Lokalizacje

Usuń Kosmetyczka  |  Wyczyść
Około 53 wyników dla zapytania:

dla Kosmetyczka w Płock

wyszukiwarka firm i produktów.
 Dodaj ogłoszenie  Szukaj ogłoszeń

Mirage

Mickiewicza 10, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Mirage Studio Urody świadczy usługi od ponad 7 lat. Do dyspozycji klientów jest wyszkolona kadra wizażystów, stylistów, fryzjerów, kosmetyczek. Salon oferuje zabiegi w zakresie stylizacji paznokci (tipsy, akryl, żel, manicure), makijaż profesjonalny fantazyjny, foto i okolicznościowy, depilację

Akademia Urody

Padlewskiego 3, 09-402,

Płock (mazowieckie)

Gabinet Kosmetyczny Agnieszka Tomasik wykonuje profesjonalne zabiegi na ciało i twarz. W ofercie zabiegi wyszczuplające, regenerujące i odżywcze, depilacja zimnym i gorącym woskiem, henna, zabiegi oczyszczające i złuszczające na twarz, makijaż dzienny i wieczorowy.

Brigida Salon Urody

Dworcowa 31a, 09-402,

Płock (mazowieckie)

Zobacz wyniki ogólnopolskie dla Kosmetyczka»
Zobacz wyniki międzynarodowe dla Kosmetyczka»

Gabinet Kosmetyczny Alicja Cholewińska

09-400,

Płock (mazowieckie)

Gabinet Alicji Cholewińskiej wykonuje usługi kosmetyczne.

Iness Studio Urody

Gradowskiego 15, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Studio urody Iness oferuje swoim klientom takie usługi jak zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające, upiększające twarzy i ciała, manicure, pedicure oraz wykonywanie makijażu.

Visage FHU Leszek Jarota

Wyszogrodzka 2, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Do zakresu działalności FHU Visage należy fryzjerstwo i kosmetyka. Salon oferuje zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy, oczyszczające i upiększające, a ponadto pedicure, manicure i wykonanie makijażu na każdą okazję. Do zakresu świadczonych przez firmę Visage usług należy strzyżenie

Silvana Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Kolegialna 38, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Silvana Salon Fryzjersko-Kosmetyczny oferuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało i włosy. Oferta obejmuje usługi fryzjerskie: strzyżenie, modelowanie, układanie fryzur ślubnych, pasemka, balejaż, farbowanie oraz usługi kosmetyczne: depilacja, malowanie paznokci, tipsy, makijaż profesjonalny

Akrylek Gabinet Kosmetyczny Agnieszka Bogacka

Mickiewicza 40, 09-402,

Płock (mazowieckie)

Akrylek Agnieszki Bogackiej świadczy usługi kosmetyczne.

Studio Kosmetyczne Irena Trojanowska

Kolegialna 30, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Studio kosmetyczne Ireny Trojanowskiej oferuje zabiegi pielęgnacyjne, upiększające oraz oczyszczające. Ponadto w ofercie znajduje się pedicure, manicure, depilacja laserowa oraz wykonanie makijażu na każdą okazję.

Polfryz Studio Fryzjersko-Kosmetyczne

Obrońców Płocka 1920r, 09-402,

Płock (mazowieckie)

Polfryz Studio Fryzjersko-Kosmetyczne oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych: strzyżenie, modelowanie i farbowanie włosów, depilacja woskiem, oczyszczanie twarzy, solarium, malowanie paznokci, regulacja brwi.

La Belle Gabinet Kosmetyczny Marcin Felczak

Jachowicza 19/5, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Gabinet kosmetyczny La Belle oferuje zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy. Ponadto w ofercie znajdują się również zabiegi upiększające i oczyszczające oraz wykonanie makijażu na różne okazje.

Megan Studio Fryzur Anna Łątka

Piękna 7/1, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Studio fryzur Megan oferuje szeroką gamę usług fryzjerskich w tym strzyżenie, modelowanie i farbowanie włosów. Salon oferuje profesjonalny dobór fryzur. Ponadto w ofercie studia znajdują się zabiegi pielęgnacyjne paznokci oraz wykonywanie paznokci akrylowych i żelowych.

Rachel Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Renata Miszczyk Barbara Bawt

Gradowskiego 12, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Rachel Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Renata Miszczyk Barbara Bawtrol oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. Oferta obejmuje strzyżenie, modelowanie, farbowanie, pasemka, balejaż, przedłużanie i prostowanie włosów. Oferowane zabiegi na ciało to: depilacja, oczyszczanie twarzy,

Salon Kosmetyczny Urszula

Dworcowa 2, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Do zakresu działalności salonu Urszula należą zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy, zabiegi oczyszczające i upiększające. Ponadto w ofercie salonu znajduje się pedicure, manicure, wykonanie makijażu oraz depilacja włosów.

Glamour Salon Kosmetyczny

Królewiecka 12h, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Salon kosmetyczny Glamour świadczy usługi pielęgnacyjne i upiększające zarówno twarzy jak i ciała. W ofercie firmy znajduje się m.in. wykonywanie makijażu na różne okazje oraz makijaż permanentny.

Dana Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Rembielińskiego 3, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Dana Salon Fryzjersko-Kosmetyczny wykonuje szeroki zakres usług fryzjerskich: rzetelną poradę, modelowanie strzyżenie, baleyage, farbowanie, trwałą i fryzury ślubne. W zakresie kosmetyki firma oferuje zabiegi oczyszczające, złuszczające i regenerujące skórę, manicure, makijaż, hennę i

Kategoria: Salony fryzjerskie

Gabinet Kosmetyczny Bożena Owczarek

Nowy Rynek 1, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Gabinet Bożeny Owczarek oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i oczyszczających. Salon wykonuje pedicure i manicure oraz makijaż permanentny.

Sandra ZHU Aneta Mularska-Laskowska

Maneżowa 15, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Do zakresu działalności salonu Sandra należą usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Salon oferuje zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające i upiększające, wykonanie makijażu oraz manicure i pedicure. Ponadto zajmuje się strzyżeniem, modelowaniem i farbowaniem włosów oraz przygotowaniem fryzur na

Kategoria: Salony fryzjerskie

Iwona Salon Kosmetyczny Iwona Kucharczyk

Pasaż 11, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Do usług oferowanych przez salon kosmetyczny Iwona należą zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy, zabiegi upiększające, zabiegi oczyszczające, wykonywanie makijażu permanentnego i na różne okazje oraz manicure i pedicure.

Podarunek dla Urody Salon Kosmetyczny

Tumska 13, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Salon kosmetyczny Podarunek dla urody oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, oczyszczających oraz upiększających. Ponadto w ofercie znajduje się pedicure, manicure, makijaż permanentny, depilacja laserowa, mikrodermabrazja oraz stylizacja paznokci.

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Monika Lewicka

Gierzyńskiego 17/11, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Monika Lewicka oferuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne na włosy (strzyżenie, modelowanie, farbowanie, przedłużanie włosów, prostowanie) oraz na ciało (manicure, pedicure, depilacja, solarium, oczyszczanie twarzy, makijaż, regulacja brwi).

Izis Kosmetyczno-Lekarska Spółdzielnia Pracy Zarząd

Kościuszki 8, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Firma Izis posiada ponad 80 letnie doświadczenie. Prowadzi działalność produkcyjną, handlową i usługową. Zatrudnia lekarzy wszystkich specjalności i przeprowadza badania takie jak: mammografia, USG, EKG, EEG, rentgen, badania psychologiczne, badania kierowców i analizy lekarskie. Izis to również

Gloria Salon Kosmetyczny

Bielska 45, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Do zakresu usług oferowanych przez salon kosmetyczny Gloria należą zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, wykonywanie makijażu na każdą okazję, henna, oczyszczanie twarzy oraz manicure i pedicure.

Loczek S.C. Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny

Kolegialna 41, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Loczek S.C. oferuje szeroką gamę usług fryzjerskich i kosmetycznych. W ofercie firmy znajdują się zabiegi oczyszczające, pielęgnacyjne twarzy i ciała oraz zabiegi upiększające. Zakład fryzjersko-kosmetyczny Loczek zajmuje się również wykonywaniem makijażu na różne okazje oraz makijażu

Gabinet Kosmetyczny Elżbieta Gołębiewska

Specjalizacja:

Zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne , Makijaż , Manicure i Pedicure

Nowy Rynek 3, 09-400,

Płock (mazowieckie)

Zobacz więcej »