na holenderskich regałach prowadzona przez wieloletnich specjalistów ds produkcji na podłożu fazy III. Oferowane przez nas pieczarki są twarde, białe i zdrowe. Zapewniamy całoroczną produkcję.

Pieczarkarnia - Anna i Kazimierz Rojek

Kamionna 23, 32-732,

Kamionna (małopolskie)

Sprzedajemy pieczarki z własnej uprawy. Oferujemy do 5 ton tygodniowo pieczarek pierwszej klasy. Zapraszamy do współpracy stałych odbiorców.

Kategoria: Grzyby

Kategorie biznes