Usuń bentonit  |  Wyczyść
Około 5 wyników

dla bentonit

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

Wibex

Stefana Batorego 9, 07-300,

Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Firma Wibex proponuje swoim klientom produkty izolacyjne służące izolacji budynków i budowli oraz geomaty działające jako bariera przeciwwodna w ochronie wód gruntowych. W ofercie znajduja się bentonit, mambrana, taśmy Waterstop i inne przydatne produkty służace do izolacji przeciwwodnych.

Słowa klucze: bentonit Volclay

MASTAL Sp. z o.o. - Magazyn

Przemysłowa 9a, 37-450,

Stalowa Wola (podkarpackie)

Aktywność naszej firmy obejmuje : produkcję mielników dla przemysłu cementowego i przerobu rud metali, produkcja odkuwek matrycowanych, obróbkę skrawaniem.

PPH C&D&G - Odlew

Jana Pawła II 25a, 37-450,

Stalowa Wola (podkarpackie)

CDG Odlew jest firmą zaopatrującą polskie odlewnie i zakłady metalurgiczne w materiały niezbędne do produkcji. Ponadto w swojej ofercie firma posiada wyroby hutnicze (bentonit, elektrody grafitowe, surówki odlewnicze, śrut, żelazokrzem i żelazomangan). Bogata oferta handlowa, fachowa obsługa

Przedsiębiorstwo J.A.T. Sp. z o.o.

Czarny Dwór 8a, 80-365,

Gdańsk (pomorskie)

"J.A.T" zostało założone w Gdańsku w 1992. Firma zebrała zespół fachowców, głównie specjalistów inżynierii środowiska, którzy wcześniej zdobyli doświadczenie projektując lub budując obiekty służące gospodarce komunalnej i bezpiecznej eksploatacji środowiska: wodociągi, kanalizacje,

Kategoria: Prace budowlane

ANATEXTIL

Jerozolimskie 298, 05-820,

Piastów (mazowieckie)

Firma "ANATEXTIL" istnieje od 1991 r. i specjalizuje się w sprzedaży: różnego rodzaju włóknin - głównie krawieckich; wkładów odzieżowych, taśm, śpiworów, geowłóknin do ochrony drenaży, do separacji i wzmacniania gruntu pod drogi i parkingi.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

Zobacz więcej »