Katalog » Polska » łódzkie » Łódź Usuń chałupnictwo szycie
Około 99 przybliżonych wyników

dla chałupnictwo szycie

wyszukiwarka firm i produktów.

Strima Atelier

Wodna 25, 90-024,

Łódź (łódzkie)

Strima Atelier – Kawierenka Szyciowa. Nowoczesne miejsce kreowania rękodzieła – szycia, haftowania, filcowania, patchworku i decoupage’u.

Słowa klucze: szycie

Kategoria: Przemysł tekstylny

Team s.c.

Pabianicka 119, 93-490,

Łódź (łódzkie)

TEAM S.C. jest producentem odzieży sportowej. Zajmuje się projektowaniem i szyciem mundurków szkolnych. Materiały wykorzystywane do produkcji są wytrzymałe co gwarantuje wysoką jakość i odporność na zniszczenia. Wzór i kolor mundurka jest dosotsowany do konkretnych potrzeb Klientów. Firma

Kategoria: Odzież

Isabel S.C.

Inflancka 16, 91-857,

Łódź (łódzkie)

Isabel S.C. to największe centrum ślubne w Łodzi. Szyje eleganckie i gustowne suknie ślubne. Zaprasza do współpracy odbiorców hurtowych oraz klientki indywidualne. W ofercie najnowsze kolekcje sukien, szeroka oferta sukien włoskich i francuskich, akcesoria ślubne takie jak: obuwie, welony,

Firma Gerster

Szaniawskiego 13, 92-617,

Łódź (łódzkie)

Firma nasza jest dystrybutorem towarów niemieckiej firmy pasmanteryjnej Gustav Gerster GmbH & CO z Biberach/Ulm. Tradycje handlowe tej firmy sięgają roku 1882. Oferuje: firany, taśmy do firan, pompony, tasmy satynowe, obciążniki, obszywki, koronki, gipury.

Kategoria: Dom

Śliwińska deco

Specjalizacja:

Dekoracja okien , Aranżacja okien , Szycie Firan, Zasłon, Narzut

Łagiewnicka 54/56, 91-463,

Łódź (łódzkie)

Nasza pracownia oferuje Państwu pełen zakres usług związanych z kompleksową dekoracją okien. Oferta oparta jest głównie na wysokiej jakości osłonach okiennych. Śledząc aktualne trendy w dekoracji wnętrz i okien nieustannie rozwijamy nasze zaplecze.

Kategoria: Rolety, żaluzje

Ekotextil Plus

Sienkiewicza 161, 90-363,

Łódź (łódzkie)

Prace nad wytwarzaniem i stosowaniem biowůóknin z odpadów wůókien naturalnych i wiskozowych w postaci "suchej maty trawiastej" z nasionami roúlin, rozpoczćto w 1990 roku. Dzisiaj producent posiada jeden patent, jeden wzór uýytkowy i cztery zgůoszenia patentowe dotyczŕce techniki wytwarzPrace

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

M i R

Gdańska 47, 90-729,

Łódź (łódzkie)

M i R specjalizuje się w produkcji spodni damskich i młodzieżowych. Firma szyje ze sztruksu, jeansu z domieszką elastanu i innych materiałów.

Kategoria: Odzież

Vivien Vigo

Wólczańska 243, 93-035,

Łódź (łódzkie)

Salon firmowy Vivien Vigo poleca oryginalne i niepowtarzalne suknie ślubne. Oprócz wzorów dyplomowanej projektantki kreacji ślubnych, zamówić można suknię uszytą według własnego pomysłu. Vivien Vigo to także duży wybór dodatków: szale, etole, kapelusze, welony, rękawiczki i obuwie.

Kategoria: Odzież

"CAVIS"

Kościuszki 23/25, 90-418,

Łódź (łódzkie)

Zajmujemy się produkcją odzieży. Specjalizujemy się w szyciu kurtek, płaszczy damskich i męskich.

Kategoria: Odzież

PFAFF SERVICE POLSKA Sp. z o.o.

Lodowa 80, 93-232,

Łódź (łódzkie)

Altex Consulting Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność 8 listopada 1986 r. Początkowo firma zajmowała się głównie pośrednictwem w eksporcie przerobu odzieży do krajów zachodnich.

Kategoria: Szewstwo

"PRODEX" Sp. z o.o.

Piotrkowska 54, 90-105,

Łódź (łódzkie)

Przedsiębiorstwo

Salon Ślubny FURORa

Nawrot 1a, 90-060,

Łódź (łódzkie)

Salon Ślubny FURORa wykonuje i sprzedaje suknie ślubne. Oferuje kolekcje tworzone w oparciu o najnowsze trendy obowiązujące w modzie ślubnej. Suknie wykonuje w czterech kolorach, z wysokiej jakości tkanin, gwarantujących wygodę użytkowania oraz efektowny wygląd. Ponadto salon projektuje i

"Barbara"

Płk. Więckowskiego 3, 90-411,

Łódź (łódzkie)

Barbara oferuje w sprzedaży suknie ślubne. Działalność salonu to także wypożyczalnia sukien ślubnych oraz komis sukien ślubnych. W ofercie znajdują się również liczne dodatki ślubne.

KALMAD

Bp. Tymienieckiego 20, 90-349,

Łódź (łódzkie)

Firma KALMAD powstała w roku 1982. Firma koncentruje się na produkcji torebek damskich , ale w jej ofercie znajdują się również aktówki męskie jak i torby sportowe oraz plecaki szkolne. Oprócz szycia własnych wyrobów przyjmuje propozycje innych firm, wykonując dla nich wskazane usługi.

Kategoria: Torby papierowe

Flokatex

Wólczańska 127, 90-521,

Łódź (łódzkie)

Flokatex to firma powstała w 1990 r. w Łodzi. Zajmuje się sprzedażą tapet, wykładzin, wyrobów tekstylnych. Jest importerem i dystrybutorem takich wyrobów jak:tkaniny dekoracyjne (firany, materiały obiciowe, zasłony), pasmanteria, taśmy do firan, karnisze, koce, flokati, ręczniki, pościel,

Kategoria: Dom

Artykuły z magazynu Yellow Pages

Żeby wybrać odpowiednie, efektywne standy reklamowe, trzeba pamiętać o tym, żeby miały ...
W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie marketingu bez Internetu. Potężny rynek ...
Na rynku jest coraz więcej firm, udzielających mikropożyczek, popularnych chwilówek. Jednak mimo ...
Obserwuj YP na: