Katalog » Polska Usuń Medycyna
Około 407 wyników

dla Medycyna

wyszukiwarka firm i produktów.

Alicja Kondracka. Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego

Specjalizacja:

język niemiecki

T. Lenartowicza 16, 85-133,

Bydgoszcz

Tłumaczenia zwykłe i poświadczone (przysięgłe) z języka niemieckiego. Pełny zakres dokumentów: dokumenty standardowe, samochodowe, świadectwa, dyplomy, dokumentacja techniczna, medyczna, instrukcje, zaświadczenia, umowy, orzeczenia sądowe. Tłumaczenia m.in. z takich dziedzin jak: technika,

Aesthetic

Specjalizacja:

Medycyna estetyczna, , Dermatologia, , Kosmetyka estetyczna

Piotrkowska 220/8, 90-369,

Łódź (łódzkie)

Gabinety AESTHETIC proponują Państwu wysoko specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, terapii laserowej, oraz dermokosmetyki.

REKPOL

Gen. Langiewicza 18/18, 70-263,

Szczecin (zachodniopomorskie)

Agencja wydawnicza zajmuje się prowadzeniem biura ogłoszeń miesięcznika "Budownictwo i wyposażenie wnętrz" i kwartalnika "Medycyna, Uroda i Ty".

ALDEMED

Sulechowska 4, 65-119,

Zielona Góra (lubuskie)

ALDEMED Centrum Medyczne jest przychodnią wielospecjalistyczną (m.in.: alergologia, dermatologia, laryngologia, neurologia, okulistyka, mammografia, USG, chirurgia, onkologia, medycyna pracy, ginekologia). Pracuje w niej około 100 lekarzy różnych specjalności.

Asara

Specjalizacja:

produkty ziołowe , produkty lecznicze , suplementy diety

Gen. Sikorskiego 22, 66-600,

Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która w epoce masowo przetwarzanej żywności oraz zmienionego stylu życia pracuje nad tworzeniem naturalnych suplementów odżywczych. Dzięki połączeniu wiedzy z dziedziny medycyny naturalnej oraz biochemii powstają unikatowe i zbilansowane produkty

AKSAMITNA

Szczepański 3, 31-011,

Kraków (małopolskie)

Firma "Aksamitna" jest zrzeszeniem gabinetów mających największe w Polsce doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, medycyny laserowej, dermatologii estetycznej, klasycznej oraz kosmetyki. Świadczone w gabinetach usługi oparte są o aktualną wiedzę medyczną oraz najnowsze rozwiązania

ANKOMED

Specjalizacja:

MEDYCYNA PRACY

3-go maja 25-27, 70-215,

Szczecin (zachodniopomorskie)

CENTRUM MEDYCYNY PRACY ANKOMED SZCZECIN LEKARZ MEDYCYNY PRACY, BADANIA PROFILAKTYCZNE , BADANIA SANITARNE (KSIAŻECZKI ZDROWIA) , BADANIA KIEROWCÓW (PSYCHOTESTY), BADANIA WYSOKOŚCIOWE, BADANIA MARYNARZY. wSZYSTKO SZYBKO I FACHOWO, W JEDNYM MIEJSCU I ZA PRZYZWOITĄ CENĘ!!! MIEŚCIMY SIĘ W BUDYNKU

Aestehtic

Piotrkowska 220, 90-369,

Łódź (łódzkie)

Gabinety AESTHETIC proponują Państwu wysoko specjalistyczne zabiegi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, terapii laserowej, oraz dermokosmetyki i dermatochirurgii. W naszym gabinecie odnajdą Państwo przyjemną atmosferę, dyskrecję, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz profesjonalne

ADONISMED

Spacerowa 24, 05-092,

Łomianki (mazowieckie)

Terapia antynikotynowa - tylko 1 zabieg, akupunktura, irydologia, su dżok, leczenie wszelkich dolegliwości, nerwic, nałogów, lekarz medycyny.

aleApteka

Specjalizacja:

leki bez recepty , renomowane kosmetyki , wysokiej klasy sprzęt medyczny

3-go Maja 7, 41-500,

Chorzów (śląskie)

Jesteśmy apteką internetową prowadzoną w oparciu o istniejące od wielu lat apteki stacjonarne. W naszej Aptece zawsze otrzymasz fachową poradę. Apteka prowadzi leki bez recepty, kosmetyki renomowanych firm w tym VICHY , sprzęt medyczny. U nas możesz wyrazić opinię o każdym preparacie.

Kategoria: Apteki

Amed

Specjalizacja:

medycyna sądowa , medycyna pracy , medycyna sportowa

Akademicka 5/4, 20-033,

Lublin (lubelskie)

Arcanus

Gdańska 52, 85-021,

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

W księgarni i antykwariacie Arcanus znajdziemy książki , maszynopisy czasopisma o tematyce ezoterycznej. Firma oferuje nowe wydawnictwa jak i starsze, unikalne egzemplarze z prywatnego archiwum wydane nawet kilkadziesiąt lat temu. Firma prowadzi również sprzedaż wysyłkową.

Kategoria: Księgarnie

Ascor

Mory 8, 01-330,

Warszawa (mazowieckie)

Ascor to producent i dostawca sprzętu medycznego na świecie i w Polsce. Produkty firmy to: pompy jednostrzykawkowe dwustrzykawkowe, objętościowe, statywy, podgrzewacze, zestawy infuzyjne. Sprzęt cechuje wysoka jakość, niezawodność i perfekcja wykonania.

Astmamed

00-391,

Warszawa (mazowieckie)

Astmamed Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w takiej branży jak aparatura medyczna i materiały medyczne. Firma prowadzi handel medycznej aparatury i materiałów medycznych.

Kategoria: Zdrowie

AUDIFON

45-068,

Opole (opolskie)

Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową artykułów medycznych. Oferujemy także specjalistyczne usługi medyczne.

Artykuły z magazynu Yellow Pages

Napraw gwarancyjnych samochodu nie musimy dokonywać w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Wielu ...
Planujesz w tym roku wypocząć za granicą, ale nie masz jeszcze pomysłu, do którego kraju się ...
Wiosna i lato to te pory roku, które zachęcają nas kobiety, do porzucenia szarości, na rzecz ...
Obserwuj YP na: