Usuń Polska  |  Usuń   |  Usuń Przychodnie  |  Wyczyść
Około 1 946 wyników

dla Przychodnie

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

ATENA

Krótka 4/70, 11-400,

Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

Do ośrodka należy gabinet rehabilitacji i fizykoterapii. Terapeuci pomagają pacjentom na dwa sposoby - wykonując z nimi ćwiczenia czynne i bierne, z obciążeniem i bez na sali rehabilitacyjnej, a także w gabinetach fizykoterapii, gdzie robi się zabiegi przy pomocy prądu elektrycznego (elektrostymulacje),

ORMED

Wejherowska 28/4, 53-659,

Wrocław (dolnośląskie)

Do placówki należy zakład rehabilitacyjny z pracownią fizjoterapii, gabinety pielęgniarskie i zabiegowe, ośrodek rehabilitacji dziennej, i wiele poradni specjalistycznych takich jak - poradnia alergologiczna, chirurgii ogólnej, dermatologiczna, geriatryczna, ginekologiczno - położnicza, internistyczna,

NORDANES

JEMIOŁUSZKI 5, 05-509 ,

Julianów (mazowieckie)

Praktyka lekarska specjalistyczna

ZACISZE

Zimnodół 51, 32-300,

Olkusz (małopolskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Zacisze" funkcjonuje od listopada 2003 roku, jest stacjonarną placówką opieki długoterminowej zorganizowaną i prowadzoną przez kadrę pielęgniarską. Jako zakład oferujemy okresowe całodobowe świadczenia zdrowotne ludziom

Polsignal

Szpitalna 2, 32-400,

Myślenice (małopolskie)

NZOZ Polsignal Sp. z o.o. w Myślenicach świadczy specjalistyczne usługi medyczne w zakresie endokrynologii i diabetologii.

Przychodnia Rehabilitacyjna

Sojczyńskiego 3/5, 91-812,

Łódź (łódzkie)

Celem i głównym zadaniem placówki jest leczenie i rehabilitacja dzieci z wrodzoną, neurologiczną i pourazową niepełnosprawnością. Są tutaj działy fizykoterapii, kinezyterapii i hydroterapii oraz dział masażu leczniczego. Ponadto w ośrodku pracują poradnie psychologiczna, logopedyczna

NZOZ MEDICA

Kościuszki 15, 28-130,

Stopnica (świętokrzyskie)

NZOZ MEDICA zapewnia usługi lecznicze w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje wizyty u lekarza internisty, pediatry i lekarza rodzinnego.

NZOZ ZDROWIE

Rynek Duży 4a, 27-630,

Zawichost (świętokrzyskie)

NZOZ ZDROWIE zapewnia usługi w ramach podstawowej opieki lekarskiej. Oferuje wizyty u lekarza rodzinnego, lekarza pediatry i internisty.

NZOZ MEDICAN

Krakowska 91, 34-120,

Andrychów (małopolskie)

NZOZ MEDICAN udziela bezpłatnie porad medycznych w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Świadczy usługi lekarskie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

NZOZ Medax

Zielona 29, 90-602,

Łódź (łódzkie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej świadczący usługi medyczne oraz transport medyczny.

NZOZ Visana

Główna 2e, 66-600,

Krosno Odrzańskie (lubuskie)

NZOZ Visana pełni usługi w ramach kontraktu w Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapewnia wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, lekarza pediatry i internisty.

NZOZ Medicus

Piaskowa 4, 66-460,

Witnica (lubuskie)

NZOZ Medicus zapewnia opiekę medyczną i leczenie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje wizyty u lekarza rodzinnego.

NZOZ Eskulap

Lutosławskiego 4, 78-200,

Białogard (zachodniopomorskie)

NZOZ Eskulap świadczy usługi zdrowotne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oferuje fachową pomoc lekarską, badania profilaktyczne oraz wizyty w przychodni i wizyty domowe.

NZOZ IUVO

Niepodległości 15, 66-100,

Sulechów (lubuskie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IUVO zapewnia usługi medyczne wysokiej jakości. Oferuje wizyty u lekarza pediatry i internisty. Zapewnia fachową pomoc.

NZOZ SALUS

Kolejowa 7, 68-120,

Iłowa (lubuskie)

NZOZ SALUS zapewnia podstawową opiekę zdrowotną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zaprasza do siebie na wizyty u lekarza rodzinnego, pediatry i internisty.

NZOZ UROMED

Kochanowskiego 4, 33-300,

Nowy Sącz (małopolskie)

NZOZ UROMED świadczy usługi lekarzy w ramach NFZ, prywatnych ubezpieczycieli. Oferta zakładu to różnego rodzaju poradnie specjalistyczne, w tym alergologiczna, dermatologiczna, diabetologiczna, endokrynologiczna, pulmunoliczna i urologiczna.

NZOZ Dentamed

Berka Joselewicza 7/1, 42-200,

Częstochowa (śląskie)

NZOZ Omnibus

Bolesława Chrobrego 3, 68-300,

Lubsko (lubuskie)

NZOZ Omnibus zapewnia usługi lecznicze w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje wizyty lekarskie u lekarza rodzinnego, lekarza pediatry i internisty.

NZOZ Promed

Dobrzelińska 6/8, 99-320,

Żychlin (łódzkie)

NZOZ Promed zapewnia wizyty u lekarza rodzinnego, lekarza pediatry i internisty. Dostarcza pomoc medyczną i diagnostyczną.

NZOZ ROKITEK

Rokitek 41a, 27-600,

Sandomierz (świętokrzyskie)

NZOZ ROKITEK zapewnia pomoc i opiekę lekarską. W ramach kontraktu z NFZ oferuje wizyty u lekarza pediatry i internisty.

NZOZ JUDYTA

Orkana 6e, 96-100,

Skierniewice (łódzkie)

NZOZ JUDYTA świadczy usługi medyczne w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Oferuje gabinety lekarza rodzinnego, pediatry i internisty oraz pielęgniarki środowiskowej.

NZOZ REMEDIUM

Gen. Pułaskiego 1, 66-200,

Świebodzin (lubuskie)

NZOZ REMEDIUM świadczy usługi w zakresie stomatologii ogólnej i specjalistycznej. Zapewnia badania profilaktyczne oraz leczenie dzieci i dorosłych. Oferuje zabiegi chirurgii stomatologicznej, leczenie kanałowe, protezy, implanty i wypełnienia. Ozonoterapia w Stomatologii, Dermatologii i Laryngologii.

NZOZ Zdrowie

Kardynała Wyszyńskiego 11, 11-200,

Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

NZOZ Zdrowie prowadzi działalność w ramach podstawowej opieki medycznej. Zapewnia pomoc i wizyty u lekarza pediatry i internisty.

NZOZ Salus

Srebrna Góra 1b, 66-600,

Krosno Odrzańskie (lubuskie)

NZOZ Salus oferuje wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, internisty oraz laryngologa. Zapewnia usługi zdrowotne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

NZOZ Zdrovita

Srebrna Góra 1a, 66-600,

Krosno Odrzańskie (lubuskie)

NZOZ Zdrovita oferuje pomoc medyczną w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Proponuje wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, w tym u lekarza pediatry i internisty.

Zobacz więcej »