Około 39 wyników

dla komplety obiadowe

wyszukiwarka firm i produktów.

ZPHU Magpol

Korfantego 4a, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów porcelanowych i ceramicznych ręcznie zdobionych. Do oferty zakładu należą artykuły użytkowe (serwisy obiadowe i śniadaniowe, garnitury do kawy i ciasta, filiżanki, kubki talerze, dzbanki, cukiernice półmiski) oraz artykuły ozdobne

Słowa klucze: komplety stołowe

Hepner Helena Hepner

Ofiar Gór Morzewskich 60, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Firma HEPNER specjalizuje się w produkcji i sprzedaży detalicznej i hurtowej wyrobów z porcelany i ceramiki. Przedsiębiorstwo oferuje artykuły ozdobne (świeczniki, upominki) oraz użytkowe (serwisy obiadowe, filiżanki, kubki, dzbanki, cukiernice, talerze oraz inne wyroby).

Spitulski Zbigniew ZUH

Miodowa 29, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Spitulski Zbigniew ZUH posiada w swojej ofercie użytkowe wyroby porcelanowe i ceramiczne. Są to zarówno produkty wyposażenia kuchni jak talerze, garnki, misy, serwisy obiadowe jak i artykuły ozdobne: figurki, donice, świeczniki, serwetniki i inne.

Kategoria: Ceramika

DAJAR Sp. z o.o. - Biuro Warszawa

Prymasa Tysiąclecia 8, 02-322,

Warszawa (mazowieckie)

Firma jest wyłącznym importerem i dystrybutorem na rynku polskim francuskiego szkła Luminarc. Posiada w swojej ofercie także meble i akcesoria ogrodowe, wyroby ceramiczne, szkło żaroodporne, czajniki oraz inne artykuły gospodarstwa domowego.

Kategoria: Meble domowe

Margips Maria Antkowiak

Smolary 11, 62-130,

Gołańcz (wielkopolskie)

Firma Margips Maria Antkowiak produkuje wyroby z gipsu i betonu dla budownictwa oraz wyroby z ceramiki ozdobnej i figurki gipsowe.

Kategoria: Ceramika

Heymann Marzena Zakład Ceramiczny

Wiejska 25, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Heymann Marzena Zakład Ceramiczny produkuje i sprzedaje wyroby ceramiczne ozdobne, przede wszystkim: wazony, kwietniki, donice, komplety obiadowe i kawowe, serwetniki, figurki ceramiczne.

Kategoria: Ceramika

Cermas Sławomir Masternak

Ofiar Gór Morzewskich 60, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Cermas Sławomir Masternak produkuje ozdobne wyroby ceramiczne takie jak: figurki, donice, talerze, serwetniki, świeczniki, wazony i inne.

Kategoria: Ceramika

Cermal Zakład Ceramiczny

Mostowa 1, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Cermal Zakład Ceramiczny jest firmą produkującą różnego rodzaju wyroby ceramiczne takie jak ceramika użytkowa, ceramika ozdobna, bibeloty.

Kategoria: Ceramika

WIZA

Parowa 61, 59-724,

Osiecznica (dolnośląskie)

Ceramika Artystyczna "Wiza" to zakład powstały w 1963 roku na podwalinach fabryk ceramicznych "Tuppak" i "Silesia". Firma specjalizuje się głównie w produkcji naczyn kuchennych. Oferta obejmuje tutaj: zestawy śniadaniowe, obiadowe, komplety do herbaty i kawy, dzbanki, czajniki, kubki, wazony itp.

Kategoria: Zastawa stołowa

Urbański Sławomir Zakład Ceramiczny

Stróżewo 25, 64-800,

Stróżewo (wielkopolskie)

Urbański Sławomir Zakład Ceramiczny produkuje wyroby ceramiczne. Firma poleca zdobione tradycyjnie oraz na zamówienie serwisy obiadowe, talerze, misy, donice, kubki, serwetniki, kwietniki.

Kategoria: Ceramika

Urbański Rafał Zakład Ceramiczny

Stróżewo 10, 64-800,

Stróżewo (wielkopolskie)

Urbański Rafał Zakład Ceramiczny ze Stróżewa posiada szeroką ofertę produktów ceramicznych. Dostępna jest ceramika użytkowa jak zestawy obiadowe, naczynia, talerze, misy oraz ceramika ozdobna: figurki, świeczniki, bibeloty.

Kategoria: Ceramika

Pozowski Andrzej Zakład Ceramiczny

Gałczyńskiego 15, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Pozowski Andrzej Zakład Ceramiczny produkuje różnorodne wyroby ceramiczne m. in. donice, figurki, czajniki, zestawy obiadowe, talerze, wazony, misy.

Kategoria: Ceramika

Novoforma ZPH Piotr Komorowski

Strzelczyki 22/1, 64-820,

Strzelczyki (wielkopolskie)

"Novoforma" Zakład Produkcyjno-Handlowy Piotr Komorowski jest producentem ceramiki ozdobnej i w swej ofercie posiada talerze, miski, filiżanki, czajniczki, serwisy obiadowe, serwisy kawowe, donice

Kategoria: Ceramika

HELIOS K. Kozdraś S.j.

Specjalizacja:

porcelana , szkło , sztućce

ul. Przemysłowa 14, 35-105,

Rzeszów (podkarpackie)

HELIOS K.Kozdraś Sp. Jawna, Rzeszów Firma Helios została założona 20 grudnia 1994 roku. Swoją działalności rozpoczęła jako firma handlowa w branży

Markopol Sp. z o.o.

Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705,

Lublin (lubelskie)

P.W. Markopol specjalizuje się w dystrybucji artykułów gospodarstwa domowego i wyposażaniu gastronomii. W bogatym asortymencie firmy znajdziemy wyroby teflonowe, alumniniowe i emaliowane, ocynkowane sztućce, szkło żaroodporne, szkło ozdobne i gospodarcze, słoje, formy do ciast i termosy. Ponadto

Kategoria: Szkło i ceramika

Artykuły z magazynu Yellow Pages

Osoby, które osiągnęły życiowy sukces zgodnie twierdzą, że wyznaczanie celów to kluczowa ...
Nadająca się instytucja AB Polska dostarcza brykiet z trocin i pelety LAVA OLIMP ECOPELLET ...
Śmierć reklamom? Badania pokazują, że na decyzję dotyczącą kupna nowego samochodu wpływa to, ...
Obserwuj YP na: