Usuń komplety obiadowe  |  Wyczyść
Około 39 wyników

dla komplety obiadowe

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

Hepner Helena Hepner

Ofiar Gór Morzewskich 60, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Firma HEPNER specjalizuje się w produkcji i sprzedaży detalicznej i hurtowej wyrobów z porcelany i ceramiki. Przedsiębiorstwo oferuje artykuły ozdobne (świeczniki, upominki) oraz użytkowe (serwisy obiadowe, filiżanki, kubki, dzbanki, cukiernice, talerze oraz inne wyroby).

Słowa klucze: komplety stołowe

Spitulski Zbigniew ZUH

Miodowa 29, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Spitulski Zbigniew ZUH posiada w swojej ofercie użytkowe wyroby porcelanowe i ceramiczne. Są to zarówno produkty wyposażenia kuchni jak talerze, garnki, misy, serwisy obiadowe jak i artykuły ozdobne: figurki, donice, świeczniki, serwetniki i inne.

Kategoria: Ceramika

DAJAR Sp. z o.o. - Biuro Warszawa

Prymasa Tysiąclecia 8, 02-322,

Warszawa (mazowieckie)

Firma jest wyłącznym importerem i dystrybutorem na rynku polskim francuskiego szkła Luminarc. Posiada w swojej ofercie także meble i akcesoria ogrodowe, wyroby ceramiczne, szkło żaroodporne, czajniki oraz inne artykuły gospodarstwa domowego.

Kategoria: Meble domowe

Cermal Zakład Ceramiczny

Mostowa 1, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Cermal Zakład Ceramiczny jest firmą produkującą różnego rodzaju wyroby ceramiczne takie jak ceramika użytkowa, ceramika ozdobna, bibeloty.

Kategoria: Ceramika

Cermas Sławomir Masternak

Ofiar Gór Morzewskich 60, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Cermas Sławomir Masternak produkuje ozdobne wyroby ceramiczne takie jak: figurki, donice, talerze, serwetniki, świeczniki, wazony i inne.

Kategoria: Ceramika

Heymann Marzena Zakład Ceramiczny

Wiejska 25, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Heymann Marzena Zakład Ceramiczny produkuje i sprzedaje wyroby ceramiczne ozdobne, przede wszystkim: wazony, kwietniki, donice, komplety obiadowe i kawowe, serwetniki, figurki ceramiczne.

Kategoria: Ceramika

Margips Maria Antkowiak

Smolary 11, 62-130,

Gołańcz (wielkopolskie)

Firma Margips Maria Antkowiak produkuje wyroby z gipsu i betonu dla budownictwa oraz wyroby z ceramiki ozdobnej i figurki gipsowe.

Kategoria: Ceramika

WIZA

Parowa 61, 59-724,

Osiecznica (dolnośląskie)

Ceramika Artystyczna "Wiza" to zakład powstały w 1963 roku na podwalinach fabryk ceramicznych "Tuppak" i "Silesia". Firma specjalizuje się głównie w produkcji naczyn kuchennych. Oferta obejmuje tutaj: zestawy śniadaniowe, obiadowe, komplety do herbaty i kawy, dzbanki, czajniki, kubki, wazony itp.

Kategoria: Zastawa stołowa

Novoforma ZPH Piotr Komorowski

Strzelczyki 22/1, 64-820,

Strzelczyki (wielkopolskie)

"Novoforma" Zakład Produkcyjno-Handlowy Piotr Komorowski jest producentem ceramiki ozdobnej i w swej ofercie posiada talerze, miski, filiżanki, czajniczki, serwisy obiadowe, serwisy kawowe, donice

Kategoria: Ceramika

Urbański Rafał Zakład Ceramiczny

Stróżewo 10, 64-800,

Stróżewo (wielkopolskie)

Urbański Rafał Zakład Ceramiczny ze Stróżewa posiada szeroką ofertę produktów ceramicznych. Dostępna jest ceramika użytkowa jak zestawy obiadowe, naczynia, talerze, misy oraz ceramika ozdobna: figurki, świeczniki, bibeloty.

Kategoria: Ceramika

Urbański Sławomir Zakład Ceramiczny

Stróżewo 25, 64-800,

Stróżewo (wielkopolskie)

Urbański Sławomir Zakład Ceramiczny produkuje wyroby ceramiczne. Firma poleca zdobione tradycyjnie oraz na zamówienie serwisy obiadowe, talerze, misy, donice, kubki, serwetniki, kwietniki.

Kategoria: Ceramika

Pozowski Andrzej Zakład Ceramiczny

Gałczyńskiego 15, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Pozowski Andrzej Zakład Ceramiczny produkuje różnorodne wyroby ceramiczne m. in. donice, figurki, czajniki, zestawy obiadowe, talerze, wazony, misy.

Kategoria: Ceramika

Markopol Sp. z o.o.

Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705,

Lublin (lubelskie)

P.W. Markopol specjalizuje się w dystrybucji artykułów gospodarstwa domowego i wyposażaniu gastronomii. W bogatym asortymencie firmy znajdziemy wyroby teflonowe, alumniniowe i emaliowane, ocynkowane sztućce, szkło żaroodporne, szkło ozdobne i gospodarcze, słoje, formy do ciast i termosy. Ponadto

Kategoria: Szkło i ceramika

Kizielewicz Barbara Ceramika

Akacjowa 20, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Firma Kizielewicz Barbara Ceramika wytwarza wyroby ceramiczne oraz oferuje malowanie na szkle oraz malowanie na porcelanie. W firmie dostępna jest w sprzedaży ceramika ozdobna oraz użytkowa.

Kategoria: Ceramika

HELIOS K. Kozdraś S.j.

Specjalizacja:

porcelana , szkło , sztućce

ul. Przemysłowa 14, 35-105,

Rzeszów (podkarpackie)

HELIOS K.Kozdraś Sp. Jawna, RzeszówFirma Helios została założona 20 grudnia 1994 roku. Swoją działalności rozpoczęła jako firma handlowa w branży artykułów gospodarstwa domowego. Obecnie oferuje przede wszystkim porcelanę, sztućce, szkło użytkowe oraz szkło kryształowe. Oferowane

Ceramika Ozdobna Żegała Tymoteusz

Buszczaka 36, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Firma prowadzi sprzedaż detaliczną artykułów ceramicznych użytkowych i ozdobnych. Oferta sklepu zawiera serwisy śniadaniowe i obiadowe, garnitury do kawy i ciast, elementy pojedyńcze (filiżanki, kubki, talerze, półmiski, dzbanki) oraz wyroby dekoracyjne (świeczniki).

Wróbel Maria Zakład Malarsko-Ceramiczny

Akacjowa 10, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Wróbel Maria Zakład Malarsko-Ceramiczny oferuje zdobienie i malowanie porcelany i ceramiki. Firma proponuje serwisy obiadowe, naczynia, donice i inne wyroby ceramiczne zdobione w sposób tradycyjny oraz zgodny z nowoczesnymi preferencjami klientów.

Kategoria: Ceramika

Malcer Zakład Ceramiczny Ryszard Bonusiewicz

Zacharzyn 29, 64-800,

Zacharzyn (wielkopolskie)

Malcer Zakład Ceramiczny Ryszard Bonusiewicz zajmuje sie produkcje wyroby z porcelany ozdobnej, wyroby z ceramiki ozdobnej i użytkowej. Ceramika i galanteria oferowana przez przedsiębiorstwo jest zdobiona tradycyjnie i w nowoczesne wzory.

Kategoria: Ceramika

Fabryka Porcelany w Chodzieży STAMAR S.A.

Łąkowa 2, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Fabryka Porcelany w Chodzieży STAMAR S.A. jest producentem porcelany posiadającym w swojej ofercie produkty takie jak biała porcelana tradycyjna, polish bone china, porcelana w kolorze kremowym. Ponadto osobną proponowaną grupę stanowi porcelana techniczna i laboratoryjna. Firma zdobi produkty

Kategoria: Ceramika

Porcel-Glas ZPHU Import-Eksport Alina Kubiak

Dziembowska 14, 64-810,

Kaczory (wielkopolskie)

Firma PORCEL-GLAS specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów z porcelany, szkła i ceramiki. Oferta przedsiębiorstwa zawiera artykuły użytkowe (serwisy obiadowe i śniadaniowe, kubki, filiżanki, kieliszki, szklanki, dzbanki, półmiski, cukiernice, garnitury do kawy i ciast) oraz artykuły

Gracja Zakład Ceramiki Mirosław Uliczny

Stobno 95, 64-905,

Stobno (wielkopolskie)

Zakład GRACJA prowdzi sprzedaż hurtową wyrobów porcelanowych i ceramicznych. Do oferty należą serwisy obiadowe, talerze, kubki, filiżanki, dzbanki, cukiernice oraz artykuły ozdobne (świeczniki, upominki i drobne przedmioty z porcelany).

Strzałkowski Rajmund Strzałkowska Joanna Zakład Ceramiczny

Milcz 1, 64-800,

Milcz (wielkopolskie)

Strzałkowski Rajmund Strzałkowska Joanna Zakład Ceramiczny jest producentem ceramiki. W swojej ofercie posiada elementy wyposażenia kuchni jak talerze, misy, kubki, serwisy obiadowe i kawowe oraz elementy dekoracyjne, m. in. figurki, świeczniki, donice.

Kategoria: Ceramika

Hepner Wyrób Ceramiki Tadeusz Hepner

Tarnowo 24, 64-930,

Tarnowo (wielkopolskie)

Firma Hepner Wyrób Ceramiki Tadeusz Hepner działa w branży produkującej wyroby ceramiczne w skład których wchodzą: ceramika ozdobna, ceramika użytkowa, figurki ceramiczne, ozdoby ogrodowe.

Kategoria: Ceramika

Hepner & Pszczółka S.C. Wytwórnia Ceramiki

Brzozowa 11/13, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Głównym przedmiotem produkcji Hepner & Pszczółka S.C. Wytwórnia Ceramiki jest ceramika ozdobna oraz ceramika użytkowa. Firma ponadto produkuje wyroby z porcelany.

Kategoria: Ceramika

Cerkam Zakład Produkcji Ceramiki i Porcelany

Korfantego 4a, 64-800,

Chodzież (wielkopolskie)

Cerkam Zakład Produkcji Ceramiki i Porcelany produkuje oraz sprzedaje produkty użytku domowego z ceramiki oraz porcelany. Firma oferuje m. in. serwisy obiadowe i kawowe, donice kwietniki, dzbany, świeczniki, talerze, kubki.

Kategoria: Ceramika

Zobacz więcej »