Kategorie biznes

Usuń drzwiczki do mebli kuchennych  |  Wyczyść
Około 6 wyników

dla drzwiczki do mebli kuchennych

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

FHU "KOSMAZ"

Lniana 5b, 75-213,

Koszalin (zachodniopomorskie)

Jesteśmy firmą działającą od 1993 roku w dwóch branżach meblowej i samochodowej. Prowadzimy działalność handlową materiałami do produkcji mebli i częściami samochodowymi oraz usługową w zakresie formatowania płyt, układania podłóg i boazerii, transportu a także naprawy samochodów.

Słowa klucze: materiały do produkcji mebli, części samochodowe, prowadnice do szuflad

P.H.U. SATIVA

Specjalizacja:

fronty meblowe

Rusałka 10, 20-103,

Lublin (lubelskie)

Zajmujemy się sprzedażą frontów meblowych zarówno do kuchni jak i pokoju i łazienki. Fronty, które można zamówić mają wymiary standardowe jak i niestandardowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi meblowe w wielu wzorach, bogatej palecie kolorów. Atrakcyjność naszych cen zapewniona

Oferuję: - fronty do mebli kuchennych, pokojowych i łazienkowych - dowolny wymiar - bogata paleta kolorów i wzorów Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Poszukuję: Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się produkcją mebli, stolarzy, meblarzy i również klientów indywidualnych.

Kategoria: Meble domowe

AKAN - Hand Made Furniture

Jacewska 93B, 88-100,

Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Mamy przyjemność od 1989 roku tworzyć dla Państwa niepowtarzalne meble. Inspiracje czerpiemy z klasycznych mebli Wiktoriańskiej Anglii, jak również z klimatów wiejskich posiadłości. Wykonywane z litego drewna ogólnie znanych gatunków (dąb, buk, jesion, sosna, klon) oraz z gatunków egzotycznych.

Kategoria: Meble domowe

ŚWIAT KUCHNI

Jana Pawła II 52/54, 00-152,

Warszawa (mazowieckie)

Prowadzimy studio mebli kuchennych. Oferujemy meble, akcesoria kuchenne i sprzęt AGD od projektu do realizacji. Zapewniamy kompleksową obsługę według indywidualnych projektów.

DREWMET

Salnia 27a, 63-700,

Krotoszyn (wielkopolskie)

P. W. DREWMET Wiesław Reim specjalizuje się w produkcji drewnianych frontów do mebli. W naszej ofercie proponujemy Państwu szeroki asortyment frontów oraz elementów uzupełniających do produkcji mebli. Wyjątkowa jakość naszych produktów sprawia, że stają się one coraz bardziej rozpoznawalne

Słowa klucze: fronty meblowe meble kuchenne produkcja frontów drzwiczki akcesoeia drewmet drewno

Kategoria: Meble domowe

DREWUP

Zakładowa 7, 26-670,

Pionki (mazowieckie)

Produkujemy płytę meblową klejoną z drewna litego z lameli ciągłych i łączonych na miniwczepy w różnych grubościach i klasach jakościowych, elementy meblowe według indywidualnego zapotrzebowania klientów oraz fronty meblowe. Klejonkę i elementy meblowe wytwarzamy przede wszystkim z drewna

Kategoria: Drewno

Zobacz więcej »