Około 14 wyników

dla odkamieniacz

wyszukiwarka firm i produktów.

Artpol

Chmielna 54/57, 80-748,

Gdańsk (pomorskie)

Artpol to wyłączny przedstawiciel koncernu ISOCHEM, importer środków Mr McKenic w Polsce. Firma oferuje drukarki, xerokopiarki, komputery, olej technologiczny i preparat dezynfekcyjny. Asortyment to także preparat usuwający powłoki malarskie, żel renowacyjny, odkamieniacz, preparat czyszczący

Kategoria: Komputery

REINEX

Piekielna Góra 7, 57-330,

Szczytna (dolnośląskie)

Specjalizujemy się w produkcji środków utrzymania czystości dla hoteli, kuchni, szpitali. Wszystkie produkty są koncentratami i wymagają minimalnych dozowań. Oferujemy również systemy dozowań do naszych preparatów.

Kategoria: Wyroby pochodne

GastroNova

Jasna 11, 65-470,

Zielona Góra (lubuskie)

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem nowych i modernizowanych obiektów zbiorowego żywienia, kuchni szpitalnych, barów, kawiarń, restauracji, hoteli oraz sklepów w profesjonalny sprzęt kuchenny, chłodniczy, meble ze stali nierdzewnej, ciągi wydawcze, okapy, zmywalnie wraz z chemią

ROBGASTRO

Specjalizacja:

Wyposażenie lokali gastronomicznych , Środki chemiczne dla gastronomii , Sprzęt kuchenny, zastawa stołowa

Lenartowice 23, 55-330,

Miękinia (dolnośląskie)

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wszelkiego typu lokali gastronomicznych: barów, restauracji, piekarni, cukierni, stołówek szkolnych i pracowniczych, zapleczy supermarketów, itp. Swoim klientom oferujemy dogodne warunki płatności: * przelew 14 dni dla szkół i przedszkoli,

Kategoria: Gastronomia

KROFIX Polska

Modrzewiowa 4, 77-300,

Człuchów Rychnowy-Przylesie (pomorskie)

PRODUKT WIODĄCY Złota sól do prania Złota sól do prania o potrójnym działaniu .Złota sól do płukania .Wybielająca sól do prania firan. Wybielająca sól do płukania firan .Wybielacz do firanek. Odkamieniacz. Krochmal.

Kategoria: Wyroby pochodne

POL-HUN

11-go Listopada 65, 95-040,

Koluszki (łódzkie)

Kategoria: Chemia

RYDLYME POLSKA

Marszałka Piłsudskiego 25/29, 70-463,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Oferujemy Rydlyme, biodegradalny i całkowicie ekologiczny środek do usuwania kamienia, wapienia, szlamu i rdzy z każdego urządzenia mającego kontakt z wodą. Bezpiecznie, szybko i ekonomicznie. Skutecznie usuwa wszelkie osady w ciągu kilku godzin bez potrzeby demontażu urządzeń lub instalacji.

Kategoria: Wyroby pochodne

takCzysto.pl

Specjalizacja:

środki czystości, , artykuły gospodarcze, , chemia gospodarcza

Kalinowe 4, 31-812,

Kraków (małopolskie)

Sklep internetowy takCzysto.pl oferujemy wszystko, co pomaga utrzymać czystość w Twoim otoczeniu (środki czystości, artykuły higieniczne i gospodarcze). Sklep powstał przy hurtowni Perspektywa Kraków działającej od 1990 roku. Stawiamy na rzetelną informację i wysoką jakość obsługi klienta.

Kategoria: Wyroby pochodne

Paar Service

Specjalizacja:

ekspresy cisnieniowe do kawy , ekspresy automatyczne , ekspresy kolbowe

Pamiątkowa 19, 61-505,

Poznań (wielkopolskie)

serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy,obsługa firm i gastronomii,a także osób indywidualnych,

Oferuję: ...AGGIA , kawy ziarniste i dodatki kawowe renomowanych firm-Italcaffe,Saeco,Lavazza. Oferujemy także odkamieniacz i odkawiacz, filtry do wody, porcelanę firmową....

Kategoria: Handel detaliczny

PPH KAMIX S.J.

Hutnicza 40, 81-061,

Gdynia (pomorskie)

Firma Kamix jest producentem preparatu Kamix, przeznaczonego do usuwania kamienia z czajników, ekspresów do kawy, toalet, umywalek, kabin prysznicowych itp.

Słowa klucze: odkamieniacz

Kategoria: Wyroby pochodne

POL-HUN M. Bielska S.J.

95-040,

Koluszki (łódzkie)

Firma POL-HUN działa narynku polskim do 1990 r., a w 1992 roku rozpoczęto produkcję własną kostki zapachowej do WC - General Fresh. Obecnie asortyment firmy stanowi szeroka gama wyrobów chemii gospodarczej takich jak: kostki do WC, płyny do WC, odświeżacze powietrza, płyny do mycia naczyń,

F.H.U. ARKAS

Specjalizacja:

maszyny czyszczące , środki czyszczące , chemia do gastronomii

Szpitalna 16/1, 70-116,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Firma oparta na doświadczeniu w branży od 1995r. : - darmowa prezentacja maszyn i technologi czyszczenia - darmowe szkolenie personelu z obsługi zakupionych maszyn i stosowania środków czyszczących. - serwis urządzeń NUMATIC (gwarancyjny i pogwarancyjny) - dostawa produktów do klienta (zachodniopomorskie)

SAECO POLSKA

Żegańska 30a/5, 04-713,

Warszawa (mazowieckie)

Firma SAECO POLSKA jest znanym producentem profesjonalnych ekspresów do kawy oraz aromatycznych mieszanek kawowych. Wysokiej jakości sprzęt oraz atrakcyjna oferta cenowa gwarantują udany zakup.

Kategoria: Sprzęt kuchenny

"HOLKAP"

Szajnochy 2, 85-738,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

"HOLKAP" jest polską firmą, która powstała w 1990 roku. W swej ofercie posiadają sprzęt AGD, sprzęt kuchenny, meble ogrodowe i wiele innych artykułów.