Około 58 wyników

dla paramedyczne

wyszukiwarka firm i produktów.

PARACELSUS

Malczewskiego 17/1, 71-612,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma PARACELSUS prowadzi usługi paramedyczne, akupunkturę, masaż leczniczy, laseroterapię.

Słowa klucze: usługi paramedyczne

ALMA

Krucza 46, 00-509,

Warszawa (mazowieckie)

ALMA Zespół Pomocy Psychologicznej i Psychiatrycznej świadczy usługi paramedyczne.

Słowa klucze: usługi paramedyczne

Agama

43-300,

Bielsko-Biała (śląskie)

Przychodnia świadczy usługi z zakresu profilaktyki i leczenia psów i kotów, ale także specjalizuje się w leczeniu zwierząt egzotycznych. Prowadzi się tutaj badania laboratoryjne, zabiegi chirurgiczne i diety weterynaryjne, a także wspomaga leczenie zabiegami paramedycznymi. Ponadto w placówce

BIOMAT

Żmigrodzka 56, 51-120,

Wrocław (dolnośląskie)

Instytut Zdrowia oferuje pomoc z zakresu medycyny manualnej (kręgarstwa), terapii psychologicznej, bioterapeutycznej, ziołolecznictwa, refleksologii oraz konsultacje lekarskie.

FENIKS

Gen. Andersa 1/2, 00-147,

Warszawa (mazowieckie)

Firma prowadzi gabinet bioenergoterapi "Feniks". Oferuje reiki, świecowanie uszu egzorcyzmy, makrokinozyterapie oraz bioenergoterapie.

Niuans

Witosa 31, 00-710,

Warszawa (mazowieckie)

Studio Zdrowia i Urody Niuans to salon kosmetyczny, który oferuje usługi mające na celu zapewnienie komfortu fizycznego: bar tlenowy, solarium, HypoxiTrainer.

MADINA Sp. z o.o.

Kasprowicza 14, 72-600,

Świnoujście (zachodniopomorskie)

"Medina Sp. z o.o." oferuje usługi w zakresie terapii i rehabilitacji. W naszej ofercie znajdują się następujące zabiegi: okłady lecznicze, mineralis, agyptos, fizykoterapia, plazmotron, impulsowe pole magnetyczne, skanlab, hivamat 200.

TIANSHI

Krakowska 4, 35-111,

Rzeszów (podkarpackie)

Preparaty korporacji TIANSHI produkowane są według starych chińskich i tybetańskich receptur przy użyciu najnowszej technologii.Trzynaście z szesnastu podstawowych preparatów zostało nagrodzonych przez światową Organizację Zdrowia złotymi medalami. Posiadają międzynarodowe standarty jakości

Kategoria: Apteki

Bar Tlenowy

Karmelicka 21, 00-168,

Warszawa (mazowieckie)

Bar Tlenowy świadczy usługi paramedyczne związane z leczniczym działaniem tlenu.

PPU IRVAN Sp. z o.o.

Śląska 32/18, 81-319,

Gdynia (pomorskie)

"Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe IRVAN Sp. z o.o." świadczy usługi paramedyczne. Zajmuje się sprzedażą artykułów zielarskich, oraz praktyką zdrowotną związaną z chorobami kręgosłupa.

Słowa klucze: usługi paramedyczne

PONY SPORT

Petrażyckiego 86, 30-399,

Kraków (małopolskie)

Hodowla koni, organizacja i przeprowadzanie imprez sportowych wszystkich rodzajów, usługi paramedyczne, wypożyczanie koni wierzchowych, działalność związana ze sportem, schroniska dla zwierząt nie zapewniające opieki weterynaryjnej, chów koni i zwierząt spokrewnionych, amatorskie kluby sportowe

Kategoria: Konie i osły

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Wieniec Zdrój , 87-800,

Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. specjalizuje się w leczeniu w przypadku osób dorosłych schorzeń reumatycznych, orotpedyczno - urazowych, chorób układu krążenia ze szczególnym uwzględnieniem stanów po zawale serca, naczyń obwodowych i nadciśnienia tętniczego oraz w przypadku dzieci leczeniem

F.U. Trebor

Nowa 17, 37-700,

Przemyśl (podkarpackie)

Firma z długoletnim doświadczeniem. Prowadzimy szkolenia i obsługę firm z zakresu BHP.

Oferuję: Szkolenia i obsługa firm z zakresu BHP, oraz paramedyczne. Usługi teleinformatyczne. Prowadznenie dokumentacji bhp i powypadkowej, kosztorysowanie.

Kategoria: Szkolenia

Instytut Rozwoju Umysłu

Małopolska 5/4, 70-513,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Instytut Rozwoju Umysłu oferuje konsultacje w zakresie doradztwa życiowego, pomoc w kryzysowych sytuacjach, sesje rozwoju osobistego, profesjonalne sesje regresji i progresji, kursy i seminaria, leczenie schorzeń duszy i ciała etc.

Bar Tlenowy, Kosmetyka Tlenowa

Rojna 58a, 91-134,

Łódź (łódzkie)

Jesteśmy pierwszym licencjonowanym barem tlenowym w Łodzi. Zajmujemy się szeroko pojętą terapią i kosmetyką tlenową, odchudzającymi zabiegami komputerowymi i świecowaniem uszu.

Słowa klucze: usługi paramedyczne

Gabinet Naturoterapii Kampo

Odrodzenia 75, 42-200,

Częstochowa (śląskie)

Gabinet paramedyczny, masaże - Polina Wygnańska

Lotnicza 24/3, 47-400,

Racibórz (śląskie)

Gabinet świadczy usługi paramedyczne z zakresu bioenergioterapii i sitoterapii, czyli ziołolecznictwa. Nastawiony jest głównie na medycynę niekonwencjonalną i leczenie bezlekowe. Ponadto w placówce prowadzi się rehabilitację medyczną i różnego rodzaju masaże lecznicze.

ODNOWA BIOLOGICZNA FABRYKA FORMY

Specjalizacja:

SIŁOWNIA,SPORT , SIŁOWNIA , MASAŻ,FITNES,SAUNA

Zawiszy Czarnego 6, 40-872,

Katowice (śląskie)

SIŁOWNIA , SAUNA MASAŻE : Katowice , OSIEDLE 1000 LECIA lokal koło biedronki-tzw." blok kukurydza" " FABRYKA FORMY" Ul. ZAWISZY CZARNEGO 6 CZYNNE od poniedziałku do piatku od 11 stej do 22 giej w soboty od

ART-LIFE Twórcze Życie

Mickiewicza 121a, 71-260,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma uczy twórczego kreowania rzeczywistości (doradztwo duchowe), wykorzystuje przy tym wiedzę kabalistyczną, numerologię, oczyszczanie energetyczne, artterapię (mandale), medytacje, relaksacje, interpretację snów, bioenergoterapię wibracyjną, doradztwo w zakresie stosowania ziół.

NOWE ŻYCIE - Pracownia Psychologiczna

Opolska 91/1, 52-010,

Wrocław (dolnośląskie)

"NOWE ŻYCIE" jest pracownią psychologiczną świadczącą szeroki zakres usług jak i porad medycznych. Placówka oferuje system szkoleń i warsztatów z zakresu psychologi, przeprowadza też testy i badania psychologiczne.

Słowa klucze: usługi paramedyczne

Kategoria: Szkolenia

Grupowa Praktyka Pielęgniarek i Położnych S. C.

Kraszewskiego 49, 33-380,

Krynica-Zdrój (małopolskie)

Gabinet jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, ale także pracujemy tutaj w sobotę i niedzielę od 8 do 15. Oferujemy opiekę nad noworodkami, opiekę położniczą oraz usługi paramedyczne, czyli z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. Ponadto w gabinecie i w domu pacjenta

Usługi Paramedyczne

Marszewska 5 lok. 1, 81-081,

Gdynia (pomorskie)

Opieka zdrowotna.

Badania kosmetyków i preparatów chemii gospodarczej - IZIS

Chmielna 4, 00-020,

Warszawa (mazowieckie)

Badamy: kosmetyki preparaty chemii gospodarczej surowce kosmetyczne wodę (z ujęć własnych i ogólnodostępnych) wyroby paramedyczne Wykonujemy: badania mikrobiologiczne badania fizykochemiczne badania dermatologiczne badania aplikacyjne badania aparaturowe dotyczące skóry i włosów badania sensoryczne

Kategoria: Laboratoria

ART Centrum Naturalnych Terapii

Ofiar Katynia 15, 35-209,

Rzeszów (podkarpackie)

ART Centrum Naturalnych Terapii działa na terenie Rzeszowa, Łodzi (*), Warszawy(*) i w swej działalności łączy głęboką mądrość metod naturalnych z niekwestionowanymi osiągnięciami medycyny klasycznej. W zakres naszej działalności wchodzą: - YUMEIHO

Świat Terapii Naturalnych

Piastowska 58, 58-260,

Bielawa (dolnośląskie)

Prowadzimy szeroki zakres usług w dziedzinie rehabilitacji (masaże, kinezyterapia, fizykoterapia oraz terapia manualna), odnowy biologicznej (masaże, treningi kształtujące sylwetkę, aerobik) oraz innych zajęć mających na celu poprawę kondycji, zdrowia i urody.

Słowa klucze: usługi paramedyczne

Kategoria: Usługi różne