Katalog » Polska Usuń Przychodnie
Około 1 948 wyników

dla Przychodnie

wyszukiwarka firm i produktów.

NORDANES

JEMIOŁUSZKI 5, 05-509 ,

Julianów (mazowieckie)

Praktyka lekarska specjalistyczna

Medicus Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 15, 89-100,

Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Placówka świadczy podstawową opiekę zdrowotną. Należy do niej przechodnia i zakład rehabilitacji. Prowadzi się tutaj rehabilitację pourazową w pracowniach fizykoterapii, kinezyterapii i poradni rehabilitacyjnej narządu ruchu. Ponadto na terenie zakładu mamy dział krioterapii czyli zimnolecznictwa

ATENA

Krótka 4/70, 11-400,

Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

Do ośrodka należy gabinet rehabilitacji i fizykoterapii. Terapeuci pomagają pacjentom na dwa sposoby - wykonując z nimi ćwiczenia czynne i bierne, z obciążeniem i bez na sali rehabilitacyjnej, a także w gabinetach fizykoterapii, gdzie robi się zabiegi przy pomocy prądu elektrycznego (elektrostymulacje),

ORMED

Wejherowska 28/4, 53-659,

Wrocław (dolnośląskie)

Do placówki należy zakład rehabilitacyjny z pracownią fizjoterapii, gabinety pielęgniarskie i zabiegowe, ośrodek rehabilitacji dziennej, i wiele poradni specjalistycznych takich jak - poradnia alergologiczna, chirurgii ogólnej, dermatologiczna, geriatryczna, ginekologiczno - położnicza, internistyczna,

ZACISZE

Zimnodół 51, 32-300,

Olkusz (małopolskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Zacisze" funkcjonuje od listopada 2003 roku, jest stacjonarną placówką opieki długoterminowej zorganizowaną i prowadzoną przez kadrę pielęgniarską. Jako zakład oferujemy okresowe całodobowe świadczenia zdrowotne ludziom

Rehabilitacja Sp. z o.o.

Piastów 40, 31-624,

Kraków (małopolskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Usprawniania Leczniczego Rehabilitacja Sp. z o.o. świadczy uslugi w zakresie konsultacji lekarskich, fizykoterapii, gimnastyki leczniczej, masaży oraz zabiegów odchudzających.

Polsignal

Szpitalna 2, 32-400,

Myślenice (małopolskie)

NZOZ Polsignal Sp. z o.o. w Myślenicach świadczy specjalistyczne usługi medyczne w zakresie endokrynologii i diabetologii.

MEDICOR Sp. z o.o.

Zubrzyckiego 14, 44-100,

Gliwice (śląskie)

Prywatna Przychodnia

NZOZ UROMED

Kochanowskiego 4, 33-300,

Nowy Sącz (małopolskie)

NZOZ UROMED świadczy usługi lekarzy w ramach NFZ, prywatnych ubezpieczycieli. Oferta zakładu to różnego rodzaju poradnie specjalistyczne, w tym alergologiczna, dermatologiczna, diabetologiczna, endokrynologiczna, pulmunoliczna i urologiczna.

NZOZ Eskulap

Mickiewicza 1, 63-322,

Gołuchów (wielkopolskie)

NZOZ Dentamed

Berka Joselewicza 7/1, 42-200,

Częstochowa (śląskie)

NZOZ Eskulap

Lutosławskiego 4, 78-200,

Białogard (zachodniopomorskie)

NZOZ Eskulap świadczy usługi zdrowotne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oferuje fachową pomoc lekarską, badania profilaktyczne oraz wizyty w przychodni i wizyty domowe.

NZOZ SALUS

Kolejowa 7, 68-120,

Iłowa (lubuskie)

NZOZ SALUS zapewnia podstawową opiekę zdrowotną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zaprasza do siebie na wizyty u lekarza rodzinnego, pediatry i internisty.

NZOZ Medicus

Piaskowa 4, 66-460,

Witnica (lubuskie)

NZOZ Medicus zapewnia opiekę medyczną i leczenie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje wizyty u lekarza rodzinnego.

NZOZ MEDYK

Dudka 13, 69-200,

Sulęcin (lubuskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK oferuje pomoc medyczną w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Zapewnia wizyty lekarskie u lekarza rodzinnego.

Artykuły z magazynu Yellow Pages

Duże korporacje nie muszą się liczyć z kosztami. Stać je zatem na zakup między innymi ...
Łazienka to bardzo ważne miejsce, które definiuje każde mieszkanie. Jeśli chodzi o ...
Planując ułożenie kostki brukowej wokół własnego domu jednorodzinnego, jednym z ...
Obserwuj YP na: