Około 66 wyników

dla materiał obiciowy

wyszukiwarka firm i produktów.

Pol-Orsa

Żabikowska 3, 68-200,

Żary (lubuskie)

Pol-Orsa jest jednym z producentów, który działa na rynku materiałów obiciowych. Rynek ten w sposób nierozerwalny jest integralną częścią dużo większego rynku, w skład którego wchodzą dodatkowo materiały dekoracyjne. Głównym odbiorcą tego typu materiałów jest przemysł meblowy i

Słowa klucze: materiał

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

Produkcja Materiałów Skóropodobnych

Michałkowicka 63, 41-100,

Siemianowice Śląskie (śląskie)

Produkcja Materiałów Skóropodobnych - prowadzimy działalność w zakresie produkcji materiałów skóropodobnych typu SKAJ na terenie całej Polski. Materiały nasze znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach: w przemyśle meblarskim, galanteryjnym, kaletniczym, samochodowym, w produkcji odzieży

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

FHU IBERIS

Górzysta, Giełczyn 23, 18-400,

Łomża (podlaskie)

Firma IBERIS to nowocześnie zarządzana firma handlowa, która sprzedaje i oferuje tkaniny meblowe na terenie Polski jak i wielu krajach Europy. Firma oferuje Tylko Tanie Tkaniny pochodzace z wyprzedaży kolekcji. Sprawdź ceny - zapraszamy do współpracy.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

TEXTIL STUDIO

Tatrzańska 6b, 81-328,

Gdynia (pomorskie)

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości tkanin tapicerskich, materiałów obiciowych oraz materacy.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

ELDO S.J.

Gen. Sowińskiego 8a, 34-130,

Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

Zajmujemy się importem tkanin meblowych. W swojej ofercie posiadamy bogatą kolekcję materiałów zarówno obiciowych jak i dekoracyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów obiciowych.

Kategoria: Dodatki

Inter-Kram

Powstańców Warszawy 5/10, 61-656,

Poznań (wielkopolskie)

Zobacz jak możesz zmienić wygląd wnętrza swojego biura, domu, mieszkania. Teraz sami decydujemy! Zapraszamy do sklepu internetowego "INTER - KRAM" z tapicerskimi materiałami obiciowymi. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną meblowych tkanin obiciowych. W naszym sklepie oferujemy głównie

PPUH Lech

Niezłomnych 7a, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

PPUH Lech zajmuje się dystrybucją tkanin obiciowych i dekoracyjnych na rynku krajowym i w obrocie międzynarodowym. Firma jest bezpośrednim importerem tkanin obiciowych z Belgii. Ponadto posiada materiały obiciowe z Niemiec, USA, Kanady i Polski.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

Agma-Mito

Wrzesińska 78, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Agma-Mito oferuje w sprzedaży hurtowej materiały obiciowe. W ofercie materiały obiciowe, pianka tapicerska, tkaniny, obicia i inne artykuły tapicerskie.

Słowa klucze: tapicerskie materiały

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

BAT Tech

Krótka 3, 82-331,

Jegłownik (warmińsko-mazurskie)

BAT Tech zajmuje się produkcją i sprzedażą galanterii skórzanej przeznaczonej do wyposarzenia zestawów meblowych (skórzane obicia luster, blatów, stołów, krzeseł i biurek). Dysponuje własnymi materiałami obiciowymi, jak również realizuje zamówienia z materiałów powierzonych. Wykonuje

D.W. INWEST Sp. z o.o.

Kołobrzeska 16, 60-418,

Poznań (wielkopolskie)

Od 1997 roku jesteśmy bezpośrednim importerem tkanin dekoracyjnych i obiciowych. Oferowane przez nas produkty cechują się najwyższą jakością oraz ciekawym wzornictwem.

Kategoria: Dom

PPHU GLORMEB

Siedmiogrodzka 20, 01-232,

Warszawa (mazowieckie)

PPHU GLORMEB posiada w sprzedaży tkaniny obiciowe i obiciowo dekoracyjne z Włoch, Belgii, Hiszpanii, Turcji, Czech i Polski. Oferuje również dodatki i akcesoria tapicerskie takie jak nici tapicerskie, tasiemki, zszywki i automaty tapicerskie.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

VELVET

Władysława IV 50, 81-384,

Gdynia (pomorskie)

Oferujemy tkaniny, tapety, pasmanterie oraz zajmujemy się dekorowaniem wnętrz i aranżacją okien.

Słowa klucze: materiał

Kategoria: Dom

Bibtex-Pol Sp. z o.o.

Wrzesińska 84, 60-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Słowa klucze: materiały obiciowe

MICROTEX-POLSKA Sp. z o.o.

Wiosenna 2, 63-640,

Bralin (wielkopolskie)

MICROTEX-POLSKA Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą wyrobów włókienniczych. Działalność firmy to głównie dystrybucja tkanin takiego typu jak gobeliny i szenile firmy Microtex.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

WPPHU MIRACLE S.J.

Poznańska 2, 62-400,

Słupca (wielkopolskie)

Zajmujemy się działalnością w branży materiałów obiciowych, oferujemy swoim klientom wysokiej jakości tkaniny pochodzenia tureckiego, o szerokiej gamie kolorów i wzorów. Są to m.in. chenille oraz runowe tkaniny jednobarwne.

Słowa klucze: materiały obiciowe

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

"Dekoma" Sp. z o.o.

Pszczelna 3, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów obiciowych i dekoracyjnych oraz nici. Jesteśmy bezpośrednim importerem wysokiej klasy tkanin. W swojej ofercie posiadamy: floki, szenile, żakardy, plusze, welury, satyny, bawełnę oraz taftę, tkaniny materacowe i narzutowe oraz trudnopalne.

Słowa klucze: materiały obiciowe

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

Koper-Land

Reymonta 14, 05-091,

Ząbki (mazowieckie)

Koper-Land posiada w sprzedaży materiały tapicerskie i artykuły tapicerskie. W ofercie posiada materiały obiciowe pluszowe, skóropodobne oraz skóry meblowe, a także dostępne są tkaniny do tapicerki samochodowej.

SEVENPOL-DREWMIX S.C.

Wodna 2, 30-556,

Kraków (małopolskie)

SEVENPOL-DREWMIX S.C. zajmuje się produkcją oraz sprzedaża materiałów budowlanych i drewna budowlanego. Oferuje domki letniskowe, kioski handlowe oraz deski podłogowe, obiciowe i płyty. Ponadto sprzedaje materiały izolacyjne i wykończeniowe.

Flokatex

Wólczańska 127, 90-521,

Łódź (łódzkie)

Flokatex to firma powstała w 1990 r. w Łodzi. Zajmuje się sprzedażą tapet, wykładzin, wyrobów tekstylnych. Jest importerem i dystrybutorem takich wyrobów jak:tkaniny dekoracyjne (firany, materiały obiciowe, zasłony), pasmanteria, taśmy do firan, karnisze, koce, flokati, ręczniki, pościel,

Kategoria: Dom

Flokatex

Małachowskiego 6, 90-158,

Łódź (łódzkie)

Flokatex to firma powstała w 1990 r. w Łodzi. Zajmuje się hurtową sprzedażą tapet, wykładzin, wyrobów tekstylnych. Jest importerem i dystrybutorem takich wyrobów jak:tkaniny dekoracyjne (firany, materiały obiciowe, zasłony), pasmanteria, taśmy do firan, karnisze, koce, flokati, ręczniki,

Kategoria: Tapety

SAWA

Wrzesińska 92, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Firma Sawa zajmuje się sprzedażą tkanin i materiałów, tkanin obiciowych.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

Alux Zakład Wielobranżowy

Karpacka 50, 43-316,

Bielsko-Biała (śląskie)

Firma Alux produkuje urządzenia prasowalnicze przeznaczone dla producentów odzieży lekkiej i ciężkiej. Domeną firmy jest również produkcja sprzętu stanowiącego wyposażenie pralni chemicznych. W ofercie

Kategoria: Maszyny

ARTEX

Grunwaldzka 5, 62-020,

Swarzędz (wielkopolskie)

Firma ARTEX zajmuje się importem tkanin meblowych z Włoch, Hiszpanii, Belgii i Niemiec. Oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiały obiciowe w kolekcjach nowoczesnych a także stylowych.

Kategoria: Dzianiny i tkaniny

TRADYCJA-MEBLE

Specjalizacja:

Renowacje mebli

Złota 65, 00-819,

Warszawa (mazowieckie)

Projektujemy wnętrza; wykonujemy renowacje mebli stylowych i nowoczesnych; indywidualne zamówienia mebli dla biur projektowych, kancelarii, gabinetów i klientów indywidualnych.

Kategoria: Meble domowe

Graca Artur Graca

Brody 11, 34-130,

Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)