Około 981 wyników

dla masaże relaksacyjne

wyszukiwarka firm i produktów.

Mgr Dariusz Apczyński Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja Indywidualna Praktyka Prywatna

Specjalizacja:

Fizjoterapia , Odnowa Biologiczna , Masaż Leczniczy

Skrzetuskiego 2b/23, 20-628,

Lublin

Leczenie schorzeń kręgosłupa i aparatu ruchu*Diagnostyka*Terapia*Profilaktyka*30 lat praktyki zawodowej-doświadczenie-profesjonalizm.Kompleksowa Rehabilitacja Medyczna: Fizykoterapia-Kinezyterapia-Masaż Leczniczy,Relaksacyjny,Sportowy i Kosmetyczny.Terapia Manualna-Kręgarstwo.Terapia Pedagogiczna

Re-Med

Winnica 3a, 89-200,

Szubin (kujawsko-pomorskie)

Gabinet świadczy usługi z zakresu rehabilitacji medycznej i masażu leczniczego. W ofercie posiada rehabilitację pourazową i neurologiczną, terapię manualną, kinesiotaping, fizykoterapię i masaże klasyczne, relaksacyjne całościowe i segmentarne oraz drenaże limfatyczne.

Relax Care Sp. z o.o.

Rydlówka 8, 30-363,

Kraków (małopolskie)

Firma oferuje zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i rehabilitacyjne. Wykonuje: zabiegi na ciało w kapsule spa, zabiegi na twarz, stopy i dłonie, depilacje woskiem, masaże lecznicze i relaksacyjne, hydroterapię z biczami wodnymi, masażem podwodnym i wirowym, balneologię z kąpielami siarkowymi

Gabinet Kosmetyczny

Wąska 1, 62-050,

Mosina (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnacyjne. Oferuje masaże relaksujące i lecznicze, maseczki, makijaże oraz manicure i pedicure. Zaprasza także do skorzystania z usług solarium.

Zakład Kosmetyczny

Betonowa 4, 88-300,

Mogilno (kujawsko-pomorskie)

Zakład Kosmetyczny wykonuje zabiegi oczyszczające, regenerujące i pielęgnacyjne twarzy, dłoni i całego ciała. Wykonuje masaże oraz manicure i pedicure.

TLK Med

Cystersów 16, 31-553,

Kraków (małopolskie)

Obszarem działalności TLK Med są: diagnostyka i rehabilitacja medyczna oraz odnowa biologiczna. W ramach diagnostyki medycznej udzielane są konsultacje lekarskie, wykonywane zabiegi chirurgiczne i badania (m.in. USG, EKG) oraz dostępne są wszelkiego rodzaju poradnie. Rehabilitacja to szeroko rozumiana

Spa & Wellness

Drzymały 4, 64-200,

Wolsztyn (wielkopolskie)

SPA&Wellness to instytut kosmetyczny znajdujący się w holelu "Pałac Wolsztyn", nad jeziorem Wolsztyńskim. Ośrodek oferuje szereg zabiegów, m.in. zabiegi upiększające, odmładzające, zabiegi lecznicze oraz relaksacyjne. Na szczególną uwagę zasługuje nowość - zabieg czekoladowy na ciało

Studio Luz

Bolesława Chrobrego 1d, 74-100,

Gryfino (zachodniopomorskie)

Salon proponuje najnowsze techniki cięcia i koloryzacji włosów oraz ich modelowanie i stylizację. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała i dłoni oraz manicure i pedicure.

Zakład Kosmetyczny

Kościuszki 14, 64-510,

Wronki (wielkopolskie)

Zakład proponuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała i dłoni oraz tipsy, manicure i pedicure.

Gabinet Kosmetyczny

Wiosny Ludów 7, 64-500,

Szamotuły (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny zaprasza na zabiegi kosmetyczne, odmładzające i odchudzające. Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu najlepszych produktów kosmetycznych.

Gabinet Kosmetyczny

Grudzińskiego 27, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny zajmuje się zabiegami kosmetycznymi, oczyszczaniem skóry i masażami. Zaprasza na manicure i pedicure oraz makijaż.

Gabinet Kosmetyczny

Dąbrowszczaków 18, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Gabinet Kosmetyczny zajmuje się stylizacją paznokci, makijażem oraz manicure i pedicure. Wykonuje zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne dla pań i panów.

Zakład Kosmetyczny

Wąska 1, 63-700,

Krotoszyn (wielkopolskie)

Zakład Kosmetyczny oferuje zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne całego ciała. Zajmuje się stylizacja paznokci oraz wykonuje manicure i pedicure.

Gabinet Kosmetyczny

Wiejska 21c, 55-140,

Żmigród (dolnośląskie)

Gabinet Kosmetyczny oferuje zabiegi kosmetyczne. Zapewnia kompleksową pielęgnację twarzy i ciała, a także manicure, pedicure, depilację oraz makijaż trwały.

Gabinet Kosmetyczny

Wojska Polskiego 5a, 56-300,

Milicz (dolnośląskie)

Gabinet Kosmetyczny zapewnia możliwość korzystania z zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych oraz z solarium. Oferuje miłą atmosferę i fachową obsługę.

Artykuły z magazynu Yellow Pages

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu i coś w tym powiedzeniu jest, bowiem jak inaczej ...
W określonych sytuacjach długopisy z nadrukiem mogą się sprawdzać. Niezależnie od tego, co ...
Zauważ! Brykiet kominkowy i pellets do Włoch
Obserwuj YP na: