Około 981 wyników

dla masaże relaksacyjne

wyszukiwarka firm i produktów.

Mgr Dariusz Apczyński Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja Indywidualna Praktyka Prywatna

Specjalizacja:

Fizjoterapia , Odnowa Biologiczna , Masaż Leczniczy

Skrzetuskiego 2b/23, 20-628,

Lublin

Leczenie schorzeń kręgosłupa i aparatu ruchu*Diagnostyka*Terapia*Profilaktyka*30 lat praktyki zawodowej-doświadczenie-profesjonalizm.Kompleksowa Rehabilitacja Medyczna: Fizykoterapia-Kinezyterapia-Masaż Leczniczy,Relaksacyjny,Sportowy i Kosmetyczny.Terapia Manualna-Kręgarstwo.Terapia Pedagogiczna

Re-Med

Winnica 3a, 89-200,

Szubin (kujawsko-pomorskie)

Gabinet świadczy usługi z zakresu rehabilitacji medycznej i masażu leczniczego. W ofercie posiada rehabilitację pourazową i neurologiczną, terapię manualną, kinesiotaping, fizykoterapię i masaże klasyczne, relaksacyjne całościowe i segmentarne oraz drenaże limfatyczne.

Relax Care Sp. z o.o.

Rydlówka 8, 30-363,

Kraków (małopolskie)

Firma oferuje zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i rehabilitacyjne. Wykonuje: zabiegi na ciało w kapsule spa, zabiegi na twarz, stopy i dłonie, depilacje woskiem, masaże lecznicze i relaksacyjne, hydroterapię z biczami wodnymi, masażem podwodnym i wirowym, balneologię z kąpielami siarkowymi

Gabinet Kosmetyczny

Wąska 1, 62-050,

Mosina (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnacyjne. Oferuje masaże relaksujące i lecznicze, maseczki, makijaże oraz manicure i pedicure. Zaprasza także do skorzystania z usług solarium.

Zakład Kosmetyczny

Betonowa 4, 88-300,

Mogilno (kujawsko-pomorskie)

Zakład Kosmetyczny wykonuje zabiegi oczyszczające, regenerujące i pielęgnacyjne twarzy, dłoni i całego ciała. Wykonuje masaże oraz manicure i pedicure.

TLK Med

Cystersów 16, 31-553,

Kraków (małopolskie)

Obszarem działalności TLK Med są: diagnostyka i rehabilitacja medyczna oraz odnowa biologiczna. W ramach diagnostyki medycznej udzielane są konsultacje lekarskie, wykonywane zabiegi chirurgiczne i badania (m.in. USG, EKG) oraz dostępne są wszelkiego rodzaju poradnie. Rehabilitacja to szeroko rozumiana

Spa & Wellness

Drzymały 4, 64-200,

Wolsztyn (wielkopolskie)

SPA&Wellness to instytut kosmetyczny znajdujący się w holelu "Pałac Wolsztyn", nad jeziorem Wolsztyńskim. Ośrodek oferuje szereg zabiegów, m.in. zabiegi upiększające, odmładzające, zabiegi lecznicze oraz relaksacyjne. Na szczególną uwagę zasługuje nowość - zabieg czekoladowy na ciało

Zakład Kosmetyczny

Kościuszki 14, 64-510,

Wronki (wielkopolskie)

Zakład proponuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała i dłoni oraz tipsy, manicure i pedicure.

Gabinet Kosmetyczny

Wiosny Ludów 7, 64-500,

Szamotuły (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny zaprasza na zabiegi kosmetyczne, odmładzające i odchudzające. Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu najlepszych produktów kosmetycznych.

Gabinet Kosmetyczny

Grudzińskiego 27, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny zajmuje się zabiegami kosmetycznymi, oczyszczaniem skóry i masażami. Zaprasza na manicure i pedicure oraz makijaż.

Gabinet Kosmetyczny

Dąbrowszczaków 18, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny zajmuje się stylizacją paznokci, makijażem oraz manicure i pedicure. Wykonuje zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne dla pań i panów.

Zakład Kosmetyczny

Wąska 1, 63-700,

Krotoszyn (wielkopolskie)

Zakład Kosmetyczny oferuje zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne całego ciała. Zajmuje się stylizacja paznokci oraz wykonuje manicure i pedicure.

Gabinet Kosmetyczny

Wiejska 21c, 55-140,

Żmigród (dolnośląskie)

Gabinet Kosmetyczny oferuje zabiegi kosmetyczne. Zapewnia kompleksową pielęgnację twarzy i ciała, a także manicure, pedicure, depilację oraz makijaż trwały.

Gabinet Kosmetyczny

Wojska Polskiego 5a, 56-300,

Milicz (dolnośląskie)

Gabinet Kosmetyczny zapewnia możliwość korzystania z zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych oraz z solarium. Oferuje miłą atmosferę i fachową obsługę.

Gabinet Kosmetyczny

Dworcowa 7d, 86-200,

Chełmno (kujawsko-pomorskie)

Gabinet zaprasza na indywidualne zabiegi kosmetyczne ściśle dopasowane do typu cery, jej aktualnego stanu, trybu życia oraz aktualnego stanu zdrowia. Wykonuje również manicure i pedicure oraz makijaż.

Studio Iza

Belgradzka 18, 02-793,

Warszawa (mazowieckie)

Studio Iza to kompleks łączący salon fryzjerski, kosmetyczny oraz solarium. Oferuje stylizację, nowoczesną koloryzacji, modne cięcie i modelowanie włosów. Wykonuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne na twarz jak i całe ciało. Do dyspozycji klientów jest także łóżko opalające z klimatyzacją

GRACE

Harcerska 13, 47-200,

Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Gabinet Kosmetyczny GRACE wykonuje koloryzację, stylizację i pielęgnację paznokci, upiększanie ciała oraz manicure, pedicure i makijaże.

Gabinet Kosmetyczny

Wrzesińska 9, 62-330,

Nekla (wielkopolskie)

Active Woman

Józefińska 11, 30-529,

Kraków (małopolskie)

Zapraszamy na zajęcia Fitness oraz Tańca Brzucha. Organizujemy również zajęcia dla seniorów (55+) oraz spacery Nordic Walking. Możesz skorzystać z zabiegów kosmetycznych, wellness oraz depilacji laserowej. Jesteśmy autoryzowanym salonem Dermalogica. Dysponujemy dwiema saunami Infrared oraz

Kategoria: Zdrowie

Studio Luz

Bolesława Chrobrego 1d, 74-100,

Gryfino (zachodniopomorskie)

Salon proponuje najnowsze techniki cięcia i koloryzacji włosów oraz ich modelowanie i stylizację. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała i dłoni oraz manicure i pedicure.

Rok Styl Studio

Grenadierów 8, 25-212,

Kielce (świętokrzyskie)

Oferta firmy skierowana jest do osób w każdym wieku, które chcą poprawić swój wygląd i samopoczucie. Wizażyści pracują tutaj na doskonałych, naturalnych kosmetykach renomowanej włoskiej firmy Gerards. Świadczy się tu usługi takie jak: masaże klasyczne, masaże relaksacyjne gorącymi

Salon Kosmetyczny Ilona

Rynek 22, 47-300,

Krapkowice (opolskie)

Salon Kosmetyczny Ilona wykonuje kosmetyczne zabiegi odmładzające, oczyszczające i odchudzające. Zaprasza na masaże relaksacyjne, oczyszczanie twarzy i zabiegi pielęgnacyjne dłoni.

Gabinet Kosmetyczny Uroda

Odrodzenia 22, 67-300,

Szprotawa (lubuskie)

Gabinet Kosmetyczny Uroda zaprasza na masaże relaksacyjne, zabiegi oczyszczające twarzy i całego ciała oraz manicure i pedicure. Stosuje preparaty kosmetyczne renomowanych firm kosmetycznych.

Salon Kosmetyczny ANIA

Kościuszki 21, 28-200,

Staszów (świętokrzyskie)

Salon Kosmetyczny ANIA wykonuje masaże, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i całego ciała oraz manicure i pedicure. Zajmuje się również artystycznym zdobieniem paznokci.

Salon Kosmetyczny Małgosia

Orzeszkowej 31, 66-210,

Zbąszynek (lubuskie)

Salon Kosmetyczny Małgosia wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała i dłoni oraz masaże, manicure i pedicure.