Katalog » Polska Usuń Przychodnie
Około 1 948 wyników

dla Przychodnie

wyszukiwarka firm i produktów.

NORDANES

JEMIOŁUSZKI 5, 05-509 ,

Julianów (mazowieckie)

Praktyka lekarska specjalistyczna

Medicus Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 15, 89-100,

Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

Placówka świadczy podstawową opiekę zdrowotną. Należy do niej przechodnia i zakład rehabilitacji. Prowadzi się tutaj rehabilitację pourazową w pracowniach fizykoterapii, kinezyterapii i poradni rehabilitacyjnej narządu ruchu. Ponadto na terenie zakładu mamy dział krioterapii czyli zimnolecznictwa

ATENA

Krótka 4/70, 11-400,

Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

Do ośrodka należy gabinet rehabilitacji i fizykoterapii. Terapeuci pomagają pacjentom na dwa sposoby - wykonując z nimi ćwiczenia czynne i bierne, z obciążeniem i bez na sali rehabilitacyjnej, a także w gabinetach fizykoterapii, gdzie robi się zabiegi przy pomocy prądu elektrycznego (elektrostymulacje),

ORMED

Wejherowska 28/4, 53-659,

Wrocław (dolnośląskie)

Do placówki należy zakład rehabilitacyjny z pracownią fizjoterapii, gabinety pielęgniarskie i zabiegowe, ośrodek rehabilitacji dziennej, i wiele poradni specjalistycznych takich jak - poradnia alergologiczna, chirurgii ogólnej, dermatologiczna, geriatryczna, ginekologiczno - położnicza, internistyczna,

ZACISZE

Zimnodół 51, 32-300,

Olkusz (małopolskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Zacisze" funkcjonuje od listopada 2003 roku, jest stacjonarną placówką opieki długoterminowej zorganizowaną i prowadzoną przez kadrę pielęgniarską. Jako zakład oferujemy okresowe całodobowe świadczenia zdrowotne ludziom

Rehabilitacja Sp. z o.o.

Piastów 40, 31-624,

Kraków (małopolskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Usprawniania Leczniczego Rehabilitacja Sp. z o.o. świadczy uslugi w zakresie konsultacji lekarskich, fizykoterapii, gimnastyki leczniczej, masaży oraz zabiegów odchudzających.

Polsignal

Szpitalna 2, 32-400,

Myślenice (małopolskie)

NZOZ Polsignal Sp. z o.o. w Myślenicach świadczy specjalistyczne usługi medyczne w zakresie endokrynologii i diabetologii.

MEDICOR Sp. z o.o.

Zubrzyckiego 14, 44-100,

Gliwice (śląskie)

Prywatna Przychodnia

NZOZ "ORTOMED"

Mielczarskiego 35A, 97-400 ,

Bełchatów (łódzkie)

Praktyka lekarska specjalistyczna

NZOZ UROMED

Kochanowskiego 4, 33-300,

Nowy Sącz (małopolskie)

NZOZ UROMED świadczy usługi lekarzy w ramach NFZ, prywatnych ubezpieczycieli. Oferta zakładu to różnego rodzaju poradnie specjalistyczne, w tym alergologiczna, dermatologiczna, diabetologiczna, endokrynologiczna, pulmunoliczna i urologiczna.

NZOZ Eskulap

Lutosławskiego 4, 78-200,

Białogard (zachodniopomorskie)

NZOZ Eskulap świadczy usługi zdrowotne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oferuje fachową pomoc lekarską, badania profilaktyczne oraz wizyty w przychodni i wizyty domowe.

NZOZ SALUS

Kolejowa 7, 68-120,

Iłowa (lubuskie)

NZOZ SALUS zapewnia podstawową opiekę zdrowotną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zaprasza do siebie na wizyty u lekarza rodzinnego, pediatry i internisty.

NZOZ Medicus

Piaskowa 4, 66-460,

Witnica (lubuskie)

NZOZ Medicus zapewnia opiekę medyczną i leczenie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje wizyty u lekarza rodzinnego.

NZOZ MEDYK

Dudka 13, 69-200,

Sulęcin (lubuskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK oferuje pomoc medyczną w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Zapewnia wizyty lekarskie u lekarza rodzinnego.

NZOZ IUVO

Niepodległości 15, 66-100,

Sulechów (lubuskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IUVO zapewnia usługi medyczne wysokiej jakości. Oferuje wizyty u lekarza pediatry i internisty. Zapewnia fachową pomoc.

NZOZ Omnibus

Bolesława Chrobrego 3, 68-300,

Lubsko (lubuskie)

NZOZ Omnibus zapewnia usługi lecznicze w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje wizyty lekarskie u lekarza rodzinnego, lekarza pediatry i internisty.

NZOZ MEDICAN

Krakowska 91, 34-120,

Andrychów (małopolskie)

NZOZ MEDICAN udziela bezpłatnie porad medycznych w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Świadczy usługi lekarskie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

NZOZ ZDROWIE

Rynek Duży 4a, 27-630,

Zawichost (świętokrzyskie)

NZOZ ZDROWIE zapewnia usługi w ramach podstawowej opieki lekarskiej. Oferuje wizyty u lekarza rodzinnego, lekarza pediatry i internisty.

NZOZ MEDICA

Kościuszki 15, 28-130,

Stopnica (świętokrzyskie)

NZOZ MEDICA zapewnia usługi lecznicze w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje wizyty u lekarza internisty, pediatry i lekarza rodzinnego.

NZOZ ROKITEK

Rokitek 41a, 27-600,

Sandomierz (świętokrzyskie)

NZOZ ROKITEK zapewnia pomoc i opiekę lekarską. W ramach kontraktu z NFZ oferuje wizyty u lekarza pediatry i internisty.

NZOZ Zdrowie

Kardynała Wyszyńskiego 11, 11-200,

Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

NZOZ Zdrowie prowadzi działalność w ramach podstawowej opieki medycznej. Zapewnia pomoc i wizyty u lekarza pediatry i internisty.

NZOZ Promed

Dobrzelińska 6/8, 99-320,

Żychlin (łódzkie)

NZOZ Promed zapewnia wizyty u lekarza rodzinnego, lekarza pediatry i internisty. Dostarcza pomoc medyczną i diagnostyczną.

NZOZ Medyk

Łódzka 8a, 97-222,

Rokiciny (łódzkie)

NZOZ Medyk ma za zadanie zapewnienie właściwej i skutecznej podstawowej opieki medycznej. prowadzi gabinety lekarza internisty, pediatry i lekarza rodzinnego.

NZOZ Primed

Brzezińska 1a, 97-222,

Rokiciny (łódzkie)

NZOZ Primed świadczy usługi medyczne w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Prowadzi gabinety internistyczne i pediatryczne.

Przychodnia Rehabilitacyjna

Sojczyńskiego 3/5, 91-812,

Łódź (łódzkie)

Celem i głównym zadaniem placówki jest leczenie i rehabilitacja dzieci z wrodzoną, neurologiczną i pourazową niepełnosprawnością. Są tutaj działy fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii oraz dział masażu leczniczego. Ponadto w ośrodku pracują poradnie psychologiczna, logopedyczna